2019. gada 15. decembris
Hanna, Jana, Johanna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Bauskas novada SC "Mēmele" balvu izcīņa, 3.kārta, 1. līga 03.12.2011 0.50 50

Bauskas novada SC "Mēmele" balvu izcīņa, 3.kārta, 1. līga 2011-12-03 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ikaunieks Dāvis 250495Bez kluba 60-90
2Puriņš Roberts150596Bauskas rajona BJSS 8215 6221 8
3Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 8174 3177 20
4Krjukovs Normunds190395Bauskas rajona BJSS 8133 11144 15
5Štelmahers Ivars140669Bez kluba 60 66 4
6Garaba Maksims 071097Bauskas rajona BJSS 815-96 5
7Agejeva Viktorija170996Bauskas rajona BJSS 66-90
8Martinkena Lidija 280558Bauska (bez kluba) 612 517 3
9Petrovs Kaspars221294Bez kluba 61-10
10Iļjins Aleksis140195Bez kluba 850 1161 6
11Solzemniece Agita 010996Bez kluba 50-20
12Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 60 55
13Šumins Elgars 071197Bez kluba 60-100
14Uģis Jansons120468Skrunda (bez kluba) 89 1726 10
15Roberts Jansons100496Skrunda (bez kluba) 51-120
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Krjukovs Normunds1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Martinkena Lidija 0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
14
3Garaba Maksims 0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 2
32
4Viktorija Agejeva0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
05
5Roberts Jansons0
0 : 3
1
3 : 0
0
2 : 3
1
3 : 1
23
2. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Šīmane Beate1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
32
2Ivars Štelmahers0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
23
3Uģis Jansons1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
41
4Agita Solzemniece0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
14
5Dāvis Ikaunieks0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
05
3. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Puriņš Roberts1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
41
2Aleksis Iļjins0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
32
3Elgars Šumins0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
14
4Meimere Lauma0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
5Kaspars Petrovs0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
23
par 1. - 6. vietu
NrDalībnieks123456PunktiVieta
1Krjukovs Normunds0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
0
2 : 3
 1*
3 : 1
3 (5:3)2
2Uģis Jansons1
3 : 2
0
2 : 3
0
0 : 3
 1*
3 : 0
1
3 : 0
3 (5:5)3
3Puriņš Roberts0
0 : 3
1
3 : 2
 1*
3 : 0
0
1 : 3
1
3 : 0
3 (3:5)4
4Aleksis Iļjins0
2 : 3
1
3 : 0
 0*
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
25
5Šīmane Beate1
3 : 2
 0*
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 1
41
6Garaba Maksims  0*
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
06
par 7. - 8. vietu
 
Martinkena Lidija  ~
Martinkena Lidija
Martinkena Lidija
Elgars Šumins
Elgars Šumins
Agita Solzemniece
Ivars Štelmahers
Kaspars Petrovs
Kaspars Petrovs
Roberts Jansons
Ivars Štelmahers
Ivars Štelmahers
Ivars Štelmahers ~
 
par 9. - 10. vietu
Elgars Šumins
(w) Kaspars Petrovs
Kaspars Petrovs
par 11. - 12. vietu
Agita Solzemniece
(w) Agita Solzemniece
Roberts Jansons
par 13. - 15. vietu
NrDalībnieks123PunktiVieta
1Meimere Lauma1
3 : 0
1
3 : 0
213
2Viktorija Agejeva0
0 : 3
1
3 : 0
114
3Dāvis Ikaunieks0
0 : 3
0
0 : 3
015
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Krjukovs Normunds3 1 : 01Martinkena Lidija
 3Krjukovs Normunds3 1 : 01Garaba Maksims -3
Krjukovs Normunds3 1 : 0Agejeva Viktorija
 3Krjukovs Normunds3 1 : 0Roberts Jansons-3
Martinkena Lidija 0 : 13Garaba Maksims
 5Martinkena Lidija 3 1 : 0Agejeva Viktorija-4
Martinkena Lidija 0 : 13Roberts Jansons
Garaba Maksims 3 1 : 0Agejeva Viktorija
 5Garaba Maksims 3 1 : 02Roberts Jansons-4
Agejeva Viktorija1 0 : 13Roberts Jansons
Šīmane Beate3 1 : 01Štelmahers Ivars
Šīmane Beate 0 : 13Uģis Jansons
 3Šīmane Beate3 1 : 0Solzemniece Agita-2
Šīmane Beate3 1 : 0Ikaunieks Dāvis
-4Štelmahers Ivars 0 : 13Uģis Jansons 5
Štelmahers Ivars3 1 : 0Solzemniece Agita
 5Štelmahers Ivars3 1 : 01Ikaunieks Dāvis-5
Uģis Jansons3 1 : 0Solzemniece Agita
 5Uģis Jansons3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-4
Solzemniece Agita3 1 : 02Ikaunieks Dāvis
 3Puriņš Roberts3 1 : 0Iļjins Aleksis-2
 2Puriņš Roberts3 1 : 01Šumins Elgars-2
Puriņš Roberts3 1 : 01Meimere Lauma
 2Puriņš Roberts3 1 : 0Petrovs Kaspars-2
 4Iļjins Aleksis3 1 : 0Šumins Elgars-4
Iļjins Aleksis3 1 : 0Meimere Lauma
 4Iļjins Aleksis3 1 : 0Petrovs Kaspars-4
Šumins Elgars3 1 : 0Meimere Lauma
-4Šumins Elgars1 0 : 13Petrovs Kaspars 5
Meimere Lauma 0 : 13Petrovs Kaspars
-6Krjukovs Normunds2 0 : 13Uģis Jansons 8
 7Krjukovs Normunds3 1 : 0Puriņš Roberts-6
 4Krjukovs Normunds3 1 : 02Iļjins Aleksis-3
Krjukovs Normunds2 0 : 13Šīmane Beate
-2Uģis Jansons2 0 : 13Puriņš Roberts 2
-4Uģis Jansons 0 : 13Iļjins Aleksis 4
 5Uģis Jansons3 1 : 0Garaba Maksims -5
Puriņš Roberts1 0 : 13Šīmane Beate
 3Puriņš Roberts3 1 : 0Garaba Maksims -2
Iļjins Aleksis1 0 : 13Šīmane Beate
 4Iļjins Aleksis3 1 : 01Garaba Maksims -4
Šīmane Beate3 1 : 01Garaba Maksims
Šumins Elgars3 1 : 0Solzemniece Agita
 5Petrovs Kaspars3 1 : 02Roberts Jansons-5
Martinkena Lidija 3 1 : 01Šumins Elgars
-5Petrovs Kaspars 0 : 13Štelmahers Ivars 5
Martinkena Lidija 2 0 : 13Štelmahers Ivars
 5Meimere Lauma3 1 : 0Agejeva Viktorija-5
Meimere Lauma3 1 : 0Ikaunieks Dāvis
Agejeva Viktorija3 1 : 0Ikaunieks Dāvis