2019. gada 6. decembris
Niklāvs, Nikolajs, Niks
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, X kārta, r.v. 1+ 18.06.2011 0.50 32

Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, X kārta, r.v. 1+ 2011-06-18 18:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Reinholds Artūrs090188Laura 51603 31606 15
2Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 5681 6687 5
3Sabaļausks Arnis261081Bauskas rajona BJSS 5632-2630
4Ogibalovs Aleksandrs150159Aizkraukle (bez kluba) 5239-4235
5Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 514461446 11
6Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 6841841 6
7Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 6673673
8Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 5504-3501
9Bergs Anrijs081064Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 6846 16862 8
10Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 5780-6774
11Nikolajs Golubevs271276Jūrmala (bez kluba) 5546 8554 4
12Kokins Aivars291064Jēkabpils Sporta skola 6508-5503
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Artūrs Reinholds11131
2Šikovs Nikolajs01122
3Sabaļausks Arnis00113
4Ogibalovs Aleksandrs00004
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Maslovs Leonīds11131
2Ambergs Aksels01122
3Skaidrīte Zāģere00113
4Pikšteins Edgars00004
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Bergs Anrijs11131
2Pāvels Kosopalovs00113
3Nikolajs Golubevs01122
4Kokins Aivars00004
par 1. - 2. vietu
 
Artūrs Reinholds ~
Artūrs Reinholds
Artūrs Reinholds
Nikolajs Golubevs
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels
Artūrs Reinholds
Bergs Anrijs
Bergs Anrijs
Šikovs Nikolajs
Maslovs Leonīds
Maslovs Leonīds
Maslovs Leonīds ~
 
par 3. - 4. vietu
Ambergs Aksels
Bergs Anrijs
Bergs Anrijs
par 5. - 6. vietu
Nikolajs Golubevs
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
par 7. - 8. vietu
 
Sabaļausks Arnis ~
Sabaļausks Arnis
Sabaļausks Arnis
Pikšteins Edgars
Kokins Aivars
Kokins Aivars
Pāvels Kosopalovs
Ogibalovs Aleksandrs
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs ~
 
par 9. - 10. vietu
Kokins Aivars
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
par 11. - 12. vietu
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Ogibalovs Aleksandrs
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Reinholds Artūrs 1 : 0Šikovs Nikolajs
Reinholds Artūrs 1 : 0Sabaļausks Arnis
 4Šikovs Nikolajs 1 : 0Sabaļausks Arnis-4
Reinholds Artūrs 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs
 1Šikovs Nikolajs 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs-1
 2Sabaļausks Arnis 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs-1
 1Maslovs Leonīds 1 : 0Ambergs Aksels
Maslovs Leonīds 1 : 0Skaidrīte Zāģere
Ambergs Aksels 1 : 0Skaidrīte Zāģere
Maslovs Leonīds 1 : 0Pikšteins Edgars
 2Ambergs Aksels 1 : 0Pikšteins Edgars-1
Skaidrīte Zāģere 1 : 0Pikšteins Edgars
 4Bergs Anrijs 1 : 0Pāvels Kosopalovs-3
 2Bergs Anrijs 1 : 0Nikolajs Golubevs-2
-8Pāvels Kosopalovs 0 : 1Nikolajs Golubevs 11
 2Bergs Anrijs 1 : 0Kokins Aivars-1
 2Pāvels Kosopalovs 1 : 0Kokins Aivars-2
 4Nikolajs Golubevs 1 : 0Kokins Aivars-4
-2Nikolajs Golubevs 0 : 1Ambergs Aksels 2
 3Bergs Anrijs 1 : 0Šikovs Nikolajs-2
Reinholds Artūrs 1 : 0Ambergs Aksels
Bergs Anrijs 0 : 1Maslovs Leonīds 1
 3Reinholds Artūrs 1 : 0Maslovs Leonīds-2
-4Ambergs Aksels 0 : 1Bergs Anrijs 5
-3Nikolajs Golubevs 0 : 1Šikovs Nikolajs 3
-4Pikšteins Edgars 0 : 1Kokins Aivars 5
Ogibalovs Aleksandrs 0 : 1Skaidrīte Zāģere
 3Sabaļausks Arnis 1 : 0Kokins Aivars-3
Skaidrīte Zāģere 0 : 1Pāvels Kosopalovs
-3Sabaļausks Arnis 0 : 1Pāvels Kosopalovs 3
Kokins Aivars 0 : 1Skaidrīte Zāģere
 2Pikšteins Edgars 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs-2