2019. gada 14. decembris
Auseklis, Gaisma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā (1993.g.dz. un jaunāki), fināls zēni 01.05.2011 1.50 18

LR jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā (1993.g.dz. un jaunāki), fināls zēni 2011-05-01 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 51429 61435 60
2Aņisimovs Ņikita020894Galda tenisa klubs "Laura" 5900 24924 45
3Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 5901901 30
4Pitkevics Marks230996Kuldīgas rajona Sporta skola 4803-12791 18
5Skore Edgars020694Kuldīgas rajona Sporta skola 4571-1570 15
6Čugunovs Aleksejs270994Galda tenisa klubs "Laura" 5374 54428 24
7Gebauers Kristaps300999Kuldīgas rajona Sporta skola 4301-10291 9
8Zenovjevs Igors030793Preiļu novada BJSS 4336 4340 12
 
1. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Maslovs Leonīds1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Marks Pitkevics0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
43
3Aleksejs Čugunovs0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
52
4Igors Zenovjevs0
0 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
34
2. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Aņisimovs Ņikita1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
61
2Emīls Lutinskis0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
52
3Skore Edgars0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
43
4Gebauers Kristaps0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
par 1. - 2. vietu
Maslovs Leonīds
Maslovs Leonīds
Emīls Lutinskis
Maslovs Leonīds
Aleksejs Čugunovs
Aņisimovs Ņikita
Aņisimovs Ņikita
par 3. - 4. vietu
Emīls Lutinskis
Emīls Lutinskis
Aleksejs Čugunovs
par 5. - 6. vietu
Marks Pitkevics
Marks Pitkevics
Skore Edgars
par 7. - 8. vietu
Igors Zenovjevs
Igors Zenovjevs
Gebauers Kristaps
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Maslovs Leonīds3 1 : 0Pitkevics Marks
Maslovs Leonīds3 1 : 0Čugunovs Aleksejs
Maslovs Leonīds3 1 : 0Zenovjevs Igors
-21Pitkevics Marks 0 : 13Čugunovs Aleksejs 42
 3Pitkevics Marks3 1 : 01Zenovjevs Igors-1
 12Čugunovs Aleksejs3 1 : 02Zenovjevs Igors-7
 15Aņisimovs Ņikita3 1 : 01Lutinskis Emīls-9
 5Aņisimovs Ņikita3 1 : 01Skore Edgars-2
 2Aņisimovs Ņikita3 1 : 0Gebauers Kristaps
 5Lutinskis Emīls3 1 : 02Skore Edgars-2
 2Lutinskis Emīls3 1 : 0Gebauers Kristaps
 6Skore Edgars3 1 : 01Gebauers Kristaps-3
 2Maslovs Leonīds4 1 : 01Lutinskis Emīls
Čugunovs Aleksejs3 0 : 14Aņisimovs Ņikita 2
 2Maslovs Leonīds4 1 : 01Aņisimovs Ņikita
 2Lutinskis Emīls4 1 : 01Čugunovs Aleksejs
 6Pitkevics Marks3 1 : 02Skore Edgars-3
 12Zenovjevs Igors3 1 : 01Gebauers Kristaps-7