2019. gada 14. decembris
Auseklis, Gaisma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR jaunatnes meistarsacīkstes "B" grupā (1996.g.dz. un jaunāki), priekšsacīkstes meitenes 12.03.2011 1.00 63

LR jaunatnes meistarsacīkstes "B" grupā (1996.g.dz. un jaunāki), priekšsacīkstes meitenes 2011-03-12 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 5164 4168
2Zaumane Monta290198Bez kluba 558-652
3Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 3200 19219
4Ilva Baltute120797Liepājas rajona Sporta skola 669 2291
5Miezīte Luīze 250901Bez kluba 60 1818
6Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 3390 9399
7Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 656 258
8Pluce Alise170697LSK "Dartija" 3340 10350
9Navicka Anna210296Jēkabpils Sporta skola 3143 19162
10Nikola Anne Andersone280998Liepājas Kompleksā sporta skola 50-320
11Megija Druskina050598Liepājas Kompleksā sporta skola 616-97
12Inga Birzniece021198Kuldīgas rajona Sporta skola 3198 18216
13Līga Birzniece181296Kuldīgas rajona Sporta skola 618-612
14Grundmane Aivija110898Bez kluba 60-40
15Arta Lauberga-Laukenberga130800LSK "Dartija" 558-2335
16Ansone Anna081100LSK "Dartija" 60-230
17Markova Anna130600Bez kluba 521 223
18Solzemniece Agita 010996Bez kluba 535-1718
19Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 50 99
20Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 0903903
21Rabinoviča Maija 020796Galda tenisa klubs "Laura" 634 2963
22Zariņa Amanda200697Bez kluba 647 2471
23Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 6115-1114
24Viktorija Majorova120297Rīgas 3. BJSS 4379 12391
25Urbane Violeta150396Rīgas 3. BJSS 5168 21189
26Maksimova Alīna271098Bez kluba 71-320
27Makhauri Insana270898Bez kluba 010201020
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Frīdenberga Zane1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
61
2Monta Zaumane0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
3Meimere Lauma0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
52
4Megija Druskina0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Viktorija Majorova1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Dabra Sintija0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
63
3Amanda Zariņa0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
72
4Alīna Maksimova0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
45
5Aivija Grundmane0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
54
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Pluce Alise1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Šīmane Beate0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
3Markova Anna0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
4Nikola Anne Andersone0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kalniņa Una1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Urbane Violeta0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
52
3Arta Lauberga-Laukenberga0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
4Agita Solzemniece0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
43
V. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Inga Birzniece1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Taranda Karīna0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
52
3Rabinoviča Maija 0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
43
4Luīze Miezīte0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
34
VI. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Navicka Anna1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Ilva Baltute0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
52
3Līga Birzniece0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
43
4Ansone Anna0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
par 9. - 10. vietu
 
Urbane Violeta ~
Urbane Violeta
Urbane Violeta
Amanda Zariņa
Ilva Baltute
Ilva Baltute
Urbane Violeta
Šīmane Beate
Šīmane Beate
Meimere Lauma
Taranda Karīna
Taranda Karīna
Taranda Karīna ~
 
par 11. - 12. vietu
Ilva Baltute
Ilva Baltute
Šīmane Beate
par 13. - 14. vietu
Amanda Zariņa
Amanda Zariņa
Meimere Lauma
par 15. - 16. vietu
 
Monta Zaumane ~
Monta Zaumane
Monta Zaumane
Markova Anna
Līga Birzniece
Līga Birzniece
Rabinoviča Maija
Agita Solzemniece
Rabinoviča Maija
Rabinoviča Maija
Rabinoviča Maija
Dabra Sintija
Dabra Sintija ~
 
par 17. - 18. vietu
Līga Birzniece
Dabra Sintija
Dabra Sintija
par 19. - 20. vietu
Markova Anna
Markova Anna
Agita Solzemniece
par 21. - 22. vietu
 
Arta Lauberga-Laukenberga ~
Arta Lauberga-Laukenberga
Luīze Miezīte
Aivija Grundmane
Luīze Miezīte
Luīze Miezīte
Luīze Miezīte
Ansone Anna
Ansone Anna
Nikola Anne Andersone
Megija Druskina
Alīna Maksimova
Megija Druskina
Megija Druskina
par 23. - 24. vietu
Arta Lauberga-Laukenberga
Arta Lauberga-Laukenberga
Ansone Anna
par 25. - 26. vietu
 
Aivija Grundmane ~
Aivija Grundmane
Aivija Grundmane
Nikola Anne Andersone
Alīna Maksimova
Alīna Maksimova
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Zaumane Monta-2
 3Frīdenberga Zane3 1 : 01Meimere Lauma-2
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Megija Druskina-2
-11Zaumane Monta 0 : 13Meimere Lauma 13
 8Zaumane Monta3 1 : 0Megija Druskina-7
 10Meimere Lauma3 1 : 01Megija Druskina-9
 3Viktorija Majorova3 1 : 0Dabra Sintija-2
 3Viktorija Majorova3 1 : 0Zariņa Amanda-2
 3Viktorija Majorova3 1 : 0Maksimova Alīna-2
 3Viktorija Majorova3 1 : 0Grundmane Aivija-2
-9Dabra Sintija1 0 : 13Zariņa Amanda 10
 7Dabra Sintija3 1 : 0Maksimova Alīna-6
 7Dabra Sintija3 1 : 01Grundmane Aivija-6
 8Zariņa Amanda3 1 : 0Maksimova Alīna-7
 8Zariņa Amanda3 1 : 0Grundmane Aivija-7
-9Maksimova Alīna 0 : 13Grundmane Aivija 10
 4Pluce Alise3 1 : 01Šīmane Beate-3
 3Pluce Alise3 1 : 0Markova Anna-2
 3Pluce Alise3 1 : 0Nikola Anne Andersone-2
 7Šīmane Beate3 1 : 0Markova Anna-6
 6Šīmane Beate3 1 : 0Nikola Anne Andersone-5
 9Markova Anna3 1 : 0Nikola Anne Andersone-8
 8Kalniņa Una3 1 : 01Urbane Violeta-7
 6Kalniņa Una3 1 : 0Arta Lauberga-Laukenberga-5
 5Kalniņa Una3 1 : 0Solzemniece Agita-4
 6Urbane Violeta3 1 : 0Arta Lauberga-Laukenberga-5
 6Urbane Violeta3 1 : 01Solzemniece Agita-5
-9Arta Lauberga-Laukenberga 0 : 13Solzemniece Agita 10
 8Inga Birzniece3 1 : 02Taranda Karīna-7
 5Inga Birzniece3 1 : 0Rabinoviča Maija -4
 5Inga Birzniece3 1 : 0Miezīte Luīze-4
 6Taranda Karīna3 1 : 02Rabinoviča Maija -5
 5Taranda Karīna3 1 : 0Miezīte Luīze-4
 8Rabinoviča Maija 3 1 : 02Miezīte Luīze-7
 7Navicka Anna3 1 : 0Ilva Baltute-6
 6Navicka Anna3 1 : 0Līga Birzniece-5
 6Navicka Anna3 1 : 0Ansone Anna-5
 7Ilva Baltute3 1 : 01Līga Birzniece-6
 7Ilva Baltute3 1 : 0Ansone Anna-6
 9Līga Birzniece3 1 : 0Ansone Anna-8
-8Zariņa Amanda1 0 : 13Ilva Baltute 9
 6Šīmane Beate3 1 : 02Meimere Lauma-5
 7Urbane Violeta3 1 : 01Ilva Baltute-6
-7Šīmane Beate1 0 : 13Taranda Karīna 8
 9Urbane Violeta3 1 : 01Taranda Karīna-8
 11Ilva Baltute3 1 : 0Šīmane Beate-10
 8Zariņa Amanda3 1 : 01Meimere Lauma-7
-9Markova Anna2 0 : 13Līga Birzniece 10
-9Solzemniece Agita 0 : 13Rabinoviča Maija  10
 8Zaumane Monta3 1 : 01Līga Birzniece-7
 10Rabinoviča Maija 3 1 : 01Dabra Sintija-9
-9Zaumane Monta1 0 : 13Rabinoviča Maija  10
-7Līga Birzniece 0 : 13Dabra Sintija 8
 10Markova Anna3 1 : 0Solzemniece Agita-9
-9Grundmane Aivija 0 : 13Miezīte Luīze 10
 10Ansone Anna3 1 : 01Nikola Anne Andersone-9
-8Maksimova Alīna1 0 : 13Megija Druskina 9
-11Arta Lauberga-Laukenberga 0 : 13Miezīte Luīze 13
-8Ansone Anna 0 : 12Megija Druskina 9
 10Miezīte Luīze3 1 : 0Megija Druskina-9
 7Arta Lauberga-Laukenberga3 1 : 0Ansone Anna-6
-8Nikola Anne Andersone 0 : 13Maksimova Alīna 9
 10Grundmane Aivija3 1 : 0Maksimova Alīna-9