2019. gada 15. decembris
Hanna, Jana, Johanna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Republikas individuālais čempionāts, vīriešu apakšgrupas 05.03.2011 1.50 48

Latvijas Republikas individuālais čempionāts, vīriešu apakšgrupas 2011-03-05 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Oļegs Kartuzovs090587Sporta klubs "Universitātes sports" 31634 41638
2Burģis Matīss310889Liepājas Kompleksā sporta skola 31714 21716
3Reinholds Artūrs090188Laura 31537 41541
4Jānis Cīrulis120886Sporta klubs "Universitātes sports" 31519 51524
5Rihards Mencis220484Tukums (bez kluba) 31577 81585
6Tolkačevs Viktors111270Galda tenisa klubs "Laura" 31492-121480
7Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 31427-71420
8Raimonds Lasmanis161083Tukums (bez kluba) 31447 131460
9Rudņikovs Arturs111190Galda tenisa klubs "OLIISA" 31369-11368
10Ķuda Māris120783Sporta klubs "Universitātes sports" 31340 251365
11Agurjanovs Vladislavs031289Sporta klubs "Cerība" 31339 321371
12Glazunovs Vitālijs301270Galda tenisa klubs "Laura" 31307 21309
13Čugunovs Sergejs230556Rīga (bez kluba) 31103-101093
14Ņefedovs Jurijs101273Bez kluba 31106 71113
15Eihmans Gints141090Galda tenisa klubs "Laura" 31036 151051
16Svīķis Jānis020192Valmieras galda tenisa klubs 3971 19990
17Cildermanis Roalds130558LSK "Dartija" 3882-17865
18Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 3848 12860
19Šēnhofs Guntis090551Basketbola Akadēmija "Rīga" 3910 3913
20Ramuns Mineikis140573Bez kluba 3944 1945
21Šaroks Arvis260676Bez kluba 3928 3931
22Svīķis Ervins031260Valmieras galda tenisa klubs 3879 2881
23Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 3907 7914
24Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 3883 10893
25Aņisimovs Ņikita020894Galda tenisa klubs "Laura" 3872 23895
26Tuls Rolands290767Rīgas 37.vidusskola 3824-6818
27Svīķis Mārtiņš020192Valmieras galda tenisa klubs 3769-7762
28Motorins Aleksandrs240570Galda tenisa klubs "Laura" 3718-4714
29Atmats Edijs190381Sporta klubs "Universitātes sports" 3665 32697
30Puriņš Kaspars110280Bez kluba 3490-1489
31Pitkevics Marks230996Kuldīgas rajona Sporta skola 3803-9794
32Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 3546-2544
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Burģis Matīss1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Čugunovs Sergejs0
0 : 3
1
3 : 2
0
2 : 3
4 (5:5, 93:87)2
3Emīls Lutinskis0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
4 (5:5, 85:96)4
4Aņisimovs Ņikita0
0 : 3
1
3 : 2
0
2 : 3
4 (5:5, 91:86)3
II. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Oļegs Kartuzovs1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Svīķis Jānis0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
52
3Guntis Šēnhofs0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
43
4Marks Pitkevics0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
34
III. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Artūrs Reinholds1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Eihmans Gints0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
3Arvis Šaroks0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
43
4Svīķis Mārtiņš0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
IV. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Jānis Cīrulis1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Jurijs Ņefedovs0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
52
3Svīķis Ervins0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
43
4Dvarons Normunds0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
34
V. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Rihards Mencis1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Glazunovs Vitālijs0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
3Ramuns Mineikis0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
4Puriņš Kaspars0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
VI. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Tolkačevs Viktors0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
2Agurjanovs Vladislavs1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
3Šutka Aleksandrs0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
43
4Motorins Aleksandrs0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
VII. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Maslovs Leonīds0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
2Ķuda Māris1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
61
3Temjaševs Leonīds0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
43
4Tuls Rolands0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
34
VIII. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Raimonds Lasmanis1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 1
61
2Rudņikovs Arturs0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
52
3Cildermanis Roalds0
1 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
34
4Atmats Edijs0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
43
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Burģis Matīss3 1 : 0Čugunovs Sergejs
Burģis Matīss3 1 : 0Lutinskis Emīls
Burģis Matīss3 1 : 0Aņisimovs Ņikita
 6Čugunovs Sergejs3 1 : 02Lutinskis Emīls-3
-16Čugunovs Sergejs2 0 : 13Aņisimovs Ņikita 32
 15Lutinskis Emīls3 1 : 02Aņisimovs Ņikita-9
 2Oļegs Kartuzovs3 1 : 0Svīķis Jānis
 2Oļegs Kartuzovs3 1 : 0Šēnhofs Guntis
Oļegs Kartuzovs3 1 : 0Pitkevics Marks
 11Svīķis Jānis3 1 : 01Šēnhofs Guntis-6
 8Svīķis Jānis3 1 : 02Pitkevics Marks-4
 9Šēnhofs Guntis3 1 : 0Pitkevics Marks-5
 2Reinholds Artūrs3 1 : 0Eihmans Gints
 2Reinholds Artūrs3 1 : 0Šaroks Arvis
Reinholds Artūrs3 1 : 0Svīķis Mārtiņš
 9Eihmans Gints3 1 : 0Šaroks Arvis-5
 6Eihmans Gints3 1 : 0Svīķis Mārtiņš-3
 8Šaroks Arvis3 1 : 01Svīķis Mārtiņš-4
 3Jānis Cīrulis3 1 : 01Ņefedovs Jurijs-1
 2Jānis Cīrulis3 1 : 0Svīķis Ervins
Jānis Cīrulis3 1 : 0Dvarons Normunds
 6Ņefedovs Jurijs3 1 : 01Svīķis Ervins-3
 2Ņefedovs Jurijs3 1 : 0Dvarons Normunds
 5Svīķis Ervins3 1 : 02Dvarons Normunds-2
 6Rihards Mencis3 1 : 02Glazunovs Vitālijs-3
 2Rihards Mencis3 1 : 0Ramuns Mineikis
Rihards Mencis3 1 : 0Puriņš Kaspars
 5Glazunovs Vitālijs3 1 : 0Ramuns Mineikis-2
Glazunovs Vitālijs3 1 : 0Puriņš Kaspars
 3Ramuns Mineikis3 1 : 0Puriņš Kaspars-1
-14Tolkačevs Viktors1 0 : 13Agurjanovs Vladislavs 27
 2Tolkačevs Viktors3 1 : 0Šutka Aleksandrs
Tolkačevs Viktors3 1 : 0Motorins Aleksandrs
 3Agurjanovs Vladislavs3 1 : 0Šutka Aleksandrs-1
 2Agurjanovs Vladislavs3 1 : 0Motorins Aleksandrs
 8Šutka Aleksandrs3 1 : 01Motorins Aleksandrs-4
-11Maslovs Leonīds1 0 : 13Ķuda Māris 20
 2Maslovs Leonīds3 1 : 0Temjaševs Leonīds
 2Maslovs Leonīds3 1 : 0Tuls Rolands
 3Ķuda Māris3 1 : 01Temjaševs Leonīds-1
 2Ķuda Māris3 1 : 0Tuls Rolands
 11Temjaševs Leonīds3 1 : 02Tuls Rolands-6
 11Raimonds Lasmanis3 1 : 01Rudņikovs Arturs-6
 2Raimonds Lasmanis3 1 : 01Cildermanis Roalds
Raimonds Lasmanis3 1 : 01Atmats Edijs
 3Rudņikovs Arturs3 1 : 01Cildermanis Roalds-1
 2Rudņikovs Arturs3 1 : 0Atmats Edijs
-16Cildermanis Roalds2 0 : 13Atmats Edijs 32