2019. gada 14. decembris
Auseklis, Gaisma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Starptautiskais jaunatnes galda tenisa festivāls, zēni 1994.-1995. 26.02.2011 0.50 53

Starptautiskais jaunatnes galda tenisa festivāls, zēni 1994.-1995. 2011-02-26 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Bobotin Ivans1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Avlijakuilovs Tujehi0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
32
3Čugunovs Aleksejs(270994)0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
23
4Puusild Allan0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
05
5Kuzņecovs Konstantīns0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
14
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Zagrebin Vitālijs0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 2
32
2Saaremae Rivo1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
41
3Tkačenko Vladislavs0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1 (3:3)4
4Valo Raumo0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
0
2 : 3
1 (5:3)3
5Lokmanis Miks(241194)0
2 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1 (3:5)5
III. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Aņisimovs Ņikita1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
51
2Šarafetdinovs Maksims0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 1
0
1 : 3
33
3Savoleinen Raiko0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
0
0 : 3
24
4Barzukovs Aleksandrs0
0 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
06
5Koļins Aleksejs0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
0
0 : 3
15
6Tangribergenov Umidbek0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
42
par 1. - 2. vietu
 
Bobotin Ivans ~
Bobotin Ivans
Bobotin Ivans
Zagrebin Vitālijs
Aņisimovs Ņikita
Aņisimovs Ņikita
Bobotin Ivans
Tangribergenov Umidbek
Tangribergenov Umidbek
Avlijakuilovs Tujehi
Saaremae Rivo
Saaremae Rivo
Saaremae Rivo ~
 
par 3. - 4. vietu
Aņisimovs Ņikita
Aņisimovs Ņikita
Tangribergenov Umidbek
par 5. - 6. vietu
Zagrebin Vitālijs
Avlijakuilovs Tujehi
Avlijakuilovs Tujehi
par 7. - 8. vietu
 
Čugunovs Aleksejs(270994) ~
Čugunovs Aleksejs(270994)
Čugunovs Aleksejs(270994)
Tkačenko Vladislavs
Tkačenko Vladislavs
Savoleinen Raiko
Čugunovs Aleksejs(270994)
Šarafetdinovs Maksims
Šarafetdinovs Maksims
Kuzņecovs Konstantīns
Šarafetdinovs Maksims
Valo Raumo
Valo Raumo ~
 
par 9. - 10. vietu
Tkačenko Vladislavs
Tkačenko Vladislavs
Valo Raumo
par 11. - 12. vietu
Savoleinen Raiko
Savoleinen Raiko
Kuzņecovs Konstantīns
par 13. - 14. vietu
Lokmanis Miks(241194)
Koļins Aleksejs
Koļins Aleksejs
Barzukovs Aleksandrs
Barzukovs Aleksandrs
Barzukovs Aleksandrs
Puusild Allan
par 15. - 16. vietu
Lokmanis Miks(241194)
Lokmanis Miks(241194)
Puusild Allan
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Bobotin Ivans3 1 : 0Avlijakuilovs Tujehi
Bobotin Ivans3 1 : 0
Bobotin Ivans3 1 : 0Puusild Allan
Bobotin Ivans3 1 : 0Kuzņecovs Konstantīns
Avlijakuilovs Tujehi3 1 : 0
Avlijakuilovs Tujehi3 1 : 0Puusild Allan
Avlijakuilovs Tujehi3 1 : 0Kuzņecovs Konstantīns
3 1 : 0Puusild Allan
3 1 : 0Kuzņecovs Konstantīns
Puusild Allan1 0 : 13Kuzņecovs Konstantīns
Zagrebin Vitālijs 0 : 13Saaremae Rivo
Zagrebin Vitālijs3 1 : 0Tkačenko Vladislavs
Zagrebin Vitālijs3 1 : 0Valo Raumo
Zagrebin Vitālijs3 1 : 02Lokmanis Miks(241194)
Saaremae Rivo3 1 : 0Tkačenko Vladislavs
Saaremae Rivo3 1 : 01Valo Raumo
Saaremae Rivo3 1 : 0Lokmanis Miks(241194)
Tkačenko Vladislavs 0 : 13Valo Raumo
Tkačenko Vladislavs3 1 : 0Lokmanis Miks(241194)
Valo Raumo2 0 : 13Lokmanis Miks(241194)
Aņisimovs Ņikita3 1 : 0Šarafetdinovs Maksims
Aņisimovs Ņikita3 1 : 0Savoleinen Raiko
Aņisimovs Ņikita3 1 : 0Barzukovs Aleksandrs
Aņisimovs Ņikita3 1 : 0Koļins Aleksejs
Aņisimovs Ņikita3 1 : 0Tangribergenov Umidbek
Šarafetdinovs Maksims3 1 : 0Savoleinen Raiko
Šarafetdinovs Maksims3 1 : 02Barzukovs Aleksandrs
Šarafetdinovs Maksims3 1 : 01Koļins Aleksejs
Šarafetdinovs Maksims1 0 : 13Tangribergenov Umidbek
Savoleinen Raiko3 1 : 02Barzukovs Aleksandrs
Savoleinen Raiko3 1 : 0Koļins Aleksejs
Savoleinen Raiko 0 : 13Tangribergenov Umidbek
Barzukovs Aleksandrs2 0 : 13Koļins Aleksejs
Barzukovs Aleksandrs 0 : 13Tangribergenov Umidbek
Koļins Aleksejs 0 : 13Tangribergenov Umidbek
Zagrebin Vitālijs1 0 : 13Aņisimovs Ņikita
Tangribergenov Umidbek3 1 : 02Avlijakuilovs Tujehi
Bobotin Ivans3 1 : 01Aņisimovs Ņikita
Tangribergenov Umidbek 0 : 13Saaremae Rivo
Bobotin Ivans3 1 : 01Saaremae Rivo
Aņisimovs Ņikita3 1 : 0Tangribergenov Umidbek
Zagrebin Vitālijs1 0 : 13Avlijakuilovs Tujehi
Tkačenko Vladislavs3 1 : 0Savoleinen Raiko
Šarafetdinovs Maksims3 1 : 01Kuzņecovs Konstantīns
3 1 : 0Tkačenko Vladislavs
Šarafetdinovs Maksims3 1 : 0Valo Raumo
3 1 : 02Šarafetdinovs Maksims
Tkačenko Vladislavs3 1 : 01Valo Raumo
Savoleinen Raiko3 1 : 02Kuzņecovs Konstantīns
Lokmanis Miks(241194) 0 : 13Koļins Aleksejs
Barzukovs Aleksandrs3 1 : 01Puusild Allan
Koļins Aleksejs 0 : 13Barzukovs Aleksandrs
Lokmanis Miks(241194)3 1 : 0Puusild Allan