2019. gada 15. decembris
Hanna, Jana, Johanna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, IV kārta, 2. līga 12.02.2011 0.50 76

Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, IV kārta, 2. līga 2011-02-12 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Zariņa Amanda200697Bez kluba 929 1847 20
2Mareks Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 977 1794 15
3Mucenieks Ģirts170498Bez kluba 835 742 10
4Māris Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 874-1163 8
5Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 7137-2135 6
6Gailiša Karīna041198Bez kluba 748 654 5
7Igaunis Viesturs250298Bauskas rajona BJSS 737 1249 4
8Šumins Elgars 071197Bez kluba 711 415 3
9Zaumane Monta290198Bez kluba 855 358
10Valts Artūrs 010798Bez kluba 88 1220
11Mārtiņš Bergmanis210301Bauskas rajona BJSS 70-30
12Brencis Atis 290398Bez kluba 70-90
13Solzemniece Agita 010996Bez kluba 727 835
14Agejeva Viktorija170996Bauskas rajona BJSS 70 66
15Artūrs Jankovičs291000Bauskas rajona BJSS 70 22
16Grundmane Aivija110898Bez kluba 70-70
17Miks Grišulis170798Bauskas rajona BJSS 71-20
18Garaba Maksims 071097Bauskas rajona BJSS 60-180
19Ansone Anna081100LSK "Dartija" 60-50
20Terēza Druviņa150801LSK "Dartija" 80-70
21Tauriņa Abita 010802Bez kluba 50-130
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Māris Eņģelis1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Mucenieks Ģirts 0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
72
3Viktorija Agejeva0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
63
4Aivija Grundmane0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
54
5Ansone Anna0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
45
2. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Mareks Eņģelis0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
92
2Amanda Zariņa1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
3Artūrs Valts0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
74
4Monta Zaumane0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
83
5Terēza Druviņa0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
56
6Miks Grišulis0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
65
3. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Beāte Jašuka1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Igaunis Viesturs0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
72
3Atis Brencis0
1 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
54
4Artūrs Jankovičs0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
63
5Garaba Maksims 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
45
4. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Gailiša Karīna1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Elgars Šumins0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
72
3Mārtiņš Bergmanis0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
54
4Agita Solzemniece0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
63
5Abita Tauriņa0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
45
1. pusfināls (1.-8.v.)
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Māris Eņģelis1
3 : 1
0
0 : 3
 1*
3 : 1
5 (2)1
2Gailiša Karīna0
1 : 3
 1*
3 : 1
0
2 : 3
4 (2)3
3Elgars Šumins1
3 : 0
 0*
1 : 3
0
0 : 3
4 (1)4
4Mucenieks Ģirts  0*
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
5 (1)2
2. pusfināls (1.-8.v.)
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Amanda Zariņa1
3 : 1
1
3 : 2
 1*
3 : 1
61
2Beāte Jašuka0
1 : 3
 1*
3 : 1
0
2 : 3
43
3Igaunis Viesturs0
2 : 3
 0*
1 : 3
0
1 : 3
34
4Mareks Eņģelis 0*
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
52
par 1. - 2. vietu
Māris Eņģelis
Mareks Eņģelis
Mareks Eņģelis
Amanda Zariņa
Amanda Zariņa
Amanda Zariņa
Mucenieks Ģirts
par 3. - 4. vietu
Māris Eņģelis
Mucenieks Ģirts
Mucenieks Ģirts
par 5. - 6. vietu
Gailiša Karīna
Beāte Jašuka
Beāte Jašuka
par 7. - 8. vietu
Elgars Šumins
Igaunis Viesturs
Igaunis Viesturs
par 9. - 10. vietu
Viktorija Agejeva
Mārtiņš Bergmanis
Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Valts
Artūrs Valts
Artūrs Valts
Artūrs Jankovičs
Monta Zaumane
Agita Solzemniece
Atis Brencis
Atis Brencis
Monta Zaumane
Aivija Grundmane
Monta Zaumane
Monta Zaumane
par 11. - 12. vietu
Mārtiņš Bergmanis
Mārtiņš Bergmanis
Atis Brencis
par 13. - 14. vietu
Viktorija Agejeva
Viktorija Agejeva
Artūrs Jankovičs
Agita Solzemniece
Agita Solzemniece
Agita Solzemniece
Aivija Grundmane
par 15. - 16. vietu
Artūrs Jankovičs
Artūrs Jankovičs
Aivija Grundmane
par 17. - 18. vietu
 
Garaba Maksims  ~
Garaba Maksims
Garaba Maksims
Abita Tauriņa
Terēza Druviņa
Terēza Druviņa
Miks Grišulis
 
Ansone Anna ~
Ansone Anna
Miks Grišulis
Miks Grišulis
Miks Grišulis ~
 
par 19. - 20. vietu
Terēza Druviņa
Ansone Anna
Ansone Anna
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Māris Eņģelis3 1 : 01Mucenieks Ģirts-4
Māris Eņģelis3 1 : 0Agejeva Viktorija
Māris Eņģelis3 1 : 0Grundmane Aivija
Māris Eņģelis3 1 : 0Ansone Anna
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Agejeva Viktorija
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Grundmane Aivija
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Ansone Anna
 5Agejeva Viktorija3 1 : 0Grundmane Aivija-5
 5Agejeva Viktorija3 1 : 0Ansone Anna-5
 5Grundmane Aivija3 1 : 01Ansone Anna-5
Mareks Eņģelis1 0 : 13Zariņa Amanda
 4Mareks Eņģelis3 1 : 0Valts Artūrs-3
Mareks Eņģelis3 1 : 01Zaumane Monta
Mareks Eņģelis3 1 : 0Terēza Druviņa
 4Mareks Eņģelis3 1 : 0Miks Grišulis-3
Zariņa Amanda3 1 : 0Valts Artūrs
 6Zariņa Amanda3 1 : 0Zaumane Monta-5
 4Zariņa Amanda3 1 : 0Terēza Druviņa-4
Zariņa Amanda3 1 : 0Miks Grišulis
Valts Artūrs1 0 : 13Zaumane Monta
Valts Artūrs3 1 : 0Terēza Druviņa
 5Valts Artūrs3 1 : 01Miks Grišulis-4
 4Zaumane Monta3 1 : 0Terēza Druviņa-3
Zaumane Monta3 1 : 0Miks Grišulis
Terēza Druviņa 0 : 13Miks Grišulis
Jasuka Beate3 1 : 01Igaunis Viesturs
Jasuka Beate3 1 : 01Brencis Atis
Jasuka Beate3 1 : 0Artūrs Jankovičs
Jasuka Beate3 1 : 0Garaba Maksims
 4Igaunis Viesturs3 1 : 01Brencis Atis-4
 4Igaunis Viesturs3 1 : 01Artūrs Jankovičs-4
 4Igaunis Viesturs3 1 : 0Garaba Maksims -4
-5Brencis Atis2 0 : 13Artūrs Jankovičs 5
 5Brencis Atis3 1 : 0Garaba Maksims -5
 5Artūrs Jankovičs3 1 : 0Garaba Maksims -5
Gailiša Karīna3 1 : 01Šumins Elgars
Gailiša Karīna3 1 : 0Mārtiņš Bergmanis
 5Gailiša Karīna3 1 : 0Solzemniece Agita-4
 4Gailiša Karīna3 1 : 0Tauriņa Abita-4
 5Šumins Elgars3 1 : 0Mārtiņš Bergmanis-4
Šumins Elgars3 1 : 01Solzemniece Agita
Šumins Elgars3 1 : 0Tauriņa Abita
Mārtiņš Bergmanis2 0 : 13Solzemniece Agita
Mārtiņš Bergmanis3 1 : 0Tauriņa Abita
 4Solzemniece Agita3 1 : 0Tauriņa Abita-4
Māris Eņģelis3 1 : 01Gailiša Karīna
-6Māris Eņģelis 0 : 13Šumins Elgars 7
Gailiša Karīna2 0 : 13Mucenieks Ģirts
-4Šumins Elgars 0 : 13Mucenieks Ģirts 5
 8Zariņa Amanda3 1 : 01Jasuka Beate-6
Zariņa Amanda3 1 : 02Igaunis Viesturs
Jasuka Beate2 0 : 13Mareks Eņģelis
-4Igaunis Viesturs1 0 : 13Mareks Eņģelis 4
-4Māris Eņģelis1 0 : 13Mareks Eņģelis 5
Zariņa Amanda3 1 : 02Mucenieks Ģirts
Mareks Eņģelis2 0 : 13Zariņa Amanda
-5Māris Eņģelis 0 : 13Mucenieks Ģirts 6
-3Gailiša Karīna 0 : 13Jasuka Beate 4
-4Šumins Elgars2 0 : 13Igaunis Viesturs 4
Agejeva Viktorija1 0 : 13Mārtiņš Bergmanis
 5Valts Artūrs3 1 : 01Artūrs Jankovičs-4
Solzemniece Agita2 0 : 13Brencis Atis
-3Grundmane Aivija1 0 : 13Zaumane Monta 4
-4Mārtiņš Bergmanis 0 : 13Valts Artūrs 5
Brencis Atis1 0 : 13Zaumane Monta
Valts Artūrs 0 : 13Zaumane Monta
 5Mārtiņš Bergmanis3 1 : 0Brencis Atis-5
Agejeva Viktorija3 1 : 01Artūrs Jankovičs
 4Solzemniece Agita3 1 : 01Grundmane Aivija-4
-4Agejeva Viktorija1 0 : 13Solzemniece Agita 4
Artūrs Jankovičs3 1 : 0Grundmane Aivija
-5Tauriņa Abita1 0 : 13Terēza Druviņa 5
Garaba Maksims 3 1 : 0Terēza Druviņa
Ansone Anna 0 : 13Miks Grišulis
-4Garaba Maksims 1 0 : 13Miks Grišulis 5
-5Terēza Druviņa 0 : 13Ansone Anna 5