2019. gada 9. decembris
Sarmīte, Tabita
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, IV kārta, 1. līga 12.02.2011 0.50 48

Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, IV kārta, 1. līga 2011-02-12 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Pluce Alise170697LSK "Dartija" 8336 8344 18
2Goba Arnis230694Bez kluba 731 940 13
3Malanka Aigars021094Bauskas rajona BJSS 8109 2111 9
4Eņģele Liesma300792Bauskas rajona BJSS 8135 10145 7
5Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 8113 2115 5
6Una Šķipare140495LSK "Dartija" 780-971 4
7Puriņš Roberts150596Bauskas rajona BJSS 6155 10165 4
8Martinkena Lidija 280558Bauska (bez kluba) 738-335
9Kapteinis Jānis181295Bez kluba 60-10
10Krjukovs Normunds190395Bauskas rajona BJSS 6114-3111
11Pēteris Madžuls310847LSK "Dartija" 617 522
12Iļjins Aleksis140195Bez kluba 60-70
13Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 70-40
14Kaspars Ārents180196Bauskas rajona BJSS 69-110
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Pluce Alise1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 1
81
2Eņģele Liesma0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
72
3Pēteris Madžuls0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
63
4Meimere Lauma0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
45
5Aleksis Iļjins0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
54
2. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Arnis Goba0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
5 (4:5)2
2Puriņš Roberts1
3 : 1
1
3 : 2
0
0 : 3
5 (3:4)3
3Kaspars Ārents0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
34
4Una Šķipare0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
5 (5:3)1
3. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Malanka Aigars1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Šīmane Beate0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 2
1
3 : 0
72
3Krjukovs Normunds0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
63
4Martinkena Lidija 0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
54
5Jānis Kapteinis0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
45
par 1. - 6. vietu
NrDalībnieks123456PunktiVieta
1Pluce Alise1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
 1*
3 : 2
101
2Una Šķipare0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
 0*
2 : 3
0
1 : 3
56
3Malanka Aigars0
2 : 3
1
3 : 2
 1*
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 0
83
4Šīmane Beate0
0 : 3
1
3 : 0
 0*
1 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
65
5Arnis Goba0
0 : 3
 1*
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 2
92
6Eņģele Liesma 0*
2 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 0
0
2 : 3
74
par 7. - 8. vietu
Pēteris Madžuls
Jānis Kapteinis
Jānis Kapteinis
Martinkena Lidija
Martinkena Lidija
Martinkena Lidija
Kaspars Ārents
Puriņš Roberts
Krjukovs Normunds
Krjukovs Normunds
Aleksis Iļjins
Puriņš Roberts
Meimere Lauma
Puriņš Roberts
Puriņš Roberts
par 9. - 10. vietu
Jānis Kapteinis
(w) Jānis Kapteinis
Krjukovs Normunds
par 11. - 12. vietu
Pēteris Madžuls
Pēteris Madžuls
Kaspars Ārents
(w) Pēteris Madžuls
Aleksis Iļjins
Aleksis Iļjins
Meimere Lauma
par 13. - 14. vietu
Kaspars Ārents
Meimere Lauma
Meimere Lauma
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Pluce Alise3 1 : 02Eņģele Liesma-2
Pluce Alise3 1 : 01Pēteris Madžuls
 2Pluce Alise3 1 : 0Meimere Lauma-1
Pluce Alise3 1 : 01Iļjins Aleksis
Eņģele Liesma3 1 : 0Pēteris Madžuls
 3Eņģele Liesma3 1 : 01Meimere Lauma-3
Eņģele Liesma3 1 : 0Iļjins Aleksis
Pēteris Madžuls3 1 : 0Meimere Lauma
 5Pēteris Madžuls3 1 : 0Iļjins Aleksis-4
Meimere Lauma2 0 : 13Iļjins Aleksis
-3Goba Arnis1 0 : 13Puriņš Roberts 3
 5Goba Arnis3 1 : 0Kaspars Ārents-4
Goba Arnis3 1 : 02Una Šķipare
 3Puriņš Roberts3 1 : 02Kaspars Ārents-3
Puriņš Roberts 0 : 13Una Šķipare
Kaspars Ārents 0 : 13Una Šķipare
Malanka Aigars3 1 : 01Šīmane Beate
 5Malanka Aigars3 1 : 01Krjukovs Normunds-5
Malanka Aigars3 1 : 0Martinkena Lidija
 3Malanka Aigars3 1 : 0Kapteinis Jānis-3
Šīmane Beate3 1 : 02Krjukovs Normunds
 4Šīmane Beate3 1 : 02Martinkena Lidija -3
Šīmane Beate3 1 : 0Kapteinis Jānis
Krjukovs Normunds3 1 : 0Martinkena Lidija
 3Krjukovs Normunds3 1 : 01Kapteinis Jānis-3
Martinkena Lidija 3 1 : 0Kapteinis Jānis
 2Pluce Alise3 1 : 0Una Šķipare-2
Pluce Alise3 1 : 02Malanka Aigars
 2Pluce Alise3 1 : 0Šīmane Beate-2
Pluce Alise3 1 : 0Goba Arnis
Una Šķipare2 0 : 13Malanka Aigars
-4Una Šķipare 0 : 13Šīmane Beate 4
-3Una Šķipare1 0 : 13Eņģele Liesma 4
-6Malanka Aigars 0 : 13Goba Arnis 7
Malanka Aigars3 1 : 0Eņģele Liesma
Šīmane Beate1 0 : 13Goba Arnis
-4Šīmane Beate 0 : 13Eņģele Liesma 5
Goba Arnis3 1 : 02Eņģele Liesma
-5Pēteris Madžuls1 0 : 13Kapteinis Jānis 5
Martinkena Lidija 3 1 : 02Kaspars Ārents
 3Krjukovs Normunds3 1 : 0Iļjins Aleksis-3
Meimere Lauma1 0 : 13Puriņš Roberts
Kapteinis Jānis 0 : 13Martinkena Lidija
-4Krjukovs Normunds1 0 : 13Puriņš Roberts 4
Martinkena Lidija 0 : 13Puriņš Roberts
 5Pēteris Madžuls3 1 : 01Kaspars Ārents-4
Iļjins Aleksis3 1 : 01Meimere Lauma
Kaspars Ārents1 0 : 13Meimere Lauma