2019. gada 14. decembris
Auseklis, Gaisma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2011.gada komandu čempionāts jauniešiem, 1.sabraukums, meitenes 1996.-1997.g. 29.01.2011 1.00 42

LR 2011.gada komandu čempionāts jauniešiem, 1.sabraukums, meitenes 1996.-1997.g. 2011-01-29 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola Kuldīgas novada SS I komanda4391-1390
2Inga Birzniece021198Kuldīgas rajona Sporta skola Kuldīgas novada SS I komanda4193 5198
3Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola Kuldīgas novada SS II komanda554 256
4Līga Birzniece181296Kuldīgas rajona Sporta skola Kuldīgas novada SS II komanda536-1818
5Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS Bauskas novada BJSS I komanda4105 8113
6Zariņa Amanda200697Bez kluba Bauskas novada BJSS I komanda419 1029
7Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS Bauskas novada BJSS II komanda526-260
8Agejeva Viktorija170996Bauskas rajona BJSS Bauskas novada BJSS II komanda57-130
9Pluce Alise170697LSK "Dartija" Iecavas novada SS Dartija4311 25336
10Taranda Karīna280597LSK "Dartija" Iecavas novada SS Dartija4132 32164
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Iecavas novada SS Dartija1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Kuldīgas novada SS I komanda0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
72
3Bauskas novada BJSS I komanda0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
63
4Kuldīgas novada SS II komanda0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
54
5Bauskas novada BJSS II komanda0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
45
Kuldīgas novada SS I komanda30Bauskas novada BJSS II komanda
AFrīdenberga Zane30Meimere LaumaX
BInga Birzniece31Viktorija AgejevaY
DSFrīdenberga Zane
Inga Birzniece
30Meimere Lauma
Viktorija Agejeva
DS
Bauskas novada BJSS I komanda30Kuldīgas novada SS II komanda
AŠīmane Beate31Dabra SintijaX
BAmanda Zariņa31Līga BirznieceY
DSŠīmane Beate
Amanda Zariņa
30Dabra Sintija
Līga Birzniece
DS
Iecavas novada SS Dartija30Kuldīgas novada SS I komanda
APluce Alise31Frīdenberga ZaneX
BTaranda Karīna30Inga BirznieceY
DSPluce Alise
Taranda Karīna
32Frīdenberga Zane
Inga Birzniece
DS
Kuldīgas novada SS II komanda31Bauskas novada BJSS II komanda
ADabra Sintija31Meimere LaumaX
BLīga Birzniece03Viktorija AgejevaY
DSDabra Sintija
Līga Birzniece
32Meimere Lauma
Viktorija Agejeva
DS
ADabra Sintija31Viktorija AgejevaY
BLīga Birzniece32Meimere LaumaX
Iecavas novada SS Dartija30Bauskas novada BJSS I komanda
APluce Alise30Šīmane BeateX
BTaranda Karīna30Amanda ZariņaY
DSPluce Alise
Taranda Karīna
31Šīmane Beate
Amanda Zariņa
DS
Kuldīgas novada SS II komanda03Kuldīgas novada SS I komanda
ADabra Sintija03Inga BirznieceX
BLīga Birzniece03Frīdenberga ZaneY
DSDabra Sintija
Līga Birzniece
03Frīdenberga Zane
Inga Birzniece
DS
Iecavas novada SS Dartija30Kuldīgas novada SS II komanda
APluce Alise30Dabra SintijaX
BTaranda Karīna30Līga BirznieceY
DSPluce Alise
Taranda Karīna
30Dabra Sintija
Līga Birzniece
DS
Bauskas novada BJSS I komanda30Bauskas novada BJSS II komanda
AŠīmane Beate30Meimere LaumaX
BAmanda Zariņa31Viktorija AgejevaY
DSŠīmane Beate
Amanda Zariņa
31Meimere Lauma
Viktorija Agejeva
DS
Iecavas novada SS Dartija30Bauskas novada BJSS II komanda
APluce Alise30Meimere LaumaX
BTaranda Karīna31Viktorija AgejevaY
DSPluce Alise
Taranda Karīna
30Meimere Lauma
Viktorija Agejeva
DS
Kuldīgas novada SS I komanda30Bauskas novada BJSS I komanda
AFrīdenberga Zane31Šīmane BeateX
BInga Birzniece30Amanda ZariņaY
DSFrīdenberga Zane
Inga Birzniece
30Šīmane Beate
Amanda Zariņa
DS
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Kuldīgas novada SS I komanda
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Bauskas novada sporta skola – I
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Kuldīgas novada SS – II
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Bauskas novada sporta skola – I
Kuldīgas novada SS I komanda3 1 : 0Bauskas novada sporta skola – I
Kuldīgas novada SS I komanda3 1 : 0Kuldīgas novada SS – II
Kuldīgas novada SS I komanda3 1 : 0Bauskas novada sporta skola – I
Bauskas novada sporta skola – I3 1 : 0Kuldīgas novada SS – II
Bauskas novada sporta skola – I3 1 : 0Bauskas novada sporta skola – I
Kuldīgas novada SS – II3 1 : 01Bauskas novada sporta skola – I
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Meimere Lauma-2
 5Inga Birzniece3 1 : 01Agejeva Viktorija-4
Zane Frīdenberga
Inga Birzniece
3 1 : 0Lauma Meimere
Viktorija Agejeva
 7Šīmane Beate3 1 : 01Dabra Sintija-6
 10Zariņa Amanda3 1 : 01Līga Birzniece-9
Beate Šīmane
Amanda Zariņa
3 1 : 0Sintija Dabra
Līga Birzniece
 13Pluce Alise3 1 : 01Frīdenberga Zane-11
 13Taranda Karīna3 1 : 0Inga Birzniece-11
Alise Pluce
Karīna Taranda
3 1 : 02Zane Frīdenberga
Inga Birzniece
 8Dabra Sintija3 1 : 01Meimere Lauma-7
-10Līga Birzniece 0 : 13Agejeva Viktorija 11
Sintija Dabra
Līga Birzniece
3 1 : 02Lauma Meimere
Viktorija Agejeva
 8Dabra Sintija3 1 : 01Agejeva Viktorija-7
 9Līga Birzniece3 1 : 02Meimere Lauma-8
 4Pluce Alise3 1 : 0Šīmane Beate-3
 6Taranda Karīna3 1 : 0Zariņa Amanda-5
Alise Pluce
Karīna Taranda
3 1 : 01Beate Šīmane
Amanda Zariņa
 6Inga Birzniece3 1 : 0Dabra Sintija-5
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Līga Birzniece-2
Zane Frīdenberga
Inga Birzniece
3 1 : 0Sintija Dabra
Līga Birzniece
 4Pluce Alise3 1 : 0Dabra Sintija-3
 7Taranda Karīna3 1 : 0Līga Birzniece-6
Alise Pluce
Karīna Taranda
3 1 : 0Sintija Dabra
Līga Birzniece
 7Šīmane Beate3 1 : 0Meimere Lauma-6
 9Zariņa Amanda3 1 : 01Agejeva Viktorija-8
Beate Šīmane
Amanda Zariņa
3 1 : 01Lauma Meimere
Viktorija Agejeva
 4Pluce Alise3 1 : 0Meimere Lauma-3
 6Taranda Karīna3 1 : 01Agejeva Viktorija-5
Alise Pluce
Karīna Taranda
3 1 : 0Lauma Meimere
Viktorija Agejeva
 4Frīdenberga Zane3 1 : 01Šīmane Beate-3
 5Inga Birzniece3 1 : 0Zariņa Amanda-4
Zane Frīdenberga
Inga Birzniece
3 1 : 0Beate Šīmane
Amanda Zariņa