2019. gada 21. oktobris
Severīns, Urzula
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Jūrmalas 2010.gada individuālais čempionāts galda tenisā, Tautas klase (r.v. 151+) 08.05.2010 0.50 90

Jūrmalas 2010.gada individuālais čempionāts galda tenisā, Tautas klase (r.v. 151+) 2010-05-08 10:30:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Balbieris Aivars210650SSB Jūrmala 7456 8464
2Pavāre Laura250687Sporta klubs "Universitātes sports" 6311311
3Mauriņš Jānis200279Rīga (bez kluba) 6155 2157
4Reinholds Ilmārs010855SSO sporta klubs "FloTe" 6118 1119
5Vilciņš Gatis 050393Bez kluba 51-110
6Pencis Arvis201069SSB Jūrmala 6339 1340
7Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 7784 8792
8Matisons Jānis 021165Bez kluba 6181-3178
9Kūla Gundars131064Bez kluba 50-110
10Jurijs Borisovs221064Jūrmala (bez kluba) 51-10
11Birjukovskis Valērijs270964Sporta klubs "Universitātes sports" 8347 11358
12Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 7625-1624
13Saks Edgars151172Sporta klubs "Universitātes sports" 68888
14Pētersons Ēriks020443Bez kluba 50-90
15Grebeško Elīza201196Jūrmala (bez kluba) 50-30
16Sergejs Šikovs110261Sporta klubs "Dobele" 7214 4218
17 Ieva Vēja051070Sporta klubs "Universitātes sports" 8799-4795
18Marks Ivanovs210775Jūrmala (bez kluba) 80 1010
19Mihails Hohlovs050590Jūrmala (bez kluba) 91 2627
20Rjabkova Marina070582Galda tenisa klubs "OLIISA" 6118118
21Maslovs Vladimirs070855Galda tenisa klubs "Laura" 633-1518
22Čugunovs Aleksejs270994Galda tenisa klubs "Laura" 9259 3262
23Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 9879879
24Grebeško Vladislavs211271Senioru sporta biedrība Jūrmala 7219 8227
25Bigačs Viesturs010459Madonas (bez kluba) 648-1236
26Bērziņa Laila250687Limbaži (bez kluba) 794 498
27Nikolajs Golubevs271276Jūrmala (bez kluba) 81 1617
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Aivars Balbieris1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Pavāre Laura0
1 : 3
1
3 : 1
0
2 : 3
1
3 : 0
6 (5:4)2
3Mauriņš Jānis0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
6 (4:4)3
4Reinholds Ilmārs0
0 : 3
1
3 : 2
0
1 : 3
1
3 : 1
6 (4:5)4
5Gatis Vilciņš0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
45
2. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Arvis Pencis0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
72
2Rusinova Diana1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
3Jānis Matisons0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
63
4Gundars Kūla0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
45
5Jurijs Borisovs0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
54
3. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Birjukovskis Valērijs0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
72
2Skaidrīte Zāģere1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
3Saks Edgars0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
63
4Ēriks Pētersons0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
54
5Grebeško Elīza0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
45
4. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Sergejs Šikovs0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
9 (1)2
2 Ieva Vēja1
3 : 0
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
9 (2)1
3Marks Ivanovs0
1 : 3
1
3 : 2
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
8 (1)4
4Mihails Hohlovs0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 2
8 (2)3
5Rjabkova Marina0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
56
6Maslovs Vladimirs0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
65
5. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Aleksejs Čugunovs1
3 : 2
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 2
9 (1)2
2Vološina Aleksandra0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 1
0
2 : 3
8 (1)4
3Grebeško Vladislavs1
3 : 2
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
9 (2)1
4Bigačs Viesturs0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
65
5Bērziņa Laila0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
56
6Nikolajs Golubevs0
2 : 3
1
3 : 2
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
8 (2)3
par 1. - 2. vietu
 
Aivars Balbieris ~
Aivars Balbieris
Aivars Balbieris
Sergejs Šikovs
Birjukovskis Valērijs
Birjukovskis Valērijs
Ieva Vēja
 
Grebeško Vladislavs ~
Grebeško Vladislavs
Ieva Vēja
Ieva Vēja
Ieva Vēja ~
 
Rusinova Diana
 
Skaidrīte Zāģere ~
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Arvis Pencis
Arvis Pencis ~
 
Rusinova Diana
Aleksejs Čugunovs
Aleksejs Čugunovs
Pavāre Laura
Rusinova Diana
Rusinova Diana
Rusinova Diana ~
 
par 3. - 4. vietu
Aivars Balbieris
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
par 5. - 6. vietu
Birjukovskis Valērijs
Birjukovskis Valērijs
Grebeško Vladislavs
Birjukovskis Valērijs
Arvis Pencis
Aleksejs Čugunovs
Aleksejs Čugunovs
par 7. - 8. vietu
Grebeško Vladislavs
 (nenotika) 
Arvis Pencis
par 9. - 10. vietu
Sergejs Šikovs
Pavāre Laura
Pavāre Laura
Par iekļūšanu gandarījuma turnīrā
Bērziņa Laila
Bērziņa Laila
Grebeško Elīza
par 11. - 12. vietu
Vološina Aleksandra
Vološina Aleksandra
Bērziņa Laila
Vološina Aleksandra
Jurijs Borisovs
Reinholds Ilmārs
Reinholds Ilmārs
Vološina Aleksandra
Mauriņš Jānis
Mauriņš Jānis
Bigačs Viesturs
Nikolajs Golubevs
Gundars Kūla
Nikolajs Golubevs
Nikolajs Golubevs
Mihails Hohlovs
Mihails Hohlovs
Mihails Hohlovs
Gatis Vilciņš
Mihails Hohlovs
Maslovs Vladimirs
Saks Edgars
Saks Edgars
Mihails Hohlovs
Marks Ivanovs
Marks Ivanovs
Ēriks Pētersons
Marks Ivanovs
Rjabkova Marina
Jānis Matisons
Jānis Matisons
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 9Marks Ivanovs 1 : 0Matisons Jānis-7
Vološina Aleksandra 1 : 0Nikolajs Golubevs
 5Mihails Hohlovs 1 : 0Marks Ivanovs-4
Vološina Aleksandra 0 : 1Mihails Hohlovs
Balbieris Aivars3 1 : 01Pavāre Laura
 2Balbieris Aivars3 1 : 01Mauriņš Jānis-1
 2Balbieris Aivars3 1 : 0Reinholds Ilmārs-1
 1Balbieris Aivars3 1 : 0Vilciņš Gatis-1
Pavāre Laura3 1 : 01Mauriņš Jānis
Pavāre Laura2 0 : 13Reinholds Ilmārs
Pavāre Laura3 1 : 0Vilciņš Gatis
 4Mauriņš Jānis3 1 : 01Reinholds Ilmārs-4
 3Mauriņš Jānis3 1 : 0Vilciņš Gatis-2
 3Reinholds Ilmārs3 1 : 01Vilciņš Gatis-3
Pencis Arvis 0 : 13Rusinova Diana
 3Pencis Arvis3 1 : 01Matisons Jānis-2
 2Pencis Arvis3 1 : 0Kūla Gundars-1
 2Pencis Arvis3 1 : 0Jurijs Borisovs-1
Rusinova Diana3 1 : 0Matisons Jānis
Rusinova Diana3 1 : 0Kūla Gundars
Rusinova Diana3 1 : 0Jurijs Borisovs
 3Matisons Jānis3 1 : 01Kūla Gundars-2
 3Matisons Jānis3 1 : 0Jurijs Borisovs-2
-4Kūla Gundars1 0 : 13Jurijs Borisovs 5
Birjukovskis Valērijs1 0 : 13Skaidrīte Zāģere
 2Birjukovskis Valērijs3 1 : 0Saks Edgars-2
 2Birjukovskis Valērijs3 1 : 01Pētersons Ēriks-1
Birjukovskis Valērijs3 1 : 0Grebeško Elīza
Skaidrīte Zāģere3 1 : 0Saks Edgars
Skaidrīte Zāģere3 1 : 0Pētersons Ēriks
 1Skaidrīte Zāģere3 1 : 0Grebeško Elīza
 4Saks Edgars3 1 : 0Pētersons Ēriks-3
Saks Edgars3 1 : 01Grebeško Elīza
Pētersons Ēriks3 1 : 0Grebeško Elīza
Sergejs Šikovs 0 : 13 Ieva Vēja
 2Sergejs Šikovs3 1 : 01Marks Ivanovs-2
 2Sergejs Šikovs3 1 : 02Mihails Hohlovs-2
Sergejs Šikovs3 1 : 0Rjabkova Marina
 3Sergejs Šikovs3 1 : 0Maslovs Vladimirs-2
Ieva Vēja2 0 : 13Marks Ivanovs
Ieva Vēja3 1 : 01Mihails Hohlovs
 1 Ieva Vēja3 1 : 0Rjabkova Marina
Ieva Vēja3 1 : 0Maslovs Vladimirs
-4Marks Ivanovs 0 : 13Mihails Hohlovs 5
Marks Ivanovs3 1 : 0Rjabkova Marina
 6Marks Ivanovs3 1 : 01Maslovs Vladimirs-5
Mihails Hohlovs3 1 : 01Rjabkova Marina
 6Mihails Hohlovs3 1 : 02Maslovs Vladimirs-5
Rjabkova Marina1 0 : 13Maslovs Vladimirs
Čugunovs Aleksejs3 1 : 02Vološina Aleksandra
-5Čugunovs Aleksejs2 0 : 13Grebeško Vladislavs 6
 2Čugunovs Aleksejs3 1 : 0Bigačs Viesturs-2
Čugunovs Aleksejs3 1 : 0Bērziņa Laila
 2Čugunovs Aleksejs3 1 : 02Nikolajs Golubevs-2
Vološina Aleksandra3 1 : 02Grebeško Vladislavs
Vološina Aleksandra3 1 : 0Bigačs Viesturs
Vološina Aleksandra3 1 : 01Bērziņa Laila
Vološina Aleksandra2 0 : 13Nikolajs Golubevs
 3Grebeško Vladislavs3 1 : 0Bigačs Viesturs-2
Grebeško Vladislavs3 1 : 0Bērziņa Laila
 2Grebeško Vladislavs3 1 : 01Nikolajs Golubevs-2
Bigačs Viesturs3 1 : 01Bērziņa Laila
-5Bigačs Viesturs 0 : 13Nikolajs Golubevs 6
Bērziņa Laila 0 : 13Nikolajs Golubevs
-3Sergejs Šikovs 0 : 1Birjukovskis Valērijs 3
Čugunovs Aleksejs 1 : 0Pavāre Laura
 3Balbieris Aivars 1 : 0Birjukovskis Valērijs-3
Grebeško Vladislavs 0 : 1 Ieva Vēja
Skaidrīte Zāģere 1 : 0Pencis Arvis
Čugunovs Aleksejs 0 : 1Rusinova Diana
Balbieris Aivars 0 : 1 Ieva Vēja
-2Skaidrīte Zāģere 0 : 1Rusinova Diana 3
-5 Ieva Vēja 0 : 1Rusinova Diana 5
Balbieris Aivars 0 : 1Skaidrīte Zāģere
 3Birjukovskis Valērijs 1 : 0Grebeško Vladislavs-3
-6Pencis Arvis 0 : 1Čugunovs Aleksejs 7
 4Birjukovskis Valērijs 1 : 0Čugunovs Aleksejs-3
Sergejs Šikovs 0 : 1Pavāre Laura
 4Bērziņa Laila 1 : 0Grebeško Elīza-3
Vološina Aleksandra 1 : 0Bērziņa Laila
-3Jurijs Borisovs 0 : 1Reinholds Ilmārs 3
 3Mauriņš Jānis 1 : 0Bigačs Viesturs-3
-4Kūla Gundars 0 : 1Nikolajs Golubevs 5
 5Mihails Hohlovs 1 : 0Vilciņš Gatis-5
-3Maslovs Vladimirs 0 : 1Saks Edgars 4
 5Marks Ivanovs 1 : 0Pētersons Ēriks-5
Rjabkova Marina 0 : 1Matisons Jānis
Vološina Aleksandra 1 : 0Reinholds Ilmārs
-7Mauriņš Jānis 0 : 1Nikolajs Golubevs 9
 7Mihails Hohlovs 1 : 0Saks Edgars-6