2019. gada 24. oktobris
Modrīte, Mudrīte, Renāte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Draudzības kauss jauniešiem, zēni 1994.-1995. 27.02.2010 1.00 27

Draudzības kauss jauniešiem, zēni 1994.-1995. 2010-02-27 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1 055
2Andrius NavasaitisBez kluba 022
3Ņikita ArtemenkoBez kluba 022
4Gapanovich VladimirBez kluba 022
5Andrey GolubevBez kluba 022
6Andrey MatveevBez kluba 033
7Evgeny SmorodinBez kluba 055
8Vadim KekkonenBez kluba 033
9Alexsander BakmanBez kluba 022
10Timur NagumnovBez kluba 055
11Aņisimovs Ņikita020894Galda tenisa klubs "Laura" 05 7711 772
12Čugunovs Aleksejs270994Galda tenisa klubs "Laura" 05 245250 245
13Roga Reinis081295Bez kluba 03 1-9
14Roga Raimonds081295Bez kluba 03 110 11
15Miks Lokmanis241194Galda tenisa klubs "OLIISA" 02 1719 17
16Agnius ĻebedaBez kluba 055
 
1. -6.vieta
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Timur Nagumnov1
3 : 1
1
3 : 0
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
9 (2)1
2Evgeny Smorodin0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
9 (1)2
3Aņisimovs Ņikita0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 1
8 (2)3
4Agnius Ļebeda1
3 : 2
0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
8 (1)4
5{{3433}}0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
65
6Aleksejs Čugunovs0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
56
7. -9..vieta
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Ņikita Artemenko0
0 : 3
1
3 : 1
32
2Miks Lokmanis1
3 : 0
1
3 : 1
41
3Andrey Golubev0
1 : 3
0
1 : 3
23
10. -12.vieta
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Andrius Navasaitis0
2 : 3
0
0 : 3
23
2Alexsander Bakman1
3 : 2
0
1 : 3
32
3Gapanovich Vladimir1
3 : 0
1
3 : 1
41
13. -16.vieta
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Reinis Roga0
1 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
34
2Vadim Kekkonen1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
3Andrey Matveev1
3 : 0
0
0 : 3
1
3 : 1
52
4Raimonds Roga1
3 : 2
0
0 : 3
0
1 : 3
43
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Timur Nagumnov3 1 : 01Evgeny Smorodin
Timur Nagumnov3 1 : 0Aņisimovs Ņikita
Timur Nagumnov2 0 : 13Agnius Ļebeda
Timur Nagumnov3 1 : 0
Timur Nagumnov3 1 : 0Čugunovs Aleksejs
Evgeny Smorodin3 1 : 01Aņisimovs Ņikita
Evgeny Smorodin3 1 : 01Agnius Ļebeda
Evgeny Smorodin3 1 : 0
Evgeny Smorodin3 1 : 0Čugunovs Aleksejs
Aņisimovs Ņikita3 1 : 02Agnius Ļebeda
Aņisimovs Ņikita3 1 : 01
 1Aņisimovs Ņikita3 1 : 01Čugunovs Aleksejs
Agnius Ļebeda3 1 : 01
Agnius Ļebeda3 1 : 0Čugunovs Aleksejs
3 1 : 01Čugunovs Aleksejs
Ņikita Artemenko 0 : 13Miks Lokmanis
Ņikita Artemenko3 1 : 01Andrey Golubev
Miks Lokmanis3 1 : 01Andrey Golubev
Andrius Navasaitis2 0 : 13Alexsander Bakman
Andrius Navasaitis 0 : 13Gapanovich Vladimir
Alexsander Bakman1 0 : 13Gapanovich Vladimir
Roga Reinis1 0 : 13Vadim Kekkonen
Roga Reinis 0 : 13Andrey Matveev
-9Roga Reinis2 0 : 13Roga Raimonds 10
Vadim Kekkonen3 1 : 0Andrey Matveev
Vadim Kekkonen3 1 : 0Roga Raimonds
Andrey Matveev3 1 : 01Roga Raimonds