2019. gada 21. oktobris
Severīns, Urzula
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Republikas individuālais čempionāts, priekšsacīkstes, sievietes 21.02.2010 1.00 31

Latvijas Republikas individuālais čempionāts, priekšsacīkstes, sievietes 2010-02-21 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 41039 91048
2 Ieva Vēja051070Sporta klubs "Universitātes sports" 5892-26866
3Kuzmane Gunta010163Sporta klubs "Universitātes sports" 3849-4845
4Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 3819 14833
5Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 3797 21818
6Upīte Māra300460Sporta klubs "Universitātes sports" 3669-11658
7Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 3665 13678
8Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 4642 22664
9Zivtiņa Sanita030587Sporta klubs "Universitātes sports" 5592 1593
10Viktorija Zabalujeva250695Preiļu novada BJSS 3594 14608
11Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 3566-17549
12Homiča Aldona100970Rīga (bez kluba) 3561 1562
13Isajeva Alīna210895Preiļu BJSS 5540 41581
14Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 4505 6511
15Pavāre Laura250687Sporta klubs "Universitātes sports" 3343-5338
16Rjabkova Marina070582Galda tenisa klubs "OLIISA" 4116-1115
17Iļjina Veronika281088Rīgas 37.vidusskola 4761-28733
 
1. grupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Drozda Darja1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
81
2Mazjāne Ieva0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
72
3Zivtiņa Sanita0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
63
4Rjabkova Marina0
2 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
45
5Iļjina Veronika0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
54
2. grupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1 Ieva Vēja0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
5 (3:4)3
2Rusinova Diana1
3 : 0
0
2 : 3
1
3 : 0
5 (5:3)1
3Viktorija Zabalujeva0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
5 (4:5)2
4Pavāre Laura0
1 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
3. grupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kuzmane Gunta0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
2Kovaļova Marina1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
61
3Bogdanova Jekaterina0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
34
4Skaidrīte Zāģere0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
43
4. grupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Vološina Aleksandra1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Upīte Māra0
0 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
4 (3:4)4
3Homiča Aldona0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
4 (4:3)2
4Alīna Isajeva0
0 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
4 (3:3)3
par papildus vietu
Ieva Vēja
Ieva Vēja
Skaidrīte Zāģere
Alīna Isajeva
Alīna Isajeva
Alīna Isajeva
Zivtiņa Sanita
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Drozda Darja3 1 : 01Mazjāne Ieva-2
 2Drozda Darja3 1 : 01Zivtiņa Sanita-1
Drozda Darja3 1 : 02Rjabkova Marina
 4Drozda Darja3 1 : 0Iļjina Veronika-3
 8Mazjāne Ieva3 1 : 02Zivtiņa Sanita-7
 1Mazjāne Ieva3 1 : 0Rjabkova Marina
 15Mazjāne Ieva3 1 : 0Iļjina Veronika-12
 2Zivtiņa Sanita3 1 : 0Rjabkova Marina-1
 18Zivtiņa Sanita3 1 : 0Iļjina Veronika-14
Rjabkova Marina 0 : 13Iļjina Veronika 1
-16 Ieva Vēja 0 : 13Rusinova Diana 21
 4 Ieva Vēja3 1 : 01Viktorija Zabalujeva-3
 1 Ieva Vēja3 1 : 01Pavāre Laura
-11Rusinova Diana2 0 : 13Viktorija Zabalujeva 13
 3Rusinova Diana3 1 : 0Pavāre Laura-2
 4Viktorija Zabalujeva3 1 : 01Pavāre Laura-3
-11Kuzmane Gunta2 0 : 13Kovaļova Marina 13
 4Kuzmane Gunta3 1 : 0Bogdanova Jekaterina-3
 3Kuzmane Gunta3 1 : 0Skaidrīte Zāģere-2
 4Kovaļova Marina3 1 : 0Bogdanova Jekaterina-3
 4Kovaļova Marina3 1 : 0Skaidrīte Zāģere-3
-11Bogdanova Jekaterina2 0 : 13Skaidrīte Zāģere 13
 6Vološina Aleksandra3 1 : 0Upīte Māra-5
 4Vološina Aleksandra3 1 : 0Homiča Aldona-3
 4Vološina Aleksandra3 1 : 0Isajeva Alīna-3
 6Upīte Māra3 1 : 01Homiča Aldona-5
-12Upīte Māra 0 : 13Isajeva Alīna 15
 9Homiča Aldona3 1 : 0Isajeva Alīna-8
 3 Ieva Vēja3 1 : 02Skaidrīte Zāģere-2
 13Isajeva Alīna3 1 : 01Zivtiņa Sanita-11
-18 Ieva Vēja 0 : 13Isajeva Alīna 24