2019. gada 16. oktobris
Daiga, Dinija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Z.Kalniņa piemiņas ceļojošā kausa izcīņas sacensības veterāniem, 40+ 06.12.2009 0.50 74

Z.Kalniņa piemiņas ceļojošā kausa izcīņas sacensības veterāniem, 40+ 2009-12-06 14:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Siliņš Juris270755Smiltenes GTK "Vidzeme" 61150 51155
2Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 6741-5736
3Cīrulis Raimonds161261Sporta klubs "Universitātes sports" 7382 27409
4Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 7798 3801
5Balabanovs Vladimirs180850Rīgas 37.vidusskola 61066-101056
6Mirzojans Roberts210668Galda tenisa klubs "Laura" 7792 11803
7Bukains Sergejs280665Galda tenisa klubs "Laura" 6222-12210
8Sergejs Šikovs110261Sporta klubs "Dobele" 6152 14166
9Plikgalvis Uģis211260RER sporta klubs 41060-191041
10Zuke Harijs031260Rīga (bez kluba) 7469 71540
11Krivods Guntis070765Sporta klubs "Dobele" 6793-8785
12Tiltiņš Modris 141164Bez kluba 68-71
13Cildermanis Roalds130558LSK "Dartija" 5880 1881
14Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 615171517
15Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 7448-3445
16Reinholds Ilmārs010855SSO sporta klubs "FloTe" 67373
17Šēnhofs Guntis090551RER sporta klubs 7882-3879
18Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 6834-9825
19Berežkovs Vadims230970Sporta klubs "Universitātes sports" 7447 2449
20Upīte Māra300460Sporta klubs "Universitātes sports" 6672-3669
21Rubenis Aigars271267Sporta klubs "Piebalga" 5882-15867
22Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 613971397
23Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 6563563
24Matisons Jānis 021165Bez kluba 7185 1186
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Siliņš Juris11131
2Ambergs Aksels00113
3Cīrulis Raimonds01122
4Eriksone Vera00004
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Balabanovs Vladimirs11131
2Mirzojans Roberts01122
3Bukains Sergejs00004
4Sergejs Šikovs00113
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Plikgalvis Uģis01122
2Zuke Harijs11131
3Krivods Guntis00113
4Modris Tiltiņš00004
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Cildermanis Roalds01122
2Kartuzova Olga11131
3Pikšteins Edgars00113
4Reinholds Ilmārs00004
V. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Šēnhofs Guntis11131
2Krūmiņš Andris01122
3Berežkovs Vadims00004
4Upīte Māra00113
VI. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Rubenis Aigars01122
2Jozepsone Ina11131
3Šikovs Nikolajs00113
4Jānis Matisons00004
par 1. - 2. vietu
 
Siliņš Juris ~
Siliņš Juris
Siliņš Juris
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts
Plikgalvis Uģis
Siliņš Juris
Cildermanis Roalds
Šēnhofs Guntis
Šēnhofs Guntis
Šēnhofs Guntis
Jozepsone Ina
Jozepsone Ina ~
 
Kartuzova Olga
 
Kartuzova Olga ~
Kartuzova Olga
Kartuzova Olga
Cīrulis Raimonds
Cīrulis Raimonds
Rubenis Aigars
Kartuzova Olga
Zuke Harijs
Zuke Harijs
Krūmiņš Andris
Zuke Harijs
Balabanovs Vladimirs
Balabanovs Vladimirs ~
 
par 3. - 4. vietu
Šēnhofs Guntis
Zuke Harijs
Zuke Harijs
par 5. - 6. vietu
Mirzojans Roberts
Jozepsone Ina
Jozepsone Ina
Jozepsone Ina
Cīrulis Raimonds
Balabanovs Vladimirs
Balabanovs Vladimirs
par 7. - 8. vietu
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts
Cīrulis Raimonds
par 9. - 10. vietu
Plikgalvis Uģis
(w) Cildermanis Roalds
Cildermanis Roalds
Cildermanis Roalds
Rubenis Aigars
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
par 11. - 12. vietu
Plikgalvis Uģis
(w) Rubenis Aigars
Rubenis Aigars
par 13. - 14. vietu
 
Ambergs Aksels ~
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels
Modris Tiltiņš
Berežkovs Vadims
Berežkovs Vadims
Ambergs Aksels
Bukains Sergejs
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs ~
 
Ambergs Aksels
 
Upīte Māra ~
Upīte Māra
Eriksone Vera
Reinholds Ilmārs
Eriksone Vera
Eriksone Vera
Eriksone Vera
Sergejs Šikovs
Jānis Matisons
Jānis Matisons
Krivods Guntis
Krivods Guntis
Krivods Guntis ~
 
par 15. - 16. vietu
Šikovs Nikolajs
Krivods Guntis
Krivods Guntis
par 17. - 18. vietu
Berežkovs Vadims
Berežkovs Vadims
Pikšteins Edgars
Upīte Māra
Upīte Māra
Upīte Māra
Jānis Matisons
par 19. - 20. vietu
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Jānis Matisons
par 21. - 22. vietu
Modris Tiltiņš
Bukains Sergejs
Bukains Sergejs
Sergejs Šikovs
Reinholds Ilmārs
Sergejs Šikovs
Sergejs Šikovs
par 23. - 24. vietu
Modris Tiltiņš
Reinholds Ilmārs
Reinholds Ilmārs
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Krūmiņš Andris 1 : 0Berežkovs Vadims-1
Krūmiņš Andris 1 : 0Upīte Māra
Berežkovs Vadims 0 : 1Upīte Māra
Rubenis Aigars 0 : 1Jozepsone Ina
 2Rubenis Aigars 1 : 0Šikovs Nikolajs-1
 1Rubenis Aigars 1 : 0Matisons Jānis
Jozepsone Ina 1 : 0Šikovs Nikolajs
Jozepsone Ina 1 : 0Matisons Jānis
 2Šikovs Nikolajs 1 : 0Matisons Jānis-1
 11Mirzojans Roberts 1 : 0Plikgalvis Uģis-8
-4Cildermanis Roalds 0 : 1Šēnhofs Guntis 5
 16Cīrulis Raimonds 1 : 0Rubenis Aigars-13
 12Zuke Harijs 1 : 0Krūmiņš Andris-9
 2Siliņš Juris 1 : 0Mirzojans Roberts-1
Šēnhofs Guntis 1 : 0Jozepsone Ina
Kartuzova Olga 1 : 0Cīrulis Raimonds
 16Zuke Harijs 1 : 0Balabanovs Vladimirs-13
 2Siliņš Juris 1 : 0Šēnhofs Guntis-2
Kartuzova Olga 1 : 0Zuke Harijs
Siliņš Juris 0 : 1Kartuzova Olga
-11Šēnhofs Guntis 0 : 1Zuke Harijs 14
Mirzojans Roberts 0 : 1Jozepsone Ina
Cīrulis Raimonds 0 : 1Balabanovs Vladimirs 1
Jozepsone Ina 1 : 0Balabanovs Vladimirs
 1Mirzojans Roberts 1 : 0Cīrulis Raimonds-1
-5Rubenis Aigars 0 : 1Krūmiņš Andris 6
 4Cildermanis Roalds 1 : 0Krūmiņš Andris-4
-1Tiltiņš Modris 0 : 1Berežkovs Vadims 1
-2Bukains Sergejs 0 : 1Pikšteins Edgars 2
Reinholds Ilmārs 0 : 1Eriksone Vera
-4Sergejs Šikovs 0 : 1Matisons Jānis 4
 2Ambergs Aksels 1 : 0Berežkovs Vadims-2
-3Pikšteins Edgars 0 : 1Šikovs Nikolajs 3
-3Upīte Māra 0 : 1Eriksone Vera 3
Matisons Jānis 0 : 1Krivods Guntis 1
 3Ambergs Aksels 1 : 0Šikovs Nikolajs-2
Eriksone Vera 1 : 0Krivods Guntis
Ambergs Aksels 1 : 0Eriksone Vera
-2Šikovs Nikolajs 0 : 1Krivods Guntis 2
 5Berežkovs Vadims 1 : 0Pikšteins Edgars-5
Upīte Māra 1 : 0Matisons Jānis
Berežkovs Vadims 0 : 1Upīte Māra
 2Pikšteins Edgars 1 : 0Matisons Jānis-2
-2Tiltiņš Modris 0 : 1Bukains Sergejs 2
-3Reinholds Ilmārs 0 : 1Sergejs Šikovs 4
-6Bukains Sergejs 0 : 1Sergejs Šikovs 7
-3Tiltiņš Modris 0 : 1Reinholds Ilmārs 4
 1Siliņš Juris 1 : 0Ambergs Aksels-1
Siliņš Juris 1 : 0Cīrulis Raimonds
Siliņš Juris 1 : 0Eriksone Vera
-9Ambergs Aksels 0 : 1Cīrulis Raimonds 12
Ambergs Aksels 1 : 0Eriksone Vera
Cīrulis Raimonds 1 : 0Eriksone Vera
 2Balabanovs Vladimirs 1 : 0Mirzojans Roberts-2
Balabanovs Vladimirs 1 : 0Bukains Sergejs
Balabanovs Vladimirs 1 : 0Sergejs Šikovs
 1Mirzojans Roberts 1 : 0Bukains Sergejs
 1Mirzojans Roberts 1 : 0Sergejs Šikovs
-6Bukains Sergejs 0 : 1Sergejs Šikovs 7
-13Plikgalvis Uģis 0 : 1Zuke Harijs 16
 2Plikgalvis Uģis 1 : 0Krivods Guntis-2
Plikgalvis Uģis 1 : 0Tiltiņš Modris
 12Zuke Harijs 1 : 0Krivods Guntis-9
 1Zuke Harijs 1 : 0Tiltiņš Modris-1
Krivods Guntis 1 : 0Tiltiņš Modris
Cildermanis Roalds 0 : 1Kartuzova Olga
 1Cildermanis Roalds 1 : 0Pikšteins Edgars-1
Cildermanis Roalds 1 : 0Reinholds Ilmārs
Kartuzova Olga 1 : 0Pikšteins Edgars
Kartuzova Olga 1 : 0Reinholds Ilmārs
 2Pikšteins Edgars 1 : 0Reinholds Ilmārs-1
 4Šēnhofs Guntis 1 : 0Krūmiņš Andris-4
 1Šēnhofs Guntis 1 : 0Berežkovs Vadims-1
Šēnhofs Guntis 1 : 0Upīte Māra