2019. gada 16. septembris
Asja, Asnate, Dāgs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas kausa izcīņas sacensības, sievietes 15.11.2009 1.00 47

Rīgas kausa izcīņas sacensības, sievietes 2009-11-15 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 61514 31517
2Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 6828-27801
3Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 6652 4656
4Zuja Simona040989Specializētā tenisa sporta skola 5346-7339
5Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 61090 141104
6Sveile Sanita060676RTU sporta klubs 5800-8792
7Upīte Māra300460Sporta klubs "Universitātes sports" 7668 4672
8Rjabkova Marina070582Galda tenisa klubs "OLIISA" 697 19116
9Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 61029 101039
10 Ieva Vēja051070Sporta klubs "Universitātes sports" 6925-6919
11Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 6497-1496
12Zivtiņa Sanita030587Sporta klubs "Universitātes sports" 6552 40592
13Kuzmane Gunta010163Sporta klubs "Universitātes sports" 7883-19864
14Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 6804 11815
15Makhauri Insana270898Bez kluba 6666 47713
16Janševica Vera180630Sporta klubs "Barons" 4342-19323
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kartuzova Olga11131
2Kovaļova Marina00113
3Rusinova Diana01122
4Zuja Simona00004
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Opincāne Anžela11131
2Sveile Sanita00113
3Upīte Māra01122
4Rjabkova Marina00004
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Drozda Darja11131
2 Ieva Vēja01013
3Skaidrīte Zāģere00004
4Zivtiņa Sanita01122
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kuzmane Gunta00113
2Vološina Aleksandra10122
3Insana Makhauri11131
4Janševica Vera00004
par 1. - 2. vietu
Kartuzova Olga
Kartuzova Olga
Zivtiņa Sanita
Kartuzova Olga
Upīte Māra
Insana Makhauri
Insana Makhauri
Kartuzova Olga
Drozda Darja
Drozda Darja
Vološina Aleksandra
Opincāne Anžela
Rusinova Diana
Opincāne Anžela
Opincāne Anžela
par 3. - 4. vietu
Insana Makhauri
Drozda Darja
Drozda Darja
par 5. - 6. vietu
Zivtiņa Sanita
Upīte Māra
Upīte Māra
Vološina Aleksandra
Vološina Aleksandra
Vološina Aleksandra
Rusinova Diana
par 7. - 8. vietu
Zivtiņa Sanita
Zivtiņa Sanita
Rusinova Diana
par 9. - 10. vietu
Kuzmane Gunta
Kuzmane Gunta
Skaidrīte Zāģere
Kuzmane Gunta
Rjabkova Marina
Kovaļova Marina
Kovaļova Marina
Ieva Vēja
 
Sveile Sanita ~
Sveile Sanita
Ieva Vēja
Zuja Simona
Ieva Vēja
Ieva Vēja
par 11. - 12. vietu
Kovaļova Marina
Sveile Sanita
Sveile Sanita
par 13. - 14. vietu
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Rjabkova Marina
Skaidrīte Zāģere
 
Zuja Simona ~
Zuja Simona
Papildus spēles savās grupās
Kuzmane Gunta
Kuzmane Gunta
Upīte Māra
Papildus spēles savās grupās
Rjabkova Marina
Rjabkova Marina
Janševica Vera
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Kartuzova Olga 1 : 0Kovaļova Marina
Kartuzova Olga 1 : 0Rusinova Diana
Kartuzova Olga 1 : 0Zuja Simona
-14Kovaļova Marina 0 : 1Rusinova Diana 18
 2Kovaļova Marina 1 : 0Zuja Simona-1
 3Rusinova Diana 1 : 0Zuja Simona-2
 4Opincāne Anžela 1 : 0Sveile Sanita-3
 2Opincāne Anžela 1 : 0Upīte Māra-1
Opincāne Anžela 1 : 0Rjabkova Marina
-12Sveile Sanita 0 : 1Upīte Māra 15
 1Sveile Sanita 1 : 0Rjabkova Marina
 1Upīte Māra 1 : 0Rjabkova Marina
 6Drozda Darja 1 : 0 Ieva Vēja-5
 1Drozda Darja 1 : 0Skaidrīte Zāģere
 2Drozda Darja 1 : 0Zivtiņa Sanita-1
 2 Ieva Vēja 1 : 0Skaidrīte Zāģere-1
-18 Ieva Vēja 0 : 1Zivtiņa Sanita 24
-6Skaidrīte Zāģere 0 : 1Zivtiņa Sanita 7
-11Kuzmane Gunta 0 : 1Vološina Aleksandra 13
-16Kuzmane Gunta 0 : 1Makhauri Insana 21
 1Kuzmane Gunta 1 : 0Janševica Vera
-12Vološina Aleksandra 0 : 1Makhauri Insana 15
 2Vološina Aleksandra 1 : 0Janševica Vera-1
 3Makhauri Insana 1 : 0Janševica Vera-2
Kartuzova Olga 1 : 0Zivtiņa Sanita
-9Upīte Māra 0 : 1Makhauri Insana 10
 4Drozda Darja 1 : 0Vološina Aleksandra-3
-1Rusinova Diana 0 : 1Opincāne Anžela 2
Kartuzova Olga 1 : 0Makhauri Insana
-6Drozda Darja 0 : 1Opincāne Anžela 7
 2Kartuzova Olga 1 : 0Opincāne Anžela-1
-2Makhauri Insana 0 : 1Drozda Darja 3
-5Zivtiņa Sanita 0 : 1Upīte Māra 6
 5Vološina Aleksandra 1 : 0Rusinova Diana-4
-5Upīte Māra 0 : 1Vološina Aleksandra 6
 15Zivtiņa Sanita 1 : 0Rusinova Diana-12
 3Kuzmane Gunta 1 : 0Skaidrīte Zāģere-2
Rjabkova Marina 0 : 1Kovaļova Marina 1
Zuja Simona 0 : 1 Ieva Vēja 1
 7Kuzmane Gunta 1 : 0Kovaļova Marina-6
-5Sveile Sanita 0 : 1 Ieva Vēja 6
-7Kuzmane Gunta 0 : 1 Ieva Vēja 8
-10Kovaļova Marina 0 : 1Sveile Sanita 11
 3Skaidrīte Zāģere 1 : 0Rjabkova Marina-2
 5Skaidrīte Zāģere 1 : 0Zuja Simona-4
 4Kuzmane Gunta 1 : 0Upīte Māra-3
 21Rjabkova Marina 1 : 0Janševica Vera-16