2019. gada 18. oktobris
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, III.kārta, r.v. 1+ 07.11.2009 0.50 43

Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, III.kārta, r.v. 1+ 2009-11-07 19:15:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzovs Oļegs090587Specializētā tenisa sporta skola 61542 81550
2Ņefedovs Jurijs101273Bez kluba 6941 10951
3Bergs Anrijs081064Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 5671 2673
4Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 5722-3719
5Jānis Cīrulis120886Sporta klubs "Universitātes sports" 61455 21457
6Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 6710-3707
7Cildermanis Egmonts290582LSK "Dartija" 5598 9607
8Dibaņins Valērijs140784Rīga (bez kluba) 5427-1426
9Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 61264 71271
10Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 4922-31891
11Pitkevics Marks230996Kuldīgas rajona Sporta skola 6646 18664
12Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 5348 19367
13Reinholds Artūrs 090188Galda tenisa klubs "Laura" 61269-31266
14Cildermanis Roalds130558LSK "Dartija" 6883 3886
15Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) 5620620
16Avdjukevičs Jānis050976Kuldīga (bez kluba) 4508-6502
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kartuzovs Oļegs11131
2Jurijs Ņefedovs01122
3Bergs Anrijs00113
4Temjaševs Leonīds00004
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Jānis Cīrulis11131
2Pāvels Kosopalovs01122
3Cildermanis Egmonts00004
4Dibaņins Valērijs00113
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Maslovs Leonīds11131
2Šutka Aleksandrs00004
3Marks Pitkevics01122
4Dvarons Normunds01013
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Reinholds Artūrs 11131
2Cildermanis Roalds01122
3Cīrulis Māris00113
4Avdjukevičs Jānis00004
par 1. - 2. vietu
Kartuzovs Oļegs
Kartuzovs Oļegs
Cildermanis Roalds
Kartuzovs Oļegs
Pāvels Kosopalovs
Maslovs Leonīds
Maslovs Leonīds
Kartuzovs Oļegs
Reinholds Artūrs
Reinholds Artūrs
Marks Pitkevics
Jānis Cīrulis
Jurijs Ņefedovs
Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis
par 3. - 4. vietu
Maslovs Leonīds
Maslovs Leonīds
Reinholds Artūrs
par 5. - 6. vietu
Cildermanis Roalds
Cildermanis Roalds
Pāvels Kosopalovs
Jurijs Ņefedovs
Marks Pitkevics
Jurijs Ņefedovs
Jurijs Ņefedovs
par 7. - 8. vietu
Pāvels Kosopalovs
Marks Pitkevics
Marks Pitkevics
par 9. - 10. vietu
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris
Dvarons Normunds
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds
Dibaņins Valērijs
(w) Temjaševs Leonīds
Šutka Aleksandrs
Cildermanis Egmonts
Cildermanis Egmonts
Cildermanis Egmonts
Avdjukevičs Jānis
Bergs Anrijs
Bergs Anrijs
par 11. - 12. vietu
Cīrulis Māris
(w) Cīrulis Māris
Bergs Anrijs
par 13. - 14. vietu
Dvarons Normunds
Dvarons Normunds
Dibaņins Valērijs
(w) Dvarons Normunds
Šutka Aleksandrs
(w) Avdjukevičs Jānis
Avdjukevičs Jānis
par 15. - 16. vietu
Dibaņins Valērijs
(w) Dibaņins Valērijs
Šutka Aleksandrs
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Kartuzovs Oļegs 1 : 0Ņefedovs Jurijs
Kartuzovs Oļegs 1 : 0Bergs Anrijs
 2Ņefedovs Jurijs 1 : 0Bergs Anrijs-2
Kartuzovs Oļegs 1 : 0Temjaševs Leonīds
 2Ņefedovs Jurijs 1 : 0Temjaševs Leonīds-2
 7Bergs Anrijs 1 : 0Temjaševs Leonīds-6
 1Jānis Cīrulis 1 : 0Pāvels Kosopalovs
Jānis Cīrulis 1 : 0Cildermanis Egmonts
Jānis Cīrulis 1 : 0Dibaņins Valērijs
 3Pāvels Kosopalovs 1 : 0Cildermanis Egmonts-3
 2Pāvels Kosopalovs 1 : 0Dibaņins Valērijs-2
-7Cildermanis Egmonts 0 : 1Dibaņins Valērijs 9
 2Maslovs Leonīds 1 : 0Šutka Aleksandrs-1
 1Maslovs Leonīds 1 : 0Pitkevics Marks
Maslovs Leonīds 1 : 0Dvarons Normunds
-8Šutka Aleksandrs 0 : 1Pitkevics Marks 11
-13Šutka Aleksandrs 0 : 1Dvarons Normunds 16
 2Pitkevics Marks 1 : 0Dvarons Normunds-2
 2Reinholds Artūrs 1 : 0Cildermanis Roalds-1
 1Reinholds Artūrs 1 : 0Cīrulis Māris
Reinholds Artūrs 1 : 0Avdjukevičs Jānis
 2Cildermanis Roalds 1 : 0Cīrulis Māris-2
 2Cildermanis Roalds 1 : 0Avdjukevičs Jānis-1
 3Cīrulis Māris 1 : 0Avdjukevičs Jānis-3
 1Kartuzovs Oļegs 1 : 0Cildermanis Roalds
Pāvels Kosopalovs 0 : 1Maslovs Leonīds 1
 1Reinholds Artūrs 1 : 0Pitkevics Marks
Ņefedovs Jurijs 0 : 1Jānis Cīrulis 1
 2Kartuzovs Oļegs 1 : 0Maslovs Leonīds-2
-2Reinholds Artūrs 0 : 1Jānis Cīrulis 3
 4Kartuzovs Oļegs 1 : 0Jānis Cīrulis-3
 5Maslovs Leonīds 1 : 0Reinholds Artūrs -5
 3Cildermanis Roalds 1 : 0Pāvels Kosopalovs-2
-2Pitkevics Marks 0 : 1Ņefedovs Jurijs 2
-3Cildermanis Roalds 0 : 1Ņefedovs Jurijs 4
-6Pāvels Kosopalovs 0 : 1Pitkevics Marks 7
 2Cīrulis Māris 1 : 0Dvarons Normunds-2
 2Temjaševs Leonīds 1 : 0Dibaņins Valērijs-2
-9Šutka Aleksandrs 0 : 1Cildermanis Egmonts 12
-2Avdjukevičs Jānis 0 : 1Bergs Anrijs 3
-3Cīrulis Māris 0 : 1Temjaševs Leonīds 3
 7Cildermanis Egmonts 1 : 0Bergs Anrijs-6
 7Dvarons Normunds 1 : 0Dibaņins Valērijs-6