2019. gada 16. oktobris
Daiga, Dinija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, III.kārta, r.v. 33-115 07.11.2009 0.50 59

Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, III.kārta, r.v. 33-115 2009-11-07 17:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Cildermanis Roalds130558LSK "Dartija" 4885-2883
2Aņisimovs Ņikita020894Galda tenisa klubs "Laura" 5699 9708
3Grāpis Gundars010665Rīga (bez kluba) 5525-17508
4Vološins AleksandrsSporta klubs "Universitātes sports" 5557 31588
5Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 5424 6430
6Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 4730-8722
7Pitkevics Marks230996Kuldīgas rajona Sporta skola 4626 20646
8Torčinskis Staņislavs271157Galda tenisa klubs "Laura" 4347 8355
9Cildermanis Egmonts290582LSK "Dartija" 5601-3598
10Jēcis Rihards060250Aizkraukle (bez kluba) 5485 6491
11Dibaņins Valērijs140784Rīga (bez kluba) 5427427
12Mirzojans Roberts210668Galda tenisa klubs "Laura" 4809-19790
13Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 4932-10922
14Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) 5582 38620
15Bergs Anrijs081064Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 5691-20671
16Isajevs Andrejs210879Galda tenisa klubs "OLIISA" 5396 10406
17Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 4326 22348
18Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 4716-6710
19Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 4725-3722
20Kleinšmits Ģirts181164Policijas Centrālais sporta klubs 5451-8443
21Motorins Aleksandrs240570Galda tenisa klubs "Laura" 5530-2528
22Ozols Guntis230573Galda tenisa klubs "OLIISA" 5411411
23Avdjukevičs Jānis050976Kuldīga (bez kluba) 5483 25508
24Ņefedovs Jurijs101273Bez kluba 4944-3941
25Oskars Ontužāns110287Saulkrasti (bez kluba) 40-50
26Ogibalovs Aleksandrs150159Aizkraukle (bez kluba) 4178178
 
par iekļūšanu 24
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Oskars Ontužāns
par iekļūšanu 24
Grāpis Gundars
Grāpis Gundars
Ogibalovs Aleksandrs
par 1. - 2. vietu
 
Cildermanis Roalds ~
Cildermanis Roalds
Cildermanis Roalds
Aņisimovs Ņikita
Aņisimovs Ņikita
Grāpis Gundars
Cildermanis Roalds
Vološins Aleksandrs
Vološins Aleksandrs
Pikšteins Edgars
Vološins Aleksandrs
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels ~
 
Marks Pitkevics
 
Marks Pitkevics ~
Marks Pitkevics
Marks Pitkevics
Torčinskis Staņislavs
Cildermanis Egmonts
Cildermanis Egmonts
Marks Pitkevics
Jēcis Rihards
Dibaņins Valērijs
Dibaņins Valērijs
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts ~
 
Cīrulis Māris
 
Šutka Aleksandrs ~
Šutka Aleksandrs
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris
Bergs Anrijs
Cīrulis Māris
Isajevs Andrejs
Isajevs Andrejs
Dvarons Normunds
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs ~
 
Cīrulis Māris
 
Temjaševs Leonīds ~
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds
Kleinšmits Ģirts
Motorins Aleksandrs
Motorins Aleksandrs
Avdjukevičs Jānis
Ozols Guntis
Avdjukevičs Jānis
Avdjukevičs Jānis
Avdjukevičs Jānis
Jurijs Ņefedovs
Jurijs Ņefedovs ~
 
par 3. - 4. vietu
Cildermanis Roalds
Cildermanis Roalds
Avdjukevičs Jānis
par 5. - 6. vietu
Vološins Aleksandrs
Vološins Aleksandrs
Mirzojans Roberts
Vološins Aleksandrs
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Temjaševs Leonīds
par 7. - 8. vietu
Mirzojans Roberts
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds
par 9. - 10. vietu
Aņisimovs Ņikita
Aņisimovs Ņikita
Ambergs Aksels
Aņisimovs Ņikita
Cildermanis Egmonts
Cildermanis Egmonts
Dibaņins Valērijs
Jurijs Ņefedovs
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
Isajevs Andrejs
Jurijs Ņefedovs
Motorins Aleksandrs
Jurijs Ņefedovs
Jurijs Ņefedovs
par 11. - 12. vietu
Cildermanis Egmonts
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
par 13. - 14. vietu
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels
Dibaņins Valērijs
Ambergs Aksels
Isajevs Andrejs
Isajevs Andrejs
Motorins Aleksandrs
par 15. - 16. vietu
Dibaņins Valērijs
Motorins Aleksandrs
Motorins Aleksandrs
par 17. - 18. vietu
Grāpis Gundars
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Torčinskis Staņislavs
Torčinskis Staņislavs
Torčinskis Staņislavs
Jēcis Rihards
Dvarons Normunds
Bergs Anrijs
Dvarons Normunds
Dvarons Normunds
Dvarons Normunds
Kleinšmits Ģirts
Kleinšmits Ģirts
Ozols Guntis
par 19. - 20. vietu
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Kleinšmits Ģirts
par 21. - 22. vietu
Grāpis Gundars
Jēcis Rihards
Jēcis Rihards
Jēcis Rihards
Bergs Anrijs
Bergs Anrijs
Ozols Guntis
par 23. - 24. vietu
Grāpis Gundars
Ozols Guntis
Ozols Guntis
papildspēle
Ogibalovs Aleksandrs
Ogibalovs Aleksandrs
Oskars Ontužāns
papildspēle
Kleinšmits Ģirts
Kleinšmits Ģirts
Ogibalovs Aleksandrs
papildspēle
Ozols Guntis
Ozols Guntis
Oskars Ontužāns
papildspēle
Jēcis Rihards
Jēcis Rihards
Oskars Ontužāns
papildspēle
Bergs Anrijs
Bergs Anrijs
Ogibalovs Aleksandrs
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Pikšteins Edgars 1 : 0Oskars Ontužāns-1
 2Grāpis Gundars 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs-1
 3Aņisimovs Ņikita 1 : 0Grāpis Gundars-2
 3Vološins Aleksandrs 1 : 0Pikšteins Edgars-3
-2Torčinskis Staņislavs 0 : 1Cildermanis Egmonts 2
-6Jēcis Rihards 0 : 1Dibaņins Valērijs 7
 8Cīrulis Māris 1 : 0Bergs Anrijs-6
 4Isajevs Andrejs 1 : 0Dvarons Normunds-3
-3Kleinšmits Ģirts 0 : 1Motorins Aleksandrs 4
-3Ozols Guntis 0 : 1Avdjukevičs Jānis 4
 3Cildermanis Roalds 1 : 0Aņisimovs Ņikita-2
 9Vološins Aleksandrs 1 : 0Ambergs Aksels-7
 5Pitkevics Marks 1 : 0Cildermanis Egmonts-4
-1Dibaņins Valērijs 0 : 1Mirzojans Roberts 2
-9Šutka Aleksandrs 0 : 1Cīrulis Māris 12
-1Isajevs Andrejs 0 : 1Pāvels Kosopalovs 2
 3Temjaševs Leonīds 1 : 0Motorins Aleksandrs-2
 14Avdjukevičs Jānis 1 : 0Ņefedovs Jurijs-11
 2Cildermanis Roalds 1 : 0Vološins Aleksandrs-1
 9Pitkevics Marks 1 : 0Mirzojans Roberts-7
 8Cīrulis Māris 1 : 0Pāvels Kosopalovs-6
-8Temjaševs Leonīds 0 : 1Avdjukevičs Jānis 11
-8Cildermanis Roalds 0 : 1Pitkevics Marks 11
 4Cīrulis Māris 1 : 0Avdjukevičs Jānis-3
-5Pitkevics Marks 0 : 1Cīrulis Māris 6
 1Cildermanis Roalds 1 : 0Avdjukevičs Jānis-1
 11Vološins Aleksandrs 1 : 0Mirzojans Roberts-8
 5Pāvels Kosopalovs 1 : 0Temjaševs Leonīds-5
 9Vološins Aleksandrs 1 : 0Pāvels Kosopalovs-7
-6Mirzojans Roberts 0 : 1Temjaševs Leonīds 7
 6Aņisimovs Ņikita 1 : 0Ambergs Aksels-5
 3Cildermanis Egmonts 1 : 0Dibaņins Valērijs-2
 1Šutka Aleksandrs 1 : 0Isajevs Andrejs
-1Motorins Aleksandrs 0 : 1Ņefedovs Jurijs 1
 4Aņisimovs Ņikita 1 : 0Cildermanis Egmonts-3
-4Šutka Aleksandrs 0 : 1Ņefedovs Jurijs 5
-2Aņisimovs Ņikita 0 : 1Ņefedovs Jurijs 2
-1Cildermanis Egmonts 0 : 1Šutka Aleksandrs 2
 2Ambergs Aksels 1 : 0Dibaņins Valērijs-1
 8Isajevs Andrejs 1 : 0Motorins Aleksandrs-6
 2Ambergs Aksels 1 : 0Isajevs Andrejs-1
-3Dibaņins Valērijs 0 : 1Motorins Aleksandrs 3
-6Grāpis Gundars 0 : 1Pikšteins Edgars 8
 8Torčinskis Staņislavs 1 : 0Jēcis Rihards-6
-9Bergs Anrijs 0 : 1Dvarons Normunds 12
 4Kleinšmits Ģirts 1 : 0Ozols Guntis-4
-6Pikšteins Edgars 0 : 1Torčinskis Staņislavs 7
 8Dvarons Normunds 1 : 0Kleinšmits Ģirts-6
-5Torčinskis Staņislavs 0 : 1Dvarons Normunds 5
 6Pikšteins Edgars 1 : 0Kleinšmits Ģirts-5
-5Grāpis Gundars 0 : 1Jēcis Rihards 6
 2Bergs Anrijs 1 : 0Ozols Guntis-2
 11Jēcis Rihards 1 : 0Bergs Anrijs-8
-6Grāpis Gundars 0 : 1Ozols Guntis 8
 3Ogibalovs Aleksandrs 1 : 0Oskars Ontužāns-2
 2Kleinšmits Ģirts 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs-2
 1Ozols Guntis 1 : 0Oskars Ontužāns-1
 1Jēcis Rihards 1 : 0Oskars Ontužāns-1
 1Bergs Anrijs 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs