2019. gada 16. oktobris
Daiga, Dinija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, II.kārta, r.v. 1+ 03.10.2009 0.50 45

Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, II.kārta, r.v. 1+ 2009-10-03 19:15:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzovs Oļegs090587Specializētā tenisa sporta skola 61507 31510
2Eihmans Gints141090Galda tenisa klubs "Laura" 6979 13992
3Cildermanis Egmonts290582LSK "Dartija" 6534 20554
4Dibaņins Valērijs140784Rīga (bez kluba) 6436-6430
5Jānis Cīrulis120886Sporta klubs "Universitātes sports" 31465-101455
6Šēnhofs Guntis090551RER sporta klubs 5904-6898
7Cildermanis Roalds130558LSK "Dartija" 5946 4950
8Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 6704704
9Šāvējs Uģis300774Sporta klubs "Universitātes sports" 61207-71200
10Bogdanova Baiba200387STSS 612761276
11Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 6893 7900
12Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) 6613-7606
13Rudņikovs Arturs111190Galda tenisa klubs "OLIISA" 51168 11169
14Ķuda Māris120783Sporta klubs "Universitātes sports" 61036 221058
15Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 6819819
16Krivods Guntis070765Sporta klubs "Dobele" 6740-7733
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kartuzovs Oļegs11131
2Eihmans Gints01122
3Cildermanis Egmonts00113
4Dibaņins Valērijs00004
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Jānis Cīrulis(w) 11131
2Šēnhofs Guntis(w) 00113
3Cildermanis Roalds01122
4Ambergs Aksels00004
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Šāvējs Uģis01122
2Baiba Bogdasarova11131
3Šutka Aleksandrs00113
4Cīrulis Māris00004
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Rudņikovs Arturs01122
2Ķuda Māris11131
3Vološina Aleksandra00113
4Krivods Guntis00004
par 1. - 2. vietu
Kartuzovs Oļegs
Kartuzovs Oļegs
Cildermanis Roalds
Kartuzovs Oļegs
Šāvējs Uģis
Ķuda Māris
Ķuda Māris
Kartuzovs Oļegs
Baiba Bogdasarova
Baiba Bogdasarova
Rudņikovs Arturs
Baiba Bogdasarova
Eihmans Gints
Eihmans Gints
Jānis Cīrulis
par 3. - 4. vietu
Ķuda Māris
Ķuda Māris
Eihmans Gints
par 5. - 6. vietu
Cildermanis Roalds
Šāvējs Uģis
Šāvējs Uģis
Rudņikovs Arturs
Rudņikovs Arturs
(w) Rudņikovs Arturs
Jānis Cīrulis
par 7. - 8. vietu
Cildermanis Roalds
(w) Cildermanis Roalds
Jānis Cīrulis
par 9. - 10. vietu
Šēnhofs Guntis
Krivods Guntis
Krivods Guntis
Cildermanis Egmonts
Cīrulis Māris
Cildermanis Egmonts
Cildermanis Egmonts
Šutka Aleksandrs
Vološina Aleksandra
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels
Šutka Aleksandrs
Dibaņins Valērijs
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
par 11. - 12. vietu
Krivods Guntis
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels
par 13. - 14. vietu
Šēnhofs Guntis
Šēnhofs Guntis
Cīrulis Māris
Šēnhofs Guntis
Vološina Aleksandra
Vološina Aleksandra
Dibaņins Valērijs
par 15. - 16. vietu
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris
Dibaņins Valērijs
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Šāvējs Uģis 1 : 0Šutka Aleksandrs-1
Bogdanova Baiba 1 : 0Šutka Aleksandrs
 1Šāvējs Uģis 1 : 0Cīrulis Māris
Bogdanova Baiba 1 : 0Cīrulis Māris
 2Šutka Aleksandrs 1 : 0Cīrulis Māris-2
-6Rudņikovs Arturs 0 : 1Ķuda Māris 8
Rudņikovs Arturs 1 : 0Vološina Aleksandra
Ķuda Māris 1 : 0Vološina Aleksandra
 1Rudņikovs Arturs 1 : 0Krivods Guntis-1
 2Ķuda Māris 1 : 0Krivods Guntis-2
Vološina Aleksandra 1 : 0Krivods Guntis
 1Kartuzovs Oļegs 1 : 0Cildermanis Roalds
-7Šāvējs Uģis 0 : 1Ķuda Māris 9
Bogdanova Baiba 1 : 0Rudņikovs Arturs
 14Eihmans Gints 1 : 0Jānis Cīrulis-11
 1Kartuzovs Oļegs 1 : 0Ķuda Māris-1
Bogdanova Baiba 1 : 0Eihmans Gints
Kartuzovs Oļegs 1 : 0Bogdanova Baiba
 4Ķuda Māris 1 : 0Eihmans Gints-3
-2Cildermanis Roalds 0 : 1Šāvējs Uģis 2
-5Šāvējs Uģis 0 : 1Rudņikovs Arturs 6
-7Šēnhofs Guntis 0 : 1Krivods Guntis 9
-6Cīrulis Māris 0 : 1Cildermanis Egmonts 7
Vološina Aleksandra 0 : 1Ambergs Aksels
-1Dibaņins Valērijs 0 : 1Šutka Aleksandrs 1
-8Krivods Guntis 0 : 1Cildermanis Egmonts 11
-2Ambergs Aksels 0 : 1Šutka Aleksandrs 3
-1Cildermanis Egmonts 0 : 1Šutka Aleksandrs 2
-5Krivods Guntis 0 : 1Ambergs Aksels 6
 2Šēnhofs Guntis 1 : 0Cīrulis Māris-2
Vološina Aleksandra 1 : 0Dibaņins Valērijs
Šēnhofs Guntis 1 : 0Vološina Aleksandra
 3Cīrulis Māris 1 : 0Dibaņins Valērijs-2
 1Kartuzovs Oļegs 1 : 0Eihmans Gints
Kartuzovs Oļegs 1 : 0Cildermanis Egmonts
 1Eihmans Gints 1 : 0Cildermanis Egmonts-1
Kartuzovs Oļegs 1 : 0Dibaņins Valērijs
 1Eihmans Gints 1 : 0Dibaņins Valērijs
 4Cildermanis Egmonts 1 : 0Dibaņins Valērijs-3
-4Šēnhofs Guntis 0 : 1Cildermanis Roalds 4
 1Jānis Cīrulis 1 : 0Cildermanis Roalds
Jānis Cīrulis 1 : 0Ambergs Aksels
 3Šēnhofs Guntis 1 : 0Ambergs Aksels-2
 2Cildermanis Roalds 1 : 0Ambergs Aksels-2
Šāvējs Uģis 0 : 1Bogdanova Baiba