2019. gada 18. oktobris
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Sporta nometnes „Drusti-2009” atklātās sacensības galda tenisā, I kārta, sievietes 25.07.2009 0.50 41

Sporta nometnes „Drusti-2009” atklātās sacensības galda tenisā, I kārta, sievietes 2009-07-25 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Eminova (AZE)Bez kluba 600
2Žumabajeva (UZB)Bez kluba 600
3Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 6457 4461
4Jekaraševa Jekaterina080894Jēkabpils SS 593-291
5Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 51385 11386
6Kim (UZB)Bez kluba 600
7Sokolova (RUS)Bez kluba 500
8Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 6884-1883
9Gulijeva (AZE)Bez kluba 600
10Kagirova (UZB)Bez kluba 600
11Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 6786 9795
12Navicka Anna210296Jēkabpils Sporta skola 545-144
13Gufranova (UZB)Bez kluba 500
14Aļijeva (AZE)Bez kluba 400
15Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 5819-3816
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Eminova (AZE)11131
2Žumabajeva (UZB)01122
3Skaidrīte Zāģere00113
4Jekaterina Jekaraševa00004
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Jozepsone Ina11131
2Kim (UZB)01122
3Sokolova (RUS)00113
4Žuromska Margarita00004
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Gulijeva (AZE)11131
2Kagirova (UZB)01122
3Eriksone Vera00113
4Navicka Anna00004
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Gufranova (UZB)1121
2Aļijeva (AZE)0112
3Vološina Aleksandra0003
par 1. - 2. vietu
Eminova (AZE)
Eminova (AZE)
Kim (UZB)
Gufranova (UZB)
Kagirova (UZB)
Gufranova (UZB)
Gufranova (UZB)
Gufranova (UZB)
Gulijeva (AZE)
Gulijeva (AZE)
Aļijeva (AZE)
Žumabajeva (UZB)
Žumabajeva (UZB)
Žumabajeva (UZB)
Jozepsone Ina
par 3. - 4. vietu
Eminova (AZE)
Eminova (AZE)
Gulijeva (AZE)
par 5. - 6. vietu
Kim (UZB)
Kagirova (UZB)
Kagirova (UZB)
Kagirova (UZB)
Aļijeva (AZE)
(w) Aļijeva (AZE)
Jozepsone Ina
par 7. - 8. vietu
Kim (UZB)
Kim (UZB)
Jozepsone Ina
par 9. - 10. vietu
 
Sokolova (RUS) ~
Sokolova (RUS)
Eriksone Vera
Jekaterina Jekaraševa
Eriksone Vera
Eriksone Vera
Eriksone Vera
Skaidrīte Zāģere
Žuromska Margarita
Žuromska Margarita
Žuromska Margarita
Navicka Anna
Vološina Aleksandra
Vološina Aleksandra
par 11. - 12. vietu
Sokolova (RUS)
Vološina Aleksandra
Vološina Aleksandra
par 13. - 14. vietu
 
Jekaterina Jekaraševa ~
Jekaterina Jekaraševa
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Navicka Anna
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Kim (UZB) 1 : 0Žuromska Margarita
Sokolova (RUS) 1 : 0Žuromska Margarita
Gulijeva (AZE) 1 : 0Kagirova (UZB)
Gulijeva (AZE) 1 : 0Eriksone Vera
Kagirova (UZB) 1 : 0Eriksone Vera
Gulijeva (AZE) 1 : 0Navicka Anna
Kagirova (UZB) 1 : 0Navicka Anna
 1Eriksone Vera 1 : 0Navicka Anna
Gufranova (UZB) 1 : 0Aļijeva (AZE)
Gufranova (UZB) 1 : 0Vološina Aleksandra
Aļijeva (AZE) 1 : 0Vološina Aleksandra
Eminova (AZE) 1 : 0Kim (UZB)
Kagirova (UZB) 0 : 1Gufranova (UZB)
Gulijeva (AZE) 1 : 0Aļijeva (AZE)
Žumabajeva (UZB) 1 : 0Jozepsone Ina
Eminova (AZE) 0 : 1Gufranova (UZB)
Gulijeva (AZE) 0 : 1Žumabajeva (UZB)
Gufranova (UZB) 1 : 0Žumabajeva (UZB)
Eminova (AZE) 1 : 0Gulijeva (AZE)
Kim (UZB) 0 : 1Kagirova (UZB)
Kagirova (UZB) 1 : 0Aļijeva (AZE)
Kim (UZB) 1 : 0Jozepsone Ina
Jekaraševa Jekaterina 0 : 1Eriksone Vera 1
-1Skaidrīte Zāģere 0 : 1Žuromska Margarita 1
Navicka Anna 0 : 1Vološina Aleksandra
Sokolova (RUS) 0 : 1Eriksone Vera
 4Žuromska Margarita 1 : 0Vološina Aleksandra-3
 7Eriksone Vera 1 : 0Žuromska Margarita-6
Sokolova (RUS) 0 : 1Vološina Aleksandra
 1Skaidrīte Zāģere 1 : 0Navicka Anna-1
-1Jekaraševa Jekaterina 0 : 1Skaidrīte Zāģere 2
Eminova (AZE) 1 : 0Žumabajeva (UZB)
Eminova (AZE) 1 : 0Skaidrīte Zāģere
Žumabajeva (UZB) 1 : 0Skaidrīte Zāģere
Eminova (AZE) 1 : 0Jekaraševa Jekaterina
Žumabajeva (UZB) 1 : 0Jekaraševa Jekaterina
 2Skaidrīte Zāģere 1 : 0Jekaraševa Jekaterina-1
Jozepsone Ina 1 : 0Kim (UZB)
Jozepsone Ina 1 : 0Sokolova (RUS)
Kim (UZB) 1 : 0Sokolova (RUS)
 1Jozepsone Ina 1 : 0Žuromska Margarita