2019. gada 18. oktobris
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes Olimpiāde (1994. g. dz. un jaunāki), meitenes 26.06.2009 1.00 38

Latvijas jaunatnes Olimpiāde (1994. g. dz. un jaunāki), meitenes 2009-06-26 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Lauciņa Līna120894LSK "Dartija" 6188-11177
2Ozoliņa Dārta060794LSK "Dartija" 696-1284
3Jekaraševa Jekaterina080894Jēkabpils SS 682 1193
4Veselova Elīna090994Jēkabpils SS 7154 16170
5Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 686-3254
6Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 7350 17367
7Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 7518 12530
8Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 7557 25582
9Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 6241 3244
10Ulņirova Aleksandra240295Galda tenisa klubs "OLIISA" 6310 6316
11Austere Agate Kate300594Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6229 18247
12Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 677-1166
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Ivanova Viktorija1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
101
2Ulņirova Aleksandra0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
8 (5:5)3
3Austere Agate Kate0
0 : 3
1
3 : 2
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
8 (3:5)4
4Elīna Veselova0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
8 (5:3)2
5Ozoliņa Dārta0
1 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
65
6Dabra Sintija0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
56
II. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Isajeva Alīna1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
101
2Frīdenberga Zane0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
92
3Buļmeistere Arina0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
83
4Lauciņa Līna0
1 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
65
5Jekaterina Jekaraševa0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 2
74
6Šīmane Beate0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
56
par 1. - 2. vietu
Ivanova Viktorija
Ivanova Viktorija
Frīdenberga Zane
Ivanova Viktorija
Isajeva Alīna
Isajeva Alīna
Elīna Veselova
par 3. - 4. vietu
Frīdenberga Zane
Frīdenberga Zane
Elīna Veselova
par 5. - 6. vietu
Ulņirova Aleksandra
Ulņirova Aleksandra
Buļmeistere Arina
par 7. - 8. vietu
Austere Agate Kate
Austere Agate Kate
Jekaterina Jekaraševa
par 9. - 10. vietu
Ozoliņa Dārta
Lauciņa Līna
Lauciņa Līna
par 11. - 12. vietu
Dabra Sintija
Šīmane Beate
Šīmane Beate
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Ivanova Viktorija3 1 : 01Ulņirova Aleksandra-3
 3Ivanova Viktorija3 1 : 0Austere Agate Kate-2
 2Ivanova Viktorija3 1 : 0Veselova Elīna-1
 2Ivanova Viktorija3 1 : 01Ozoliņa Dārta-1
 2Ivanova Viktorija3 1 : 0Dabra Sintija-1
-11Ulņirova Aleksandra2 0 : 13Austere Agate Kate 13
 5Ulņirova Aleksandra3 1 : 02Veselova Elīna-4
 4Ulņirova Aleksandra3 1 : 0Ozoliņa Dārta-3
 4Ulņirova Aleksandra3 1 : 0Dabra Sintija-3
-11Austere Agate Kate 0 : 13Veselova Elīna 13
 6Austere Agate Kate3 1 : 02Ozoliņa Dārta-5
 6Austere Agate Kate3 1 : 0Dabra Sintija-5
 7Veselova Elīna3 1 : 0Ozoliņa Dārta-6
 7Veselova Elīna3 1 : 01Dabra Sintija-6
 9Ozoliņa Dārta3 1 : 01Dabra Sintija-8
 5Isajeva Alīna3 1 : 02Frīdenberga Zane-4
 4Isajeva Alīna3 1 : 0Buļmeistere Arina-3
 3Isajeva Alīna3 1 : 01Lauciņa Līna-2
 2Isajeva Alīna3 1 : 0Jekaraševa Jekaterina-1
 2Isajeva Alīna3 1 : 0Šīmane Beate-1
 6Frīdenberga Zane3 1 : 02Buļmeistere Arina-5
 5Frīdenberga Zane3 1 : 01Lauciņa Līna-4
 4Frīdenberga Zane3 1 : 0Jekaraševa Jekaterina-3
 4Frīdenberga Zane3 1 : 0Šīmane Beate-3
 7Buļmeistere Arina3 1 : 02Lauciņa Līna-6
 5Buļmeistere Arina3 1 : 01Jekaraševa Jekaterina-4
 5Buļmeistere Arina3 1 : 0Šīmane Beate-4
-12Lauciņa Līna2 0 : 13Jekaraševa Jekaterina 15
 6Lauciņa Līna3 1 : 0Šīmane Beate-5
 9Jekaraševa Jekaterina3 1 : 02Šīmane Beate-8
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Frīdenberga Zane-3
 3Isajeva Alīna 1 : 0Veselova Elīna-2
 8Ivanova Viktorija 1 : 0Isajeva Alīna-7
 5Frīdenberga Zane 1 : 0Veselova Elīna-4
 7Ulņirova Aleksandra 1 : 0Buļmeistere Arina-6
 6Austere Agate Kate 1 : 0Jekaraševa Jekaterina-5
-6Ozoliņa Dārta 0 : 1Lauciņa Līna 7
-9Dabra Sintija 0 : 1Šīmane Beate 10