2019. gada 19. septembris
Muntis, Verners
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts jauniešiem, fināls, 1998. dz. g. un jaunākas, meitenes 16.05.2009 1.00 18

LR komandu čempionāts jauniešiem, fināls, 1998. dz. g. un jaunākas, meitenes 2009-05-16 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Inga Birzniece021198Kuldīgas rajona Sporta skola 347 754
2Krista Kovaļeva070700Kuldīgas rajona Sporta skola 20-150
3Zaumane Monta290198Bez kluba 25-170
4Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 36 1218
5Klinta Kalniņa181099Cēsu pilsētas Sporta skola 40 50
6Pļaviņa Liene101199Bez kluba 10-80
7Šamina Linda140700Bez kluba 10-70
8Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 224 1943
9Isajeva Anastasija060498Preiļu rajona BJSS 259 1473
 
par 1. - 2. vietu
Iecavas novada sporta skola Dartija
Iecavas novada sporta skola Dartija
Cēsu pilsētas sporta skola
GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
Kuldīgas rajona sporta skola
par 3. - 4. vietu
Cēsu pilsētas sporta skola
Kuldīgas rajona sporta skola
Kuldīgas rajona sporta skola
Iecavas novada sporta skola Dartija31Cēsu pilsētas sporta skola
ABeāte Jašuka30Liene PļaviņaX
BMonta Zaumane23Klinta KalniņaY
DSBeāte Jašuka
Monta Zaumane
30Linda Šamina
Klinta Kalniņa
DS
ABeāte Jašuka30Klinta KalniņaY
GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola30Kuldīgas rajona sporta skola
AIsajeva Anastasija30Krista KovaļevaX
BZimina Anastasija30Inga BirznieceY
DSIsajeva Anastasija
Zimina Anastasija
30Krista Kovaļeva
Inga Birzniece
DS
Kuldīgas rajona sporta skola31Cēsu pilsētas sporta skola
AInga Birzniece30Linda ŠaminaX
BKrista Kovaļeva03Klinta KalniņaY
DSKrista Kovaļeva
Inga Birzniece
40Liene Pļaviņa
Klinta Kalniņa
DS
AInga Birzniece30Klinta KalniņaY
Iecavas novada sporta skola Dartija03GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
AMonta Zaumane23Zimina AnastasijaX
BBeāte Jašuka13Isajeva AnastasijaY
DSBeāte Jašuka
Monta Zaumane
23Isajeva Anastasija
Zimina Anastasija
DS
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 01Cēsu pilsētas sporta skola – III
GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola3 1 : 0Kuldīgas rajona sporta skola - I
Iecavas novada SS Dartija – III 0 : 13GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
Cēsu pilsētas sporta skola – III1 0 : 13Kuldīgas rajona sporta skola - I
 9Jasuka Beate3 1 : 0Pļaviņa Liene-8
-9Zaumane Monta2 0 : 13Klinta Kalniņa 10
Beāte Jašuka
Monta Zaumane
3 1 : 0Linda Šamina
Klinta Kalniņa
 9Jasuka Beate3 1 : 0Klinta Kalniņa-8
 7Isajeva Anastasija3 1 : 0Krista Kovaļeva-6
 10Zimina Anastasija3 1 : 0Inga Birzniece-9
Anastasija Isajeva
Anastasija Zimina
3 1 : 0Krista Kovaļeva
Inga Birzniece
-7Šamina Linda 0 : 13Inga Birzniece 8
 10Klinta Kalniņa3 1 : 0Krista Kovaļeva-9
Liene Pļaviņa
Klinta Kalniņa
0 : 14Krista Kovaļeva
Inga Birzniece
-7Klinta Kalniņa 0 : 13Inga Birzniece 8
-8Zaumane Monta2 0 : 13Zimina Anastasija 9
-6Jasuka Beate1 0 : 13Isajeva Anastasija 7
Beāte Jašuka
Monta Zaumane
2 0 : 13Anastasija Isajeva
Anastasija Zimina