2019. gada 19. septembris
Muntis, Verners
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts jauniešiem, 3. sabraukums, 1994.-1995. dz. g., meitenes 11.04.2009 0.50 18

LR komandu čempionāts jauniešiem, 3. sabraukums, 1994.-1995. dz. g., meitenes 2009-04-11 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Veselova Elīna090994Jēkabpils SS 268 371
2Jekaraševa Jekaterina080894Jēkabpils SS 265 469
3Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 2575 2577
4Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 2482 3485
5Lauberga Unda Paula120994Cēsu pilsētas Sporta skola 20-50
6Venediktova Kristiāna020194Cēsu pilsētas Sporta skola 20-30
7Lauciņa Līna120894LSK "Dartija" 4147 10157
8Ozoliņa Dārta060794LSK "Dartija" 2117-11106
9Una Šķipare140495LSK "Dartija" 213 518
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Liepājas rajona sporta skola               05 - 6
2Jēkabpils rajona sporta skola   1
3 : 2
         2 (3:2)3
3Iecavas novada sporta skola Dartija   0
2 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
   4 (1)2
4Cēsu pilsētas sporta skola      0
0 : 3
0
0 : 3
   2 (0:6)4
5Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola      1
3 : 0
1
3 : 0
   4 (2)1
6GTK Laura               05 - 6
Iecavas novada sporta skola Dartija03Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
ALauciņa Līna03Isajeva AlīnaX
BUna Šķipare03Ivanova ViktorijaY
DSLauciņa Līna
Una Šķipare
03Isajeva Alīna
Ivanova Viktorija
DS
Cēsu pilsētas sporta skola03Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
AVenediktova Kristiāna03Ivanova ViktorijaX
BLauberga Unda Paula03Isajeva AlīnaY
DSVenediktova Kristiāna
Lauberga Unda Paula
03Isajeva Alīna
Ivanova Viktorija
DS
Jēkabpils rajona sporta skola32Iecavas novada sporta skola Dartija
AJekaterina Jekaraševa31Ozoliņa DārtaX
BElīna Veselova13Lauciņa LīnaY
DSJekaterina Jekaraševa
Elīna Veselova
31Ozoliņa Dārta
Lauciņa Līna
DS
AJekaterina Jekaraševa03Lauciņa LīnaY
BElīna Veselova31Ozoliņa DārtaX
Iecavas novada sporta skola Dartija30Cēsu pilsētas sporta skola
AUna Šķipare32Lauberga Unda PaulaX
BLauciņa Līna30Venediktova KristiānaY
DSLauciņa Līna
Una Šķipare
30Venediktova Kristiāna
Lauberga Unda Paula
DS
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Jēkabpils rajona sporta skola3 1 : 02Iecavas novada SS Dartija – III
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Cēsu pilsētas sporta skola – III
Iecavas novada SS Dartija – III 0 : 13Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
Cēsu pilsētas sporta skola – III 0 : 13Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
-1Lauciņa Līna 0 : 13Isajeva Alīna 2
Una Šķipare 0 : 13Ivanova Viktorija 1
Līna Lauciņa
Una Šķipare
0 : 13Alīna Isajeva
Viktorija Zabalujeva
Venediktova Kristiāna 0 : 13Ivanova Viktorija 1
-1Lauberga Unda Paula 0 : 13Isajeva Alīna 1
Kristiāna Venediktova
Unda Paula Lauberga
0 : 13Alīna Isajeva
Viktorija Zabalujeva
 7Jekaraševa Jekaterina3 1 : 01Ozoliņa Dārta-6
-3Veselova Elīna1 0 : 13Lauciņa Līna 4
Jekaterina Jekaraševa
Elīna Veselova
3 1 : 01Dārta Ozoliņa
Līna Lauciņa
-3Jekaraševa Jekaterina 0 : 13Lauciņa Līna 4
 6Veselova Elīna3 1 : 01Ozoliņa Dārta-5
 5Una Šķipare3 1 : 02Lauberga Unda Paula-4
 3Lauciņa Līna3 1 : 0Venediktova Kristiāna-3
Līna Lauciņa
Una Šķipare
3 1 : 0Kristiāna Venediktova
Unda Paula Lauberga