2019. gada 19. septembris
Muntis, Verners
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts jauniešiem, 3. sabraukums, 1998. dz. g. un jaunākas, meitenes 11.04.2009 0.50 21

LR komandu čempionāts jauniešiem, 3. sabraukums, 1998. dz. g. un jaunākas, meitenes 2009-04-11 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 3139-18121
2Inga Birzniece021198Kuldīgas rajona Sporta skola 426 2147
3Krista Kovaļeva070700Kuldīgas rajona Sporta skola 30-140
4Zaumane Monta290198Bez kluba 40 50
5Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 42 60
6Pļaviņa Liene101199Bez kluba 40-70
7Isajeva Anastasija060498Preiļu rajona BJSS 439 2059
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Liepājas rajona sporta skola            05
2Kuldīgas rajona sporta skola   0
2 : 3
1
3 : 1
   33
3Iecavas novada sporta skola Dartija   1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 2
61
4Cēsu pilsētas sporta skola   0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
42
5GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola      0
2 : 3
0
2 : 3
24
Iecavas novada sporta skola Dartija30Cēsu pilsētas sporta skola
ABeāte Jašuka30Liene PļaviņaX
BMonta Zaumane30Kalniņa UnaY
DSBeāte Jašuka
Monta Zaumane
30Liene Pļaviņa
Kalniņa Una
DS
GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola23Iecavas novada sporta skola Dartija
AIsajeva Anastasija30Beāte JašukaX
B0wMonta ZaumaneY
DS0wBeāte Jašuka
Monta Zaumane
DS
AIsajeva Anastasija30Monta ZaumaneY
B0wBeāte JašukaX
Kuldīgas rajona sporta skola31Cēsu pilsētas sporta skola
AInga Birzniece30Kalniņa UnaX
BKrista Kovaļeva03Liene PļaviņaY
DSInga Birzniece
Krista Kovaļeva
30Liene Pļaviņa
Kalniņa Una
DS
AInga Birzniece30Liene PļaviņaY
GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola23Cēsu pilsētas sporta skola
AIsajeva Anastasija30Liene PļaviņaX
B0wKalniņa UnaY
DS0wLiene Pļaviņa
Kalniņa Una
DS
AIsajeva Anastasija30Kalniņa UnaY
B0wLiene PļaviņaX
Kuldīgas rajona sporta skola23Iecavas novada sporta skola Dartija
AInga Birzniece30Monta ZaumaneX
BKrista Kovaļeva03Beāte JašukaY
DSInga Birzniece
Krista Kovaļeva
13Beāte Jašuka
Monta Zaumane
DS
AInga Birzniece31Beāte JašukaY
BKrista Kovaļeva03Monta ZaumaneX
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Kuldīgas rajona sporta skola - I2 0 : 13Iecavas novada SS Dartija – III
Kuldīgas rajona sporta skola - I3 1 : 01Cēsu pilsētas sporta skola – III
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Cēsu pilsētas sporta skola – III
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 02GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
Cēsu pilsētas sporta skola – III3 1 : 02GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
 5Jasuka Beate3 1 : 0Pļaviņa Liene-4
 8Zaumane Monta3 1 : 0Kalniņa Una-6
Beāte Jašuka
Monta Zaumane
3 1 : 0Liene Pļaviņa
Una Kalniņa
-4Jasuka Beate 0 : 13Isajeva Anastasija 4
-4Zaumane Monta 0 : 13Isajeva Anastasija 4
 8Inga Birzniece3 1 : 0Kalniņa Una-6
-5Krista Kovaļeva 0 : 13Pļaviņa Liene 5
Inga Birzniece
Krista Kovaļeva
3 1 : 0Liene Pļaviņa
Una Kalniņa
 4Inga Birzniece3 1 : 0Pļaviņa Liene-4
-4Pļaviņa Liene 0 : 13Isajeva Anastasija 4
-6Kalniņa Una 0 : 13Isajeva Anastasija 8
 4Inga Birzniece3 1 : 0Zaumane Monta-4
-4Krista Kovaļeva 0 : 13Jasuka Beate 5
Inga Birzniece
Krista Kovaļeva
1 0 : 13Beāte Jašuka
Monta Zaumane
 5Inga Birzniece3 1 : 01Jasuka Beate-4
-5Krista Kovaļeva 0 : 13Zaumane Monta 5