2019. gada 18. oktobris
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts jauniešiem, 2. sabraukums, 1994.-1995. dz. g., meitenes 21.03.2009 0.50 39

LR komandu čempionāts jauniešiem, 2. sabraukums, 1994.-1995. dz. g., meitenes 2009-03-21 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Austere Agate Kate300594Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 7209 4213
2Ignāte Anna170595Liepājas RSS 40-80
3Veselova Elīna090994Jēkabpils SS 457-156
4Jekaraševa Jekaterina080894Jēkabpils SS 554 1771
5Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 3565 3568
6Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 3478 4482
7Lauberga Unda Paula120994Cēsu pilsētas Sporta skola 50-20
8Sandra Grosberga181195Cēsu pilsētas Sporta skola 20-30
9Venediktova Kristiāna020194Cēsu pilsētas Sporta skola 20-30
10Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 4575 5580
11Ulņirova Aleksandra240295Galda tenisa klubs "OLIISA" 3290-2288
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Liepājas rajona sporta skola0
1 : 3
   1
3 : 1
0
0 : 3
0
1 : 3
54
2Jēkabpils rajona sporta skola1
3 : 1
   1
3 : 0
0
0 : 3
0
0 : 3
6 (0:6)3
3Iecavas novada sporta skola Dartija               06
4Cēsu pilsētas sporta skola0
1 : 3
0
0 : 3
   0
0 : 3
0
0 : 3
45
5Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola1
3 : 0
1
3 : 0
   1
3 : 0
   6 (3:0) (9:0)1
6GTK Laura1
3 : 1
1
3 : 0
   1
3 : 0
   6 (3:0) (9:1)2
GTK Laura31Liepājas rajona sporta skola
ARusinova Diana30Anna IgnāteX
BUlņirova Aleksandra03Austere Agate KateY
DSRusinova Diana
Ulņirova Aleksandra
30Anna Ignāte
Austere Agate Kate
DS
ARusinova Diana30Austere Agate KateY
Liepājas rajona sporta skola31Cēsu pilsētas sporta skola
AAustere Agate Kate30Venediktova KristiānaX
BAnna Ignāte23Lauberga Unda PaulaY
DSAnna Ignāte
Austere Agate Kate
31Sandra Grosberga
Venediktova Kristiāna
DS
AAustere Agate Kate30Lauberga Unda PaulaY
Jēkabpils rajona sporta skola03Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
AElīna Veselova03Isajeva AlīnaX
BJekaterina Jekaraševa03Ivanova ViktorijaY
DSElīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
03Isajeva Alīna
Ivanova Viktorija
DS
Cēsu pilsētas sporta skola03GTK Laura
ASandra Grosberga03Rusinova DianaX
BLauberga Unda Paula03Ulņirova AleksandraY
DSVenediktova Kristiāna
Lauberga Unda Paula
03Rusinova Diana
Ulņirova Aleksandra
DS
Liepājas rajona sporta skola13Jēkabpils rajona sporta skola
AAustere Agate Kate30Elīna VeselovaX
BAnna Ignāte03Jekaterina JekaraševaY
DSAnna Ignāte
Austere Agate Kate
03Elīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
DS
AAustere Agate Kate03Jekaterina JekaraševaY
Jēkabpils rajona sporta skola03GTK Laura
AElīna Veselova23Ulņirova AleksandraX
BJekaterina Jekaraševa03Rusinova DianaY
DSElīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
03Rusinova Diana
Ulņirova Aleksandra
DS
Cēsu pilsētas sporta skola03Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
ALauberga Unda Paula03Ivanova ViktorijaX
BVenediktova Kristiāna03Isajeva AlīnaY
DSSandra Grosberga
Lauberga Unda Paula
03Isajeva Alīna
Ivanova Viktorija
DS
Liepājas rajona sporta skola03Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
AAnna Ignāte03Ivanova ViktorijaX
BAustere Agate Kate03Isajeva AlīnaY
DSAnna Ignāte
Austere Agate Kate
03Isajeva Alīna
Ivanova Viktorija
DS
Jēkabpils rajona sporta skola30Cēsu pilsētas sporta skola
AElīna Veselova30Sandra GrosbergaX
BJekaterina Jekaraševa30Lauberga Unda PaulaY
DSElīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
30Sandra Grosberga
Venediktova Kristiāna
DS
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Liepājas rajona sporta skola-II1 0 : 13Jēkabpils rajona sporta skola
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 01Cēsu pilsētas sporta skola – III
Liepājas rajona sporta skola-II 0 : 13Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
Liepājas rajona sporta skola-II1 0 : 13GTK LAURA - III
Jēkabpils rajona sporta skola3 1 : 0Cēsu pilsētas sporta skola – III
Jēkabpils rajona sporta skola 0 : 13Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
Jēkabpils rajona sporta skola 0 : 13GTK LAURA - III
Cēsu pilsētas sporta skola – III 0 : 13Preiļu rajona bērnu jaunatnes sporta skola
Cēsu pilsētas sporta skola – III 0 : 13GTK LAURA - III
Ignāte Anna 0 : 13Rusinova Diana 1
 7Austere Agate Kate3 iwr1 : 0Ulņirova Aleksandra-6
Anna Ignāte
Agate Kate Austere
0 : 13Diāna Rusinova
Aleksandra Uļnirova
-1Austere Agate Kate 0 : 13Rusinova Diana 2
 2Austere Agate Kate3 1 : 0Venediktova Kristiāna-2
-5Ignāte Anna2 0 : 13Lauberga Unda Paula 5
Anna Ignāte
Agate Kate Austere
3 1 : 01Sandra Grosberga
Kristiāna Venediktova
 2Austere Agate Kate3 1 : 0Lauberga Unda Paula-2
-1Veselova Elīna 0 : 13Isajeva Alīna 1
Jekaraševa Jekaterina 0 : 13Ivanova Viktorija 1
Elīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
0 : 13Alīna Isajeva
Viktorija Zabalujeva
Sandra Grosberga 0 : 13Rusinova Diana 1
-2Lauberga Unda Paula 0 : 13Ulņirova Aleksandra 2
Kristiāna Venediktova
Unda Paula Lauberga
0 : 13Diāna Rusinova
Aleksandra Uļnirova
 3Austere Agate Kate3 1 : 0Veselova Elīna-2
-3Ignāte Anna 0 : 13Jekaraševa Jekaterina 4
Anna Ignāte
Agate Kate Austere
0 : 13Elīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
-7Austere Agate Kate 0 : 13Jekaraševa Jekaterina 9
-2Veselova Elīna2 0 : 13Ulņirova Aleksandra 2
Jekaraševa Jekaterina 0 : 13Rusinova Diana 1
Elīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
0 : 13Diāna Rusinova
Aleksandra Uļnirova
Lauberga Unda Paula 0 : 13Ivanova Viktorija 1
-1Venediktova Kristiāna 0 : 13Isajeva Alīna 1
Sandra Grosberga
Unda Paula Lauberga
0 : 13Alīna Isajeva
Viktorija Zabalujeva
Ignāte Anna 0 : 13Ivanova Viktorija 1
-2Austere Agate Kate 0 : 13Isajeva Alīna 2
Anna Ignāte
Agate Kate Austere
0 : 13Alīna Isajeva
Viktorija Zabalujeva
 4Veselova Elīna3 1 : 0Sandra Grosberga-3
 4Jekaraševa Jekaterina3 1 : 0Lauberga Unda Paula-3
Elīna Veselova
Jekaterina Jekaraševa
3 1 : 0Sandra Grosberga
Kristiāna Venediktova