2019. gada 19. septembris
Muntis, Verners
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts jauniešiem, 2. sabraukums, 1996.-1997. dz. g., meitenes 21.03.2009 0.50 27

LR komandu čempionāts jauniešiem, 2. sabraukums, 1996.-1997. dz. g., meitenes 2009-03-21 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Pivnjuka Sofija190497Galda tenisa klubs "Laura" 3100 6106
2Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 4210 14224
3Raģele Kristīne Anna221296Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 43 47
4Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 4307 311307
5Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 368 573
6Lase Madara190296Cēsu pilsētas Sporta skola 48-53
7Kārkliņa Agnese110796Cēsu pilsētas Sporta skola 40-130
8M Jansone000096Bez kluba 41-20
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Liepājas rajona sporta skola0
0 : 3
   1
3 : 1
0
0 : 3
   43
2Kuldīgas rajona sporta skola1
3 : 0
   1
3 : 0
0
1 : 3
   52
3Iecavas novada sporta skola Dartija – I               05 - 6
4Cēsu pilsētas sporta skola0
1 : 3
0
0 : 3
   0
0 : 3
   34
5GTK Laura1
3 : 0
1
3 : 1
   1
3 : 0
   61
6Iecavas novada sporta skola Dartija – II               05 - 6
Cēsu pilsētas sporta skola03GTK Laura
AKārkliņa Agnese03Buļmeistere ArinaX
BLase Madara03Pivnjuka SofijaY
DSLase Madara
Kārkliņa Agnese
03Buļmeistere Arina
Pivnjuka Sofija
DS
Liepājas rajona sporta skola03GTK Laura
ARaģele Kristīne Anna03Pivnjuka SofijaX
BM Jansone03Buļmeistere ArinaY
DSRaģele Kristīne Anna
M Jansone
03Buļmeistere Arina
Pivnjuka Sofija
DS
Kuldīgas rajona sporta skola30Cēsu pilsētas sporta skola
AFrīdenberga Zane30Lase MadaraX
BDabra Sintija30Kārkliņa AgneseY
DSFrīdenberga Zane
Dabra Sintija
30Lase Madara
Kārkliņa Agnese
DS
Liepājas rajona sporta skola31Cēsu pilsētas sporta skola
ARaģele Kristīne Anna31Kārkliņa AgneseX
BM Jansone23Lase MadaraY
DSRaģele Kristīne Anna
M Jansone
30Lase Madara
Kārkliņa Agnese
DS
ARaģele Kristīne Anna31Lase MadaraY
BM Jansone30Kārkliņa AgneseX
Kuldīgas rajona sporta skola13GTK Laura
AFrīdenberga Zane31Pivnjuka SofijaX
BDabra Sintija03Buļmeistere ArinaY
DSFrīdenberga Zane
Dabra Sintija
13Buļmeistere Arina
Pivnjuka Sofija
DS
AFrīdenberga Zane23Buļmeistere ArinaY
Liepājas rajona sporta skola03Kuldīgas rajona sporta skola
AM Jansone03Frīdenberga ZaneX
BRaģele Kristīne Anna03Dabra SintijaY
DSRaģele Kristīne Anna
M Jansone
03Frīdenberga Zane
Dabra Sintija
DS
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Liepājas rajona sporta skola-II 0 : 13Kuldīgas rajona sporta skola - I
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 01Cēsu pilsētas sporta skola – III
Liepājas rajona sporta skola-II 0 : 13GTK LAURA - III
Kuldīgas rajona sporta skola - I3 1 : 0Cēsu pilsētas sporta skola – III
Kuldīgas rajona sporta skola - I1 0 : 13GTK LAURA - III
Cēsu pilsētas sporta skola – III 0 : 13GTK LAURA - III
-2Kārkliņa Agnese 0 : 13Buļmeistere Arina 2
-3Lase Madara 0 : 13Pivnjuka Sofija 4
Madara Lase
Agnese Kārkliņa
0 : 13Arina Buļmeistere
Sofija Pivnjuka
-3Raģele Kristīne Anna 0 : 13Pivnjuka Sofija 4
-2M Jansone 0 : 13Buļmeistere Arina 2
Kristīne Anna Raģele
M Jansone
0 : 13Arina Buļmeistere
Sofija Pivnjuka
 2Frīdenberga Zane3 1 : 0Lase Madara-2
 4Dabra Sintija3 1 : 0Kārkliņa Agnese-3
Zane Frīdenberga
Sintija Dabra
3 1 : 0Madara Lase
Agnese Kārkliņa
 5Raģele Kristīne Anna3 1 : 01Kārkliņa Agnese-4
-4M Jansone2 0 : 13Lase Madara 5
Kristīne Anna Raģele
M Jansone
3 1 : 0Madara Lase
Agnese Kārkliņa
 5Raģele Kristīne Anna3 1 : 01Lase Madara-5
 5M Jansone3 1 : 0Kārkliņa Agnese-4
 2Frīdenberga Zane3 1 : 01Pivnjuka Sofija-2
-3Dabra Sintija 0 : 13Buļmeistere Arina 3
Zane Frīdenberga
Sintija Dabra
1 0 : 13Arina Buļmeistere
Sofija Pivnjuka
-6Frīdenberga Zane2 0 : 13Buļmeistere Arina 7
-1M Jansone 0 : 13Frīdenberga Zane 2
-3Raģele Kristīne Anna 0 : 13Dabra Sintija 4
Kristīne Anna Raģele
M Jansone
0 : 13Zane Frīdenberga
Sintija Dabra