2019. gada 19. septembris
Muntis, Verners
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts jauniešiem, 2. sabraukums, 1998. dz. g. un jaunākas, meitenes 21.03.2009 0.50 14

LR komandu čempionāts jauniešiem, 2. sabraukums, 1998. dz. g. un jaunākas, meitenes 2009-03-21 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Megija Druskina050598Liepājas Kompleksā sporta skola 30-30
2Nikola Anne Andersone280998Liepājas Kompleksā sporta skola 30-30
3Inga Birzniece021198Kuldīgas rajona Sporta skola 321 526
4Krista Kovaļeva070700Kuldīgas rajona Sporta skola 30-140
5Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 214 1024
6Isajeva Anastasija060498Preiļu rajona BJSS 231 839
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Liepājas rajona sporta skola0
1 : 3
      0
0 : 3
23
2Kuldīgas rajona sporta skola1
3 : 1
      0
0 : 3
32
3Iecavas novada sporta skola Dartija            04 - 5
4Cēsu pilsētas sporta skola            04 - 5
5GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola1
3 : 0
1
3 : 0
      41
Kuldīgas rajona sporta skola03GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
AKrista Kovaļeva03Isajeva AnastasijaX
BInga Birzniece23Zimina AnastasijaY
DSInga Birzniece
Krista Kovaļeva
13Isajeva Anastasija
Zimina Anastasija
DS
Liepājas rajona sporta skola03GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
AMegija Druskina03Zimina AnastasijaX
BNikola Anne Andersone03Isajeva AnastasijaY
DSMegija Druskina
Nikola Anne Andersone
03Isajeva Anastasija
Zimina Anastasija
DS
Liepājas rajona sporta skola13Kuldīgas rajona sporta skola
AMegija Druskina30Krista KovaļevaX
BNikola Anne Andersone03Inga BirznieceY
DSMegija Druskina
Nikola Anne Andersone
13Inga Birzniece
Krista Kovaļeva
DS
AMegija Druskina03Inga BirznieceY
BNikola Anne Andersone30Krista KovaļevaX
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Liepājas rajona sporta skola-II1 0 : 13Kuldīgas rajona sporta skola - I
Liepājas rajona sporta skola-II 0 : 13GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
Kuldīgas rajona sporta skola - I 0 : 13GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
-4Krista Kovaļeva 0 : 13Isajeva Anastasija 4
-5Inga Birzniece2 0 : 13Zimina Anastasija 5
Inga Birzniece
Krista Kovaļeva
1 iwr0 : 13Anastasija Isajeva
Anastasija Zimina
-4Megija Druskina 0 : 13Zimina Anastasija 5
-4Nikola Anne Andersone 0 : 13Isajeva Anastasija 4
Megija Druskina
Nikola Anne Andersone
0 : 13Anastasija Isajeva
Anastasija Zimina
 5Megija Druskina3 1 : 0Krista Kovaļeva-5
-4Nikola Anne Andersone 0 : 13Inga Birzniece 5
Megija Druskina
Nikola Anne Andersone
1 0 : 13Inga Birzniece
Krista Kovaļeva
-4Megija Druskina 0 : 13Inga Birzniece 5
 5Nikola Anne Andersone3 1 : 0Krista Kovaļeva-5