2019. gada 18. oktobris
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts jauniešiem, 1. sabraukums, 1991.-1993. dz. g., meitenes 07.02.2009 0.50 34

LR komandu čempionāts jauniešiem, 1. sabraukums, 1991.-1993. dz. g., meitenes 2009-02-07 13:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 3755 2757
2Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 3896 4900
3Nolberga Madara180591LSK "Dartija" 30 30
4Lipska Jolanta290191LSK "Dartija" 30 20
5Pļaviņa Ieva220693Cēsu pilsētas Sporta skola 20-50
6Kilipa Agija081293Bez kluba 20-50
7Bagdone Linda210691Bauskas rajona BJSS 1317 2319
8Eņģele Liesma300792Bauskas rajona BJSS 259 867
9Lepse Ieva151093Kuldīgas rajona Sporta skola 4595-3592
10Gūtmane Inga090493Kuldīgas rajona Sporta skola 345 449
11Bokuma Sallija230893Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 314-59
12Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 4563 7570
13Šinkarjova Kristina290691Jēkabpils Sporta skola 3326-1325
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks1234567PunktiRangs
1Liepājas rajona sporta skola            0
0 : 3
0
0 : 3
2 (0:6)6 - 7
2Kuldīgas rajona sporta skola   1
3 : 0
   0
0 : 3
   0
1 : 3
4 (3:0) (4:6)4
3Iecavas novada sporta skola Dartija   0
0 : 3
1
3 : 0
   0
0 : 3
   4 (0:6)5
4Cēsu pilsētas sporta skola      0
0 : 3
0
0 : 3
      2 (0:6)6 - 7
5GTK Laura   1
3 : 0
   1
3 : 0
   1
3 : 0
61
6Skaistkalnes vidusskola / Bauskas RBJSS1
3 : 0
   1
3 : 0
         4 (3:0) (6:0)3
7Jēkabpils rajona sporta skola1
3 : 0
1
3 : 1
      0
0 : 3
   52
Cēsu pilsētas sporta skola03GTK Laura
AIeva Pļaviņa03Drozda DarjaX
BAgija Kilipa03Kovaļova MarinaY
DSIeva Pļaviņa
Agija Kilipa
03Drozda Darja
Kovaļova Marina
DS
Jēkabpils rajona sporta skola31Kuldīgas rajona sporta skola
ABogdanova Jekaterina30Gūtmane IngaX
BŠinkarjova Kristina23Lepse IevaY
DSBogdanova Jekaterina
Šinkarjova Kristina
30Gūtmane Inga
Lepse Ieva
DS
ABogdanova Jekaterina32Lepse IevaY
Iecavas novada sporta skola Dartija03Skaistkalnes vidusskola / Bauskas RBJSS
ALipska Jolanta13Eņģele LiesmaX
BNolberga Madara13Bagdone LindaY
DSLipska Jolanta
Nolberga Madara
13Eņģele Liesma
Bagdone Linda
DS
Liepājas rajona sporta skola03Jēkabpils rajona sporta skola
ABokuma Sallija03Bogdanova JekaterinaX
B0wŠinkarjova KristinaY
DSBogdanova Jekaterina
Šinkarjova Kristina
DS
ABokuma Sallija03Šinkarjova KristinaY
Kuldīgas rajona sporta skola03GTK Laura
AGūtmane Inga13Kovaļova MarinaX
BLepse Ieva03Drozda DarjaY
DSGūtmane Inga
Lepse Ieva
23Drozda Darja
Kovaļova Marina
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija30Cēsu pilsētas sporta skola
ANolberga Madara30Ieva PļaviņaX
BLipska Jolanta30Agija KilipaY
DSLipska Jolanta
Nolberga Madara
30Ieva Pļaviņa
Agija Kilipa
DS
Liepājas rajona sporta skola03Skaistkalnes vidusskola / Bauskas RBJSS
ABokuma Sallija03Eņģele LiesmaX
B0wBagdone LindaY
DS0wEņģele Liesma
Bagdone Linda
DS
GTK Laura30Jēkabpils rajona sporta skola
ADrozda Darja31Bogdanova JekaterinaX
BKovaļova Marina30Šinkarjova KristinaY
DSDrozda Darja
Kovaļova Marina
32Bogdanova Jekaterina
Šinkarjova Kristina
DS
Kuldīgas rajona sporta skola30Iecavas novada sporta skola Dartija
ALepse Ieva30Lipska JolantaX
BGūtmane Inga30Nolberga MadaraY
DSGūtmane Inga
Lepse Ieva
30Lipska Jolanta
Nolberga Madara
DS
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Liepājas rajona sporta skola-II 0 : 13Skaistkalnes vidusskola / Bauskas RBJSS
Liepājas rajona sporta skola-II 0 : 13Jēkabpils rajona sporta skola
Kuldīgas rajona sporta skola - I3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Kuldīgas rajona sporta skola - I 0 : 13GTK LAURA - III
Kuldīgas rajona sporta skola - I1 0 : 13Jēkabpils rajona sporta skola
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Cēsu pilsētas sporta skola – III
Iecavas novada SS Dartija – III 0 : 13Skaistkalnes vidusskola / Bauskas RBJSS
Cēsu pilsētas sporta skola – III 0 : 13GTK LAURA - III
GTK LAURA - III3 1 : 0Jēkabpils rajona sporta skola
Pļaviņa Ieva 0 : 13Drozda Darja
Kilipa Agija 0 : 13Kovaļova Marina
Ieva Pļaviņa
Agija Kilipa
0 : 13Darja Drozda
Marina Kovaļova
Gūtmane Inga 0 : 13Bogdanova Jekaterina 1
 2Lepse Ieva3 1 : 02Šinkarjova Kristina-2
Inga Gūtmane
Ieva Lepse
0 : 13Jekaterina Bogdanova
Kristina Šinkarjova
-5Lepse Ieva2 0 : 13Bogdanova Jekaterina 6
-3Lipska Jolanta1 0 : 13Eņģele Liesma 4
-1Nolberga Madara1 0 : 13Bagdone Linda 2
Jolanta Lipska
Madara Nolberga
1 0 : 13Liesma Eņģele
Linda Bagdone
Bokuma Sallija 0 : 13Bogdanova Jekaterina 1
-1Bokuma Sallija 0 : 13Šinkarjova Kristina 2
Gūtmane Inga1 0 : 13Kovaļova Marina 1
-1Lepse Ieva 0 : 13Drozda Darja 2
Inga Gūtmane
Ieva Lepse
2 0 : 13Darja Drozda
Marina Kovaļova
 5Nolberga Madara3 1 : 0Pļaviņa Ieva-5
 5Lipska Jolanta3 1 : 0Kilipa Agija-5
Jolanta Lipska
Madara Nolberga
3 1 : 0Ieva Pļaviņa
Agija Kilipa
-4Bokuma Sallija 0 : 13Eņģele Liesma 4
 2Drozda Darja3 1 : 01Bogdanova Jekaterina-1
 1Kovaļova Marina3 1 : 0Šinkarjova Kristina-1
Darja Drozda
Marina Kovaļova
3 1 : 02Jekaterina Bogdanova
Kristina Šinkarjova
 1Lepse Ieva3 1 : 0Lipska Jolanta
 4Gūtmane Inga3 1 : 0Nolberga Madara-4
Inga Gūtmane
Ieva Lepse
3 1 : 0Jolanta Lipska
Madara Nolberga