2019. gada 16. septembris
Asja, Asnate, Dāgs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts jauniešiem, 1. sabraukums, 1998. dz. g. un jaunākas, meitenes 07.02.2009 0.50 37

LR komandu čempionāts jauniešiem, 1. sabraukums, 1998. dz. g. un jaunākas, meitenes 2009-02-07 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Megija Druskina050598Liepājas Kompleksā sporta skola 30-40
2Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 5126 15141
3Inga Birzniece021198Kuldīgas rajona Sporta skola 516 210
4Krista Kovaļeva070700Kuldīgas rajona Sporta skola 41-190
5Zaumane Monta290198Bez kluba 51-10
6Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 60 40
7Klinta Kalniņa181099Cēsu pilsētas Sporta skola 40-90
8Pļaviņa Liene101199Bez kluba 10-40
9Šamina Linda140700Bez kluba 21-70
10Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 312 719
11Isajeva Anastasija060498Preiļu rajona BJSS 419 1231
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Liepājas rajona sporta skola   1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 1
6 (2)1
2Kuldīgas rajona sporta skola   0
2 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
44
3Iecavas novada sporta skola Dartija0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
0
0 : 3
6 (1)2
4Cēsu pilsētas sporta skola0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
   35
5GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
   53
Kuldīgas rajona sporta skola03GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
AInga Birzniece13Isajeva AnastasijaX
BKrista Kovaļeva03Zimina AnastasijaY
DSInga Birzniece
Krista Kovaļeva
13Isajeva Anastasija
Zimina Anastasija
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija30Cēsu pilsētas sporta skola
ABeāte Jašuka30Klinta KalniņaX
BMonta Zaumane30Liene PļaviņaY
DSBeāte Jašuka
Monta Zaumane
30Klinta Kalniņa
Liene Pļaviņa
DS
Liepājas rajona sporta skola31GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
AKalniņa Una30Zimina AnastasijaX
BMegija Druskina03Isajeva AnastasijaY
DSKalniņa Una
Megija Druskina
31Isajeva Anastasija
Zimina Anastasija
DS
AKalniņa Una30Isajeva AnastasijaY
Kuldīgas rajona sporta skola23Iecavas novada sporta skola Dartija
AInga Birzniece30Monta ZaumaneX
BKrista Kovaļeva03Beāte JašukaY
DSInga Birzniece
Krista Kovaļeva
23Beāte Jašuka
Monta Zaumane
DS
AInga Birzniece30Beāte JašukaY
BKrista Kovaļeva03Monta ZaumaneX
Liepājas rajona sporta skola30Cēsu pilsētas sporta skola
AKalniņa Una30Linda ŠaminaX
BMegija Druskina31Klinta KalniņaY
DSKalniņa Una
Megija Druskina
30Klinta Kalniņa
Linda Šamina
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija03GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
ABeāte Jašuka03Isajeva AnastasijaX
BMonta Zaumane03Zimina AnastasijaY
DSBeāte Jašuka
Monta Zaumane
03Isajeva Anastasija
Zimina Anastasija
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija13Liepājas rajona sporta skola
ABeāte Jašuka31Megija DruskinaX
BMonta Zaumane03Kalniņa UnaY
DSBeāte Jašuka
Monta Zaumane
03Kalniņa Una
Megija Druskina
DS
ABeāte Jašuka03Kalniņa UnaY
Kuldīgas rajona sporta skola31Cēsu pilsētas sporta skola
AInga Birzniece30Linda ŠaminaX
BKrista Kovaļeva03Klinta KalniņaY
DSInga Birzniece
Krista Kovaļeva
30Liene Pļaviņa
Linda Šamina
DS
AInga Birzniece30Klinta KalniņaY
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Liepājas rajona sporta skola3 1 : 01Iecavas novada sporta skola Dartija
Liepājas rajona sporta skola3 1 : 0Cēsu pilsētas sporta skola
Liepājas rajona sporta skola3 1 : 01GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
Kuldīgas rajona sporta skola2 0 : 13Iecavas novada sporta skola Dartija
Kuldīgas rajona sporta skola3 1 : 01Cēsu pilsētas sporta skola
Kuldīgas rajona sporta skola 0 : 13GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
Iecavas novada sporta skola Dartija3 1 : 0Cēsu pilsētas sporta skola
Iecavas novada sporta skola Dartija 0 : 13GTK Laura / Preiļu rajona sporta skola
-4Inga Birzniece1 0 : 13Isajeva Anastasija 5
-4Krista Kovaļeva 0 : 13Zimina Anastasija 5
Inga Birzniece
Krista Kovaļeva
1 0 : 13Anastasija Isajeva
Anastasija Zimina
 5Beāte Jašuka3 1 : 0Klinta Kalniņa-5
 5Monta Zaumane3 1 : 0Liene Pļaviņa-4
Beāte Jašuka
Monta Zaumane
3 1 : 0Klinta Kalniņa
Liene Pļaviņa
 3Kalniņa Una3 1 : 0Zimina Anastasija-3
-4Megija Druskina 0 : 13Isajeva Anastasija 5
Una Kalniņa
Megija Druskina
3 1 : 01Anastasija Isajeva
Anastasija Zimina
 3Kalniņa Una3 1 : 0Isajeva Anastasija-3
 5Inga Birzniece3 1 : 0Monta Zaumane-4
-5Krista Kovaļeva 0 : 13Beāte Jašuka 5
Inga Birzniece
Krista Kovaļeva
2 0 : 13Beāte Jašuka
Monta Zaumane
 5Inga Birzniece3 1 : 0Beāte Jašuka-4
-5Krista Kovaļeva 0 : 13Monta Zaumane 5
 3Kalniņa Una3 1 : 0Linda Šamina-3
 5Megija Druskina3 1 : 01Klinta Kalniņa-5
Una Kalniņa
Megija Druskina
3 1 : 0Klinta Kalniņa
Linda Šamina
-4Beāte Jašuka 0 : 13Isajeva Anastasija 5
-4Monta Zaumane 0 : 13Zimina Anastasija 5
Beāte Jašuka
Monta Zaumane
0 : 13Anastasija Isajeva
Anastasija Zimina
-5Megija Druskina1 0 : 13Beāte Jašuka 5
 3Kalniņa Una3 1 : 0Monta Zaumane-3
Una Kalniņa
Megija Druskina
3 1 : 0Beāte Jašuka
Monta Zaumane
 3Kalniņa Una3 1 : 0Beāte Jašuka-3
 5Inga Birzniece3 1 : 0Linda Šamina-4
-5Krista Kovaļeva 0 : 13Klinta Kalniņa 5
Inga Birzniece
Krista Kovaļeva
3 1 : 0Liene Pļaviņa
Linda Šamina
 5Inga Birzniece3 1 : 0Klinta Kalniņa-4