2019. gada 19. septembris
Muntis, Verners
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LU biedrības "Universitātes Sports" atklāto sacensību 6. kārta, r.v. 1+ 11.01.2009 0.50 37

LU biedrības "Universitātes Sports" atklāto sacensību 6. kārta, r.v. 1+ 2009-01-11 17:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Šāvējs Uģis300774Sporta klubs "Universitātes sports" 51141 81149
2Šēnhofs Guntis090551RER sporta klubs 5891 8899
3Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 6746-8738
4Jerčaks Anatolijs160665Rīga (bez kluba) 5774-3771
5Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 613881388
6Cildermanis Roalds130558LSK "Dartija" 6975-10965
7Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 6722 5727
8Ģiedris Normunds271278Bauskas rajona BJSS 6536-11525
9Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 6547-2545
10Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 6727 12739
11Ķuda Māris120783Sporta klubs "Universitātes sports" 6958 14972
12Mirzojans Roberts210668Galda tenisa klubs "Laura" 5751-11740
13Bogdanovs Leonīds220564Rīga (bez kluba) 6762 15777
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Šāvējs Uģis11131
2Šēnhofs Guntis01122
3Pāvels Kosopalovs00004
4Jerčaks Anatolijs00113
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Jozepsone Ina111141
2Cildermanis Roalds011132
3Krūmiņš Andris001123
4Ģiedris Normunds000005
5Šikovs Nikolajs000114
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Šutka Aleksandrs01013
2Ķuda Māris11131
3Mirzojans Roberts00004
4Bogdanovs Leonīds10122
par 1. - 2. vietu
 
Šāvējs Uģis ~
Šāvējs Uģis
Šāvējs Uģis
Bogdanovs Leonīds
Bogdanovs Leonīds
Cildermanis Roalds
Šāvējs Uģis
Ķuda Māris
Ķuda Māris
Šēnhofs Guntis
Jozepsone Ina
Jozepsone Ina
Jozepsone Ina ~
 
par 3. - 4. vietu
Bogdanovs Leonīds
Ķuda Māris
Ķuda Māris
par 5. - 6. vietu
Cildermanis Roalds
Šēnhofs Guntis
Šēnhofs Guntis
par 7. - 8. vietu
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
Šikovs Nikolajs
Šutka Aleksandrs
Pāvels Kosopalovs
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
Šutka Aleksandrs
Jerčaks Anatolijs
Jerčaks Anatolijs
Ģiedris Normunds
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts ~
 
par 9. - 10. vietu
Krūmiņš Andris
 (nenotika) 
Jerčaks Anatolijs
par 11. - 12. vietu
Šikovs Nikolajs
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Ģiedris Normunds
Ģiedris Normunds ~
 
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-4Pāvels Kosopalovs 0 : 1Jerčaks Anatolijs 4
 2Šāvējs Uģis 1 : 0Šēnhofs Guntis-2
 2Šāvējs Uģis 1 : 0Pāvels Kosopalovs-1
 3Šēnhofs Guntis 1 : 0Pāvels Kosopalovs-3
 2Šāvējs Uģis 1 : 0Jerčaks Anatolijs-1
 3Šēnhofs Guntis 1 : 0Jerčaks Anatolijs-3
-4Ģiedris Normunds 0 : 1Šikovs Nikolajs 5
Jozepsone Ina 1 : 0Cildermanis Roalds
Jozepsone Ina 1 : 0Krūmiņš Andris
 2Cildermanis Roalds 1 : 0Krūmiņš Andris-2
Jozepsone Ina 1 : 0Ģiedris Normunds
 1Cildermanis Roalds 1 : 0Ģiedris Normunds-1
 3Krūmiņš Andris 1 : 0Ģiedris Normunds-2
Jozepsone Ina 1 : 0Šikovs Nikolajs
 1Cildermanis Roalds 1 : 0Šikovs Nikolajs-1
 3Krūmiņš Andris 1 : 0Šikovs Nikolajs-2
-2Šutka Aleksandrs 0 : 1Ķuda Māris 2
-4Šutka Aleksandrs 0 : 1Bogdanovs Leonīds 4
-4Mirzojans Roberts 0 : 1Bogdanovs Leonīds 5
 5Šutka Aleksandrs 1 : 0Mirzojans Roberts-5
 2Ķuda Māris 1 : 0Mirzojans Roberts-2
 3Ķuda Māris 1 : 0Bogdanovs Leonīds-2
 11Bogdanovs Leonīds 1 : 0Cildermanis Roalds-8
 4Ķuda Māris 1 : 0Šēnhofs Guntis-3
 2Šāvējs Uģis 1 : 0Bogdanovs Leonīds-1
Ķuda Māris 0 : 1Jozepsone Ina
Šāvējs Uģis 1 : 0Jozepsone Ina
-2Bogdanovs Leonīds 0 : 1Ķuda Māris 3
-6Cildermanis Roalds 0 : 1Šēnhofs Guntis 7
 3Šutka Aleksandrs 1 : 0Šikovs Nikolajs-2
-5Pāvels Kosopalovs 0 : 1Krūmiņš Andris 5
 2Jerčaks Anatolijs 1 : 0Ģiedris Normunds-2
 5Šutka Aleksandrs 1 : 0Krūmiņš Andris-4
-5Jerčaks Anatolijs 0 : 1Mirzojans Roberts 5
 5Šutka Aleksandrs 1 : 0Mirzojans Roberts-5
-2Šikovs Nikolajs 0 : 1Pāvels Kosopalovs 3
 2Pāvels Kosopalovs 1 : 0Ģiedris Normunds-2