2019. gada 19. septembris
Muntis, Verners
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR čempionāts "C" grupā (1996.g.dz. un jaunāki), priekšsacīkstes meitenes 24.01.2009 1.00 92

LR čempionāts "C" grupā (1996.g.dz. un jaunāki), priekšsacīkstes meitenes 2009-01-24 08:30:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 5190 9199
2Makhauri Insana270898Bez kluba 5383 15398
3Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 95 712
4Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 5438 12450
5Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 5129 37166
6Rabinoviča Maija 020796Galda tenisa klubs "Laura" 91-290
7Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 5281 21302
8Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 939 3675
9Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 991 35126
10Raģele Kristīne Anna221296Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 924-159
11Nikola Anne Andersone280998Liepājas Kompleksā sporta skola 90-640
12Megija Druskina050598Liepājas Kompleksā sporta skola 90-280
13Gruntiņa Mudīte220996Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 90-440
14Pluce Alise170697LSK "Dartija" 542 1456
15Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 571 2899
16Mežaka Lāsma020796LSK "Dartija" 90 3030
17Januševiča Sintija180796LSK "Dartija" 911 920
18Mihailova Luiza030496Preiļu rajona BJSS 915 2237
19Ļisicina Kristīne090797Preiļu rajona BJSS 923-176
20Isajeva Anastasija060498Preiļu rajona BJSS 90 2929
21Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 570 2898
22Agejeva Viktorija170996Bauskas rajona BJSS 922 224
23Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 954-1242
24Zariņa Amanda200697Bez kluba 94-300
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Rusinova Diana1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
2Šīmane Beate0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
92
3Meimere Lauma0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
65
4Januševiča Sintija0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
0
2 : 3
74
5Nikola Anne Andersone0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
56
6Isajeva Anastasija0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
83
II. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Insana Makhauri1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
2Taranda Karīna0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
92
3Dabra Sintija0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
83
4Zimina Anastasija0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
74
5Amanda Zariņa0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
56
6Raģele Kristīne Anna0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
65
III. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Frīdenberga Zane1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
2Kalniņa Una0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
8 (1)3
3Pluce Alise0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
0
0 : 3
8 (2)2
4Mihailova Luiza0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
74
5Megija Druskina0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
6 (2)5
6Rabinoviča Maija 0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
0
2 : 3
6 (1)6
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Majorova Viktorija0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
92
2Buļmeistere Arina1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
3Ļisicina Kristīne0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
7 (5:5)4
4Viktorija Agejeva0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
0
1 : 3
7 (4:5)5
5Gruntiņa Mudīte0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
56
6Mežaka Lāsma0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
7 (5:4)3
par 9. - 10. vietu
Kalniņa Una
Kalniņa Una
Gruntiņa Mudīte
Kalniņa Una
Meimere Lauma
Mežaka Lāsma
Mežaka Lāsma
Kalniņa Una
Januševiča Sintija
Januševiča Sintija
Raģele Kristīne Anna
Januševiča Sintija
Amanda Zariņa
Isajeva Anastasija
Isajeva Anastasija
Kalniņa Una
Viktorija Agejeva
Viktorija Agejeva
Nikola Anne Andersone
Mihailova Luiza
Megija Druskina
Mihailova Luiza
Mihailova Luiza
Dabra Sintija
Zimina Anastasija
Ļisicina Kristīne
Ļisicina Kristīne
Dabra Sintija
Rabinoviča Maija
Dabra Sintija
Dabra Sintija
par 11. - 12. vietu
Januševiča Sintija
Mihailova Luiza
Mihailova Luiza
par 13. - 14. vietu
Mežaka Lāsma
Mežaka Lāsma
Isajeva Anastasija
Mežaka Lāsma
Viktorija Agejeva
Viktorija Agejeva
Ļisicina Kristīne
par 15. - 16. vietu
Isajeva Anastasija
Isajeva Anastasija
Ļisicina Kristīne
par 17. - 18. vietu
Gruntiņa Mudīte
Meimere Lauma
Meimere Lauma
Meimere Lauma
Raģele Kristīne Anna
Raģele Kristīne Anna
Amanda Zariņa
Meimere Lauma
Nikola Anne Andersone
Megija Druskina
Megija Druskina
Zimina Anastasija
Zimina Anastasija
Zimina Anastasija
Rabinoviča Maija
par 19. - 20. vietu
Raģele Kristīne Anna
Raģele Kristīne Anna
Megija Druskina
par 21. - 22. vietu
Gruntiņa Mudīte
Amanda Zariņa
Amanda Zariņa
Amanda Zariņa
Nikola Anne Andersone
Rabinoviča Maija
Rabinoviča Maija
par 23. - 24. vietu
Gruntiņa Mudīte
Gruntiņa Mudīte
Nikola Anne Andersone
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Rusinova Diana3 1 : 0Šīmane Beate-2
 3Rusinova Diana3 1 : 0Meimere Lauma-2
 2Rusinova Diana3 1 : 0Januševiča Sintija-1
 2Rusinova Diana3 1 : 0Nikola Anne Andersone-1
 2Rusinova Diana3 1 : 0Isajeva Anastasija-1
 9Šīmane Beate3 1 : 0Meimere Lauma-8
 7Šīmane Beate3 1 : 0Januševiča Sintija-6
 7Šīmane Beate3 1 : 0Nikola Anne Andersone-6
 7Šīmane Beate3 1 : 0Isajeva Anastasija-6
-10Meimere Lauma 0 : 13Januševiča Sintija 11
 7Meimere Lauma3 1 : 0Nikola Anne Andersone-6
-11Meimere Lauma1 0 : 13Isajeva Anastasija 13
 9Januševiča Sintija3 1 : 0Nikola Anne Andersone-8
-9Januševiča Sintija2 0 : 13Isajeva Anastasija 10
-9Nikola Anne Andersone 0 : 13Isajeva Anastasija 10
 3Insana Makhauri3 1 : 0Taranda Karīna-2
 3Insana Makhauri3 1 : 0Dabra Sintija-2
 3Insana Makhauri3 1 : 0Zimina Anastasija-2
 3Insana Makhauri3 1 : 0Amanda Zariņa-2
 3Insana Makhauri3 1 : 0Raģele Kristīne Anna-2
 8Taranda Karīna3 1 : 02Dabra Sintija-7
 7Taranda Karīna3 1 : 0Zimina Anastasija-6
 7Taranda Karīna3 1 : 0Amanda Zariņa-6
 8Taranda Karīna3 1 : 0Raģele Kristīne Anna-7
 8Dabra Sintija3 1 : 0Zimina Anastasija-7
 8Dabra Sintija3 1 : 0Amanda Zariņa-7
 9Dabra Sintija3 1 : 0Raģele Kristīne Anna-8
 9Zimina Anastasija3 1 : 02Amanda Zariņa-8
 10Zimina Anastasija3 1 : 0Raģele Kristīne Anna-9
-8Amanda Zariņa 0 : 13Raģele Kristīne Anna 9
 5Frīdenberga Zane3 1 : 0Kalniņa Una-4
 4Frīdenberga Zane3 1 : 0Pluce Alise-3
 4Frīdenberga Zane3 1 : 0Mihailova Luiza-3
 4Frīdenberga Zane3 1 : 0Megija Druskina-3
 4Frīdenberga Zane3 1 : 0Rabinoviča Maija -3
-10Kalniņa Una 0 : 13Pluce Alise 11
 7Kalniņa Una3 1 : 0Mihailova Luiza-6
 7Kalniņa Una3 1 : 0Megija Druskina-6
 7Kalniņa Una3 1 : 0Rabinoviča Maija -6
 8Pluce Alise3 1 : 01Mihailova Luiza-7
 8Pluce Alise3 1 : 0Megija Druskina-7
-10Pluce Alise 0 : 13Rabinoviča Maija  11
 9Mihailova Luiza3 1 : 0Megija Druskina-8
 9Mihailova Luiza3 1 : 0Rabinoviča Maija -8
 10Megija Druskina3 1 : 02Rabinoviča Maija -9
-11Majorova Viktorija 0 : 13Buļmeistere Arina 13
 5Majorova Viktorija3 1 : 0Ļisicina Kristīne-4
 5Majorova Viktorija3 1 : 0Agejeva Viktorija-4
 5Majorova Viktorija3 1 : 0Gruntiņa Mudīte-4
 5Majorova Viktorija3 1 : 0Mežaka Lāsma-4
 6Buļmeistere Arina3 1 : 0Ļisicina Kristīne-5
 6Buļmeistere Arina3 1 : 0Agejeva Viktorija-5
 6Buļmeistere Arina3 1 : 0Gruntiņa Mudīte-5
 6Buļmeistere Arina3 1 : 0Mežaka Lāsma-5
-9Ļisicina Kristīne2 0 : 13Agejeva Viktorija 10
 9Ļisicina Kristīne3 1 : 0Gruntiņa Mudīte-8
 9Ļisicina Kristīne3 1 : 02Mežaka Lāsma-8
 9Agejeva Viktorija3 1 : 0Gruntiņa Mudīte-8
-9Agejeva Viktorija1 0 : 13Mežaka Lāsma 10
-9Gruntiņa Mudīte 0 : 13Mežaka Lāsma 10
 7Kalniņa Una 1 : 0Gruntiņa Mudīte-6
-11Meimere Lauma 0 : 1Mežaka Lāsma 13
 10Januševiča Sintija 1 : 0Raģele Kristīne Anna-9
-9Amanda Zariņa 0 : 1Isajeva Anastasija 10
 9Agejeva Viktorija 1 : 0Nikola Anne Andersone-8
-8Megija Druskina 0 : 1Mihailova Luiza 9
-8Zimina Anastasija 0 : 1Ļisicina Kristīne 9
-7Rabinoviča Maija 0 : 1Dabra Sintija 8
 7Kalniņa Una 1 : 0Mežaka Lāsma-6
 9Januševiča Sintija 1 : 0Isajeva Anastasija-8
-9Agejeva Viktorija 0 : 1Mihailova Luiza 10
-8Ļisicina Kristīne 0 : 1Dabra Sintija 9
 7Kalniņa Una 1 : 0Januševiča Sintija-6
-8Mihailova Luiza 0 : 1Dabra Sintija 9
 7Kalniņa Una 1 : 0Dabra Sintija-6
-8Januševiča Sintija 0 : 1Mihailova Luiza 9
 10Agejeva Viktorija 1 : 0Ļisicina Kristīne-9
 10Mežaka Lāsma 1 : 0Isajeva Anastasija-9
 10Mežaka Lāsma 1 : 0Agejeva Viktorija-9
 10Isajeva Anastasija 1 : 0Ļisicina Kristīne-9
-6Gruntiņa Mudīte 0 : 1Meimere Lauma 7
 9Raģele Kristīne Anna 1 : 0Amanda Zariņa-8
-9Nikola Anne Andersone 0 : 1Megija Druskina 10
 9Zimina Anastasija 1 : 0Rabinoviča Maija -8
 8Meimere Lauma 1 : 0Raģele Kristīne Anna-7
-8Megija Druskina 0 : 1Zimina Anastasija 9
 8Meimere Lauma 1 : 0Zimina Anastasija-7
 9Raģele Kristīne Anna 1 : 0Megija Druskina-8
-8Gruntiņa Mudīte 0 : 1Amanda Zariņa 9
-8Nikola Anne Andersone 0 : 1Rabinoviča Maija  9
 9Amanda Zariņa 1 : 0Rabinoviča Maija -8
 10Gruntiņa Mudīte 1 : 0Nikola Anne Andersone-9