2019. gada 16. septembris
Asja, Asnate, Dāgs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LU biedrības "Universitātes Sports" atklāto sacensību 10. kārta, r.v. 1+ veterāni 31.05.2008 0.50 47

LU biedrības "Universitātes Sports" atklāto sacensību 10. kārta, r.v. 1+ veterāni 2008-05-31 18:30:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jānis Cīrulis120886Sporta klubs "Universitātes sports" 61373 91382
2Jerčaks Anatolijs160665Rīga (bez kluba) 6714-1713
3Avdjukevičs Jānis050976Kuldīga (bez kluba) 5456-13443
4Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 6671671
5Reinholds Dainis220290SSO sporta klubs "FloTe" 61249 21251
6Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 6787-3784
7Limans Voldemārs290450Preiļu rajona BJSS 6694 11705
8Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 5190190
9Reinholds Artūrs 090188Galda tenisa klubs "Laura" 61110-181092
10Ķuda Māris120783Sporta klubs "Universitātes sports" 6919 10929
11Mukāns Pēteris090355Daugavpils rajona SK 6700-11689
12Kleinbergs Māris211148Madonas (bez kluba) 6240 9249
13Plikgalvis Uģis211260RER sporta klubs 61048 61054
14Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 610901090
15Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 6687 17704
16Ozols Guntis230573Galda tenisa klubs "OLIISA" 6261 12273
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Jānis Cīrulis111
2Jerčaks Anatolijs010
3Avdjukevičs Jānis000
4Pāvels Kosopalovs011
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Reinholds Dainis111
2Krūmiņš Andris001
3Limans Voldemārs011
4Dvarons Normunds000
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Reinholds Artūrs 011
2Ķuda Māris111
3Mukāns Pēteris001
4Kleinbergs Māris000
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Plikgalvis Uģis111
2Opincāne Anžela001
3Temjaševs Leonīds011
4Ozols Guntis000
par 1. - 2. vietu
Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis
Reinholds Artūrs
Jānis Cīrulis
Limans Voldemārs
Plikgalvis Uģis
Plikgalvis Uģis
Jānis Cīrulis
Ķuda Māris
Ķuda Māris
Temjaševs Leonīds
Reinholds Dainis
Pāvels Kosopalovs
Reinholds Dainis
Reinholds Dainis
par 3. - 4. vietu
Plikgalvis Uģis
Plikgalvis Uģis
Ķuda Māris
par 5. - 6. vietu
Reinholds Artūrs
Reinholds Artūrs
Limans Voldemārs
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds
Pāvels Kosopalovs
par 7. - 8. vietu
Limans Voldemārs
Limans Voldemārs
Pāvels Kosopalovs
par 9. - 10. vietu
Jerčaks Anatolijs
Jerčaks Anatolijs
Dvarons Normunds
Jerčaks Anatolijs
Ozols Guntis
Ozols Guntis
Mukāns Pēteris
Jerčaks Anatolijs
Opincāne Anžela
Opincāne Anžela
Kleinbergs Māris
Opincāne Anžela
Avdjukevičs Jānis
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
par 11. - 12. vietu
Ozols Guntis
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
par 13. - 14. vietu
Dvarons Normunds
Mukāns Pēteris
Mukāns Pēteris
Mukāns Pēteris
Kleinbergs Māris
Kleinbergs Māris
Avdjukevičs Jānis
par 15. - 16. vietu
Dvarons Normunds
 (nenotika) 
Avdjukevičs Jānis
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-5Jerčaks Anatolijs 0 : 1Pāvels Kosopalovs 6
-2Avdjukevičs Jānis 0 : 1Pāvels Kosopalovs 2
 1Jānis Cīrulis 1 : 0Jerčaks Anatolijs
Jānis Cīrulis 1 : 0Avdjukevičs Jānis
 2Jerčaks Anatolijs 1 : 0Avdjukevičs Jānis-2
 1Jānis Cīrulis 1 : 0Pāvels Kosopalovs
-6Krūmiņš Andris 0 : 1Limans Voldemārs 7
 1Reinholds Dainis 1 : 0Krūmiņš Andris-1
 1Reinholds Dainis 1 : 0Limans Voldemārs
Reinholds Dainis 1 : 0Dvarons Normunds
 1Krūmiņš Andris 1 : 0Dvarons Normunds
 1Limans Voldemārs 1 : 0Dvarons Normunds
-7Reinholds Artūrs 0 : 1Ķuda Māris 9
 1Reinholds Artūrs 1 : 0Mukāns Pēteris-1
 2Ķuda Māris 1 : 0Mukāns Pēteris-2
Reinholds Artūrs 1 : 0Kleinbergs Māris
 1Ķuda Māris 1 : 0Kleinbergs Māris
 1Mukāns Pēteris 1 : 0Kleinbergs Māris-1
Opincāne Anžela 0 : 1Temjaševs Leonīds
Plikgalvis Uģis 1 : 0Opincāne Anžela
 2Plikgalvis Uģis 1 : 0Temjaševs Leonīds-1
Plikgalvis Uģis 1 : 0Ozols Guntis
Opincāne Anžela 1 : 0Ozols Guntis
 1Temjaševs Leonīds 1 : 0Ozols Guntis-1
 2Jānis Cīrulis 1 : 0Reinholds Artūrs -2
-1Limans Voldemārs 0 : 1Plikgalvis Uģis 2
 2Ķuda Māris 1 : 0Temjaševs Leonīds-2
Pāvels Kosopalovs 0 : 1Reinholds Dainis 1
 2Jānis Cīrulis 1 : 0Plikgalvis Uģis-1
-1Ķuda Māris 0 : 1Reinholds Dainis 2
 3Jānis Cīrulis 1 : 0Reinholds Dainis-3
 3Plikgalvis Uģis 1 : 0Ķuda Māris-3
 1Reinholds Artūrs 1 : 0Limans Voldemārs-1
 5Temjaševs Leonīds 1 : 0Pāvels Kosopalovs-4
-11Reinholds Artūrs 0 : 1Temjaševs Leonīds 14
 5Limans Voldemārs 1 : 0Pāvels Kosopalovs-4
 1Jerčaks Anatolijs 1 : 0Dvarons Normunds
 14Ozols Guntis 1 : 0Mukāns Pēteris-11
Opincāne Anžela 1 : 0Kleinbergs Māris
-1Avdjukevičs Jānis 0 : 1Krūmiņš Andris 2
 1Jerčaks Anatolijs 1 : 0Ozols Guntis-1
Opincāne Anžela 1 : 0Krūmiņš Andris
Jerčaks Anatolijs 1 : 0Opincāne Anžela
Ozols Guntis 0 : 1Krūmiņš Andris 1
Dvarons Normunds 0 : 1Mukāns Pēteris 1
 11Kleinbergs Māris 1 : 0Avdjukevičs Jānis-8
 1Mukāns Pēteris 1 : 0Kleinbergs Māris-1