2019. gada 16. septembris
Asja, Asnate, Dāgs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas 2008. gada jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā, priekšsacīkstes zēniem 03.05.2008 1.00 68

Latvijas 2008. gada jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā, priekšsacīkstes zēniem 2008-05-03 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Monajenkovs Deniss070193Galda tenisa klubs "Laura" 5928 3931
2Volodskojs Romāns220490Laura 5403 19422
3Sutjagins Artjoms130594Bez kluba 68-90
4Eihmans Gints141090Galda tenisa klubs "Laura" 4862 5867
5Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 41128 11129
6Jahontovs Kirils250391Specializētā tenisa sporta skola 842-834
7Svīķis Jānis020192Valmieras galda tenisa klubs 4425 13438
8Svīķis Mārtiņš020192Valmieras galda tenisa klubs 7202 16218
9Nagaicevs Oļegs180191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 841 849
10Reķēns Elvis010891Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 70-290
11Gojevs Andrejs140291Jēkabpils Sporta skola 861-1843
12Salms Aivis270792Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 60-240
13Rudņikovs Arturs111190Galda tenisa klubs "OLIISA" 51148 21150
14Kuharenoks Staņislavs080591Galda tenisa klubs "LV-22" 6349-17332
15Ručkanovs Juris020993Laura 5472 11483
16Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 4490 7497
17Jabločkins Ernests190190Bau.RSS 813 1225
18Visockis Roberts011191SSO sporta klubs "FloTe" 733 2255
19Kriķis Edgars070492SSO sporta klubs "FloTe" 7354 4358
20Zālītis Mārtiņš220695Cēsu pilsētas Sporta skola 7146 16162
21Gmiraks Jevgeņijs180890Kuldīgas rajona Sporta skola 8420 16436
22Slīpais Jānis131291Jēkabpils Sporta skola 759 1069
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks123456
1Rudņikovs Arturs11111
2Gmiraks Jevgeņijs00111
3Romāns Volodskojs01111
4Nagaicevs Oļegs00011
5Ernests Jabločkins00001
6Artjoms Sutjagins00000
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345
1Maslovs Leonīds1111
2Svīķis Jānis0111
3Kuharenoks Staņislavs0011
4Slīpais Jānis0000
5Visockis Roberts0001
III. apakšgrupa
NrDalībnieks123456
1Monajenkovs Deniss11111
2Juris Ručkanovs01111
3Kriķis Edgars00111
4Gojevs Andrejs00001
5Jahontovs Kirils00011
6Salms Aivis00000
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks12345
1Eihmans Gints1111
2Šutka Aleksandrs0111
3Svīķis Mārtiņš0011
4Zālītis Mārtiņš0001
5Reķēns Elvis0000
Par iekļūšanu finālā un 11. - 13. vietu
NrDalībnieks1234
1Gmiraks Jevgeņijs111
2Kuharenoks Staņislavs0(w) 00
3Kriķis Edgars0(w) 11
4Svīķis Mārtiņš010
par 14. - 17. vietu
NrDalībnieks1234
1Nagaicevs Oļegs010
2Visockis Roberts110
3Jahontovs Kirils000
4Zālītis Mārtiņš111
par 18. - 21. vietu
NrDalībnieks1234
1Ernests Jabločkins011
2Slīpais Jānis111
3Gojevs Andrejs001
4Reķēns Elvis000
par 22. - 23. vietu
NrDalībnieks12
1Artjoms Sutjagins1
2Salms Aivis0
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-9Gmiraks Jevgeņijs 0 : 1Romāns Volodskojs 10
 1Rudņikovs Arturs 1 : 0Gmiraks Jevgeņijs
 1Rudņikovs Arturs 1 : 0Romāns Volodskojs
Rudņikovs Arturs 1 : 0Nagaicevs Oļegs
 3Gmiraks Jevgeņijs 1 : 0Nagaicevs Oļegs-2
 3Romāns Volodskojs 1 : 0Nagaicevs Oļegs-2
Rudņikovs Arturs 1 : 0Ernests Jabločkins
 2Gmiraks Jevgeņijs 1 : 0Ernests Jabločkins-1
 3Romāns Volodskojs 1 : 0Ernests Jabločkins-2
 8Nagaicevs Oļegs 1 : 0Ernests Jabločkins-7
Rudņikovs Arturs 1 : 0Artjoms Sutjagins
 2Gmiraks Jevgeņijs 1 : 0Artjoms Sutjagins-1
 3Romāns Volodskojs 1 : 0Artjoms Sutjagins-2
 8Nagaicevs Oļegs 1 : 0Artjoms Sutjagins-7
 9Ernests Jabločkins 1 : 0Artjoms Sutjagins-8
-10Slīpais Jānis 0 : 1Visockis Roberts 11
 1Maslovs Leonīds 1 : 0Svīķis Jānis
Maslovs Leonīds 1 : 0Kuharenoks Staņislavs
 7Svīķis Jānis 1 : 0Kuharenoks Staņislavs-6
Maslovs Leonīds 1 : 0Slīpais Jānis
 3Svīķis Jānis 1 : 0Slīpais Jānis-2
 4Kuharenoks Staņislavs 1 : 0Slīpais Jānis-3
Maslovs Leonīds 1 : 0Visockis Roberts
 3Svīķis Jānis 1 : 0Visockis Roberts-2
 3Kuharenoks Staņislavs 1 : 0Visockis Roberts-2
-9Gojevs Andrejs 0 : 1Jahontovs Kirils 10
 2Monajenkovs Deniss 1 : 0Juris Ručkanovs-1
 1Monajenkovs Deniss 1 : 0Kriķis Edgars
 6Juris Ručkanovs 1 : 0Kriķis Edgars-5
Monajenkovs Deniss 1 : 0Gojevs Andrejs
 2Juris Ručkanovs 1 : 0Gojevs Andrejs-1
 4Kriķis Edgars 1 : 0Gojevs Andrejs-3
Monajenkovs Deniss 1 : 0Jahontovs Kirils
 2Juris Ručkanovs 1 : 0Jahontovs Kirils-1
 3Kriķis Edgars 1 : 0Jahontovs Kirils-2
Monajenkovs Deniss 1 : 0Salms Aivis
 2Juris Ručkanovs 1 : 0Salms Aivis-1
 3Kriķis Edgars 1 : 0Salms Aivis-2
 7Gojevs Andrejs 1 : 0Salms Aivis-6
 8Jahontovs Kirils 1 : 0Salms Aivis-7
 3Eihmans Gints 1 : 0Šutka Aleksandrs-2
 1Eihmans Gints 1 : 0Svīķis Mārtiņš
 4Šutka Aleksandrs 1 : 0Svīķis Mārtiņš-3
 1Eihmans Gints 1 : 0Zālītis Mārtiņš
 3Šutka Aleksandrs 1 : 0Zālītis Mārtiņš-2
 7Svīķis Mārtiņš 1 : 0Zālītis Mārtiņš-6
Eihmans Gints 1 : 0Reķēns Elvis
 2Šutka Aleksandrs 1 : 0Reķēns Elvis-1
 4Svīķis Mārtiņš 1 : 0Reķēns Elvis-3
 6Zālītis Mārtiņš 1 : 0Reķēns Elvis-5
-12Kuharenoks Staņislavs 0 : 1Svīķis Mārtiņš 15
 7Gmiraks Jevgeņijs 1 : 0Kuharenoks Staņislavs-6
 7Gmiraks Jevgeņijs 1 : 0Kriķis Edgars-6
 4Gmiraks Jevgeņijs 1 : 0Svīķis Mārtiņš-3
 5Kriķis Edgars 1 : 0Svīķis Mārtiņš-4
-9Nagaicevs Oļegs 0 : 1Visockis Roberts 10
-5Nagaicevs Oļegs 0 : 1Zālītis Mārtiņš 6
-5Visockis Roberts 0 : 1Zālītis Mārtiņš 6
-5Jahontovs Kirils 0 : 1Zālītis Mārtiņš 6
 10Nagaicevs Oļegs 1 : 0Jahontovs Kirils-9
 10Visockis Roberts 1 : 0Jahontovs Kirils-9
-7Ernests Jabločkins 0 : 1Slīpais Jānis 8
 11Ernests Jabločkins 1 : 0Gojevs Andrejs-10
 10Slīpais Jānis 1 : 0Gojevs Andrejs-9
 9Ernests Jabločkins 1 : 0Reķēns Elvis-8
 7Slīpais Jānis 1 : 0Reķēns Elvis-6
 7Gojevs Andrejs 1 : 0Reķēns Elvis-6
 9Artjoms Sutjagins 1 : 0Salms Aivis-8