2019. gada 20. septembris
Ginters, Guntra, Marianna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā, priekšsacīkstes meitenēm 12.01.2008 1.00 69

Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā, priekšsacīkstes meitenēm 2008-01-12 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Urbane Violeta150396Specializētā tenisa sporta skola 587 592
2Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 4139 8147
3Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 74 15
4Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 3262 13275
5Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 374 27101
6Ulņirova Aleksandra240295Galda tenisa klubs "OLIISA" 392 23115
7Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 580 27107
8Putra Nora251295Bez kluba 61-70
9Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 4274 16290
10Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 614 2741
11Līga Čipāne171296Durbes vsk. 71 2122
12Lase Madara190296Cēsu pilsētas Sporta skola 50-190
13Sandra Grosberga181195Cēsu pilsētas Sporta skola 61-90
14Ozoliņa Eva050798Bez kluba 61-260
15Klinta Kalniņa181099Cēsu pilsētas Sporta skola 71-540
16Dolženko Ilona301295Cēsu pilsētas Sporta skola 70-150
17Pluce Alise170697LSK "Dartija" 60 1111
18Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 623 2447
19Mežaka Lāsma020796LSK "Dartija" 51 23
20Januševiča Sintija180796LSK "Dartija" 510 313
21Una Šķipare140495LSK "Dartija" 61-290
22Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 3352 9361
23Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 4278 16294
24Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 749 1665
25Agejeva Viktorija170996Bauskas rajona BJSS 521-219
26Kalēja Keti150596Galda tenisa klubs "Laura" 71-180
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Ivanova Viktorija111
2Januševiča Sintija011
3Viktorija Agejeva001
4Nora Putra000
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345
1Isajeva Alīna1111
2Dabra Sintija0111
3Taranda Karīna0011
4Dolženko Ilona0000
5Kalēja Keti0001
III. apakšgrupa
NrDalībnieks12345
1Frīdenberga Zane1111
2Šīmane Beate0111
3Klinta Kalniņa0000
4Zimina Anastasija0011
5Līga Čipāne0010
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Rusinova Diana111
2Kalniņa Una011
3Mežaka Lāsma001
4Eva Ozoliņa000
V. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Buļmeistere Arina111
2Majorova Viktorija011
3Pluce Alise001
4Sandra Grosberga000
VI. apakšgrupa
NrDalībnieks1234
1Urbane Violeta011
2Ulņirova Aleksandra111
3Una Šķipare000
4Lase Madara001
par vietu finālā
Majorova Viktorija
Majorova Viktorija ~
 
Majorova Viktorija
Dabra Sintija
Šīmane Beate
Šīmane Beate
        
Januševiča Sintija
Kalniņa Una
Kalniņa Una
Kalniņa Una
Urbane Violeta
Urbane Violeta ~
 
par 9. - 10. vietu
Šīmane Beate
Urbane Violeta
Urbane Violeta
par 11. - 12. vietu
Dabra Sintija
Dabra Sintija
Januševiča Sintija
par 13. - 14. vietu
Viktorija Agejeva
Viktorija Agejeva ~
 
Pluce Alise
Lase Madara
Pluce Alise
Pluce Alise
Taranda Karīna
Mežaka Lāsma
Zimina Anastasija
Zimina Anastasija
Taranda Karīna
Taranda Karīna
Taranda Karīna ~
 
par 15. - 16. vietu
Viktorija Agejeva
Viktorija Agejeva
Zimina Anastasija
par 17. - 18. vietu
Lase Madara
Mežaka Lāsma
Mežaka Lāsma
par 19. - 20. vietu
Kalēja Keti
Kalēja Keti
Klinta Kalniņa
Sandra Grosberga
Una Šķipare
Sandra Grosberga
Sandra Grosberga
Līga Čipāne
Nora Putra
Dolženko Ilona
Dolženko Ilona
Līga Čipāne
Līga Čipāne
Līga Čipāne
Eva Ozoliņa
par 21. - 22. vietu
Kalēja Keti
Dolženko Ilona
Dolženko Ilona
par 23. - 24. vietu
Klinta Kalniņa
Una Šķipare
Una Šķipare
Nora Putra
Nora Putra
Nora Putra
Eva Ozoliņa
par 25. - 26. vietu
Klinta Kalniņa
Eva Ozoliņa
Eva Ozoliņa
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Ivanova Viktorija 1 : 0Januševiča Sintija-2
 3Ivanova Viktorija 1 : 0Agejeva Viktorija-2
 10Januševiča Sintija 1 : 0Agejeva Viktorija-9
 3Ivanova Viktorija 1 : 0Nora Putra-2
 9Januševiča Sintija 1 : 0Nora Putra-8
 9Agejeva Viktorija 1 : 0Nora Putra-8
-8Dolženko Ilona 0 : 1Kalēja Keti 9
 4Isajeva Alīna 1 : 0Dabra Sintija-3
 4Isajeva Alīna 1 : 0Taranda Karīna-3
 10Dabra Sintija 1 : 0Taranda Karīna-9
 4Isajeva Alīna 1 : 0Dolženko Ilona-3
 9Dabra Sintija 1 : 0Dolženko Ilona-8
 9Taranda Karīna 1 : 0Dolženko Ilona-8
 4Isajeva Alīna 1 : 0Kalēja Keti-3
 9Dabra Sintija 1 : 0Kalēja Keti-8
 9Taranda Karīna 1 : 0Kalēja Keti-8
-8Klinta Kalniņa 0 : 1Zimina Anastasija 9
-9Klinta Kalniņa 0 : 1Līga Čipāne 10
 4Frīdenberga Zane 1 : 0Šīmane Beate-3
 4Frīdenberga Zane 1 : 0Klinta Kalniņa-3
 8Šīmane Beate 1 : 0Klinta Kalniņa-7
 4Frīdenberga Zane 1 : 0Zimina Anastasija-3
 8Šīmane Beate 1 : 0Zimina Anastasija-7
 4Frīdenberga Zane 1 : 0Līga Čipāne-3
 8Šīmane Beate 1 : 0Līga Čipāne-7
 9Zimina Anastasija 1 : 0Līga Čipāne-8
 5Rusinova Diana 1 : 0Kalniņa Una-4
 4Rusinova Diana 1 : 0Mežaka Lāsma-3
 7Kalniņa Una 1 : 0Mežaka Lāsma-6
 4Rusinova Diana 1 : 0Eva Ozoliņa-3
 7Kalniņa Una 1 : 0Eva Ozoliņa-6
 10Mežaka Lāsma 1 : 0Eva Ozoliņa-9
 13Buļmeistere Arina 1 : 0Majorova Viktorija-11
 7Buļmeistere Arina 1 : 0Pluce Alise-6
 6Majorova Viktorija 1 : 0Pluce Alise-5
 7Buļmeistere Arina 1 : 0Sandra Grosberga-6
 6Majorova Viktorija 1 : 0Sandra Grosberga-5
 10Pluce Alise 1 : 0Sandra Grosberga-9
-8Urbane Violeta 0 : 1Ulņirova Aleksandra 9
-9Una Šķipare 0 : 1Lase Madara 10
 7Urbane Violeta 1 : 0Una Šķipare-6
 7Ulņirova Aleksandra 1 : 0Una Šķipare-6
 7Urbane Violeta 1 : 0Lase Madara-6
 7Ulņirova Aleksandra 1 : 0Lase Madara-6
-7Dabra Sintija 0 : 1Šīmane Beate 8
-6Januševiča Sintija 0 : 1Kalniņa Una 7
 7Majorova Viktorija 1 : 0Šīmane Beate-6
 10Kalniņa Una 1 : 0Urbane Violeta-9
-7Šīmane Beate 0 : 1Urbane Violeta 8
 9Dabra Sintija 1 : 0Januševiča Sintija-8
-9Lase Madara 0 : 1Pluce Alise 10
-8Mežaka Lāsma 0 : 1Zimina Anastasija 9
-9Agejeva Viktorija 0 : 1Pluce Alise 10
-8Zimina Anastasija 0 : 1Taranda Karīna 9
-8Pluce Alise 0 : 1Taranda Karīna 9
 9Agejeva Viktorija 1 : 0Zimina Anastasija-8
-8Lase Madara 0 : 1Mežaka Lāsma 9
 10Kalēja Keti 1 : 0Klinta Kalniņa-9
-9Una Šķipare 0 : 1Sandra Grosberga 10
-9Nora Putra 0 : 1Dolženko Ilona 10
 10Līga Čipāne 1 : 0Eva Ozoliņa-9
-9Kalēja Keti 0 : 1Sandra Grosberga 10
-8Dolženko Ilona 0 : 1Līga Čipāne 9
-9Sandra Grosberga 0 : 1Līga Čipāne 10
-9Kalēja Keti 0 : 1Dolženko Ilona 10
-9Klinta Kalniņa 0 : 1Una Šķipare 10
 10Nora Putra 1 : 0Eva Ozoliņa-9
-9Una Šķipare 0 : 1Nora Putra 10
-9Klinta Kalniņa 0 : 1Eva Ozoliņa 10