2019. gada 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas pilsētas kausa izcīņas 2.posms, r.v. 1.-115. 10.11.2007 0.50 40
LR 2018.gada jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā (2000.g.dz. un jaunāki) grupas meitenes 14.04.2018 0.50 15

Rīgas pilsētas kausa izcīņas 2.posms, r.v. 1.-115. 2007-11-10 14:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Tolkačevs Viktors111270Galda tenisa klubs "Laura" 31423-171406
2Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 7536-1535
3Ķuda Māris120783Sporta klubs "Universitātes sports" 3807 11818
4Reinholds Dainis220290SSO sporta klubs "FloTe" 31214 101224
5Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 31033 151048
6Štekleins(Petrovs) Antons130989Galda tenisa klubs "Laura" 3959-9950
7Štubis Guntars081182Latvijas US 7491-8483
8Kartuzovs Oļegs090587Specializētā tenisa sporta skola 31369 51374
9Jovļevs Maksims190688Galda tenisa klubs "LV-22" 4680 10690
10Indrikovs Dāvis050385Bauska (bez kluba) 4287 5292
11Šurpickis Staņislavs090158Aizkraukle (bez kluba) 4431 10441
12Grāpis Gundars010665Rīga (bez kluba) 3546 2548
13Stepanovs Jurijs251161GTK Babīte 4410 22432
14Ļebedevs Jurijs251038Galda tenisa klubs "Laura" 4454-11443
15Polozovs Jurijs110565GTK Babīte 4475-9466
16Pavlovskis Aigars090363Galda tenisa klubs "OLIISA" 4474 13487
17Reinholds Ilmārs010855SSO sporta klubs "FloTe" 33 1417
18Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 4488-1487
19Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) 3456-11445
20Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 3204-3201
21Mirzojans Roberts210668Galda tenisa klubs "Laura" 4591 5596
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Tolkačevs Viktors 1 : 0Pāvels Kosopalovs
-8Tolkačevs Viktors 0 : 1Reinholds Dainis 11
-9Tolkačevs Viktors 0 : 1Maslovs Leonīds 12
-1Pāvels Kosopalovs 0 : 1Ķuda Māris 2
 4Pāvels Kosopalovs 1 : 0Guntars Štubis-3
 3Pāvels Kosopalovs 1 : 0Šurpickis Staņislavs-2
-6Pāvels Kosopalovs 0 : 1Stepanovs Jurijs 8
 4Pāvels Kosopalovs 1 : 0Ļebedevs Jurijs-3
-5Pāvels Kosopalovs 0 : 1Pavlovskis Aigars 7
Ķuda Māris 0 : 1Reinholds Dainis 1
 9Ķuda Māris 1 : 0Štekleins(Petrovs) Antons-7
-2Reinholds Dainis 0 : 1Kartuzovs Oļegs 3
 4Maslovs Leonīds 1 : 0Štekleins(Petrovs) Antons-3
-1Maslovs Leonīds 0 : 1Kartuzovs Oļegs 2
 1Štekleins(Petrovs) Antons 1 : 0Guntars Štubis
Guntars Štubis 0 : 1Kartuzovs Oļegs
 2Guntars Štubis 1 : 0Indrikovs Dāvis-1
-5Guntars Štubis 0 : 1Šurpickis Staņislavs 7
-3Guntars Štubis 0 : 1Grāpis Gundars 4
 1Guntars Štubis 1 : 0Reinholds Ilmārs
 2Jovļevs Maksims 1 : 0Indrikovs Dāvis-1
 2Jovļevs Maksims 1 : 0Šurpickis Staņislavs-1
 2Jovļevs Maksims 1 : 0Stepanovs Jurijs-1
 4Jovļevs Maksims 1 : 0Mirzojans Roberts-3
 9Indrikovs Dāvis 1 : 0Ļebedevs Jurijs-7
-2Indrikovs Dāvis 0 : 1Polozovs Jurijs 3
 6Šurpickis Staņislavs 1 : 0Cīrulis Māris-5
-6Grāpis Gundars 0 : 1Stepanovs Jurijs 8
 4Grāpis Gundars 1 : 0Ļebedevs Jurijs-3
 7Stepanovs Jurijs 1 : 0Šikovs Nikolajs-5
 2Ļebedevs Jurijs 1 : 0Pikšteins Edgars-1
-4Polozovs Jurijs 0 : 1Pavlovskis Aigars 5
-10Polozovs Jurijs 0 : 1Reinholds Ilmārs 14
 2Polozovs Jurijs 1 : 0Pikšteins Edgars-1
-4Pavlovskis Aigars 0 : 1Šikovs Nikolajs 5
 5Pavlovskis Aigars 1 : 0Cīrulis Māris-4
Reinholds Ilmārs 0 : 1Šikovs Nikolajs 1
-2Šikovs Nikolajs 0 : 1Mirzojans Roberts 3
-2Cīrulis Māris 0 : 1Mirzojans Roberts 3
-1Pikšteins Edgars 0 : 1Mirzojans Roberts 2