2019. gada 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas čempionāts, 5.-8.apakšgrupas 03.11.2007 1.50 36
Latvijas 2017./2018.gada sezonas jaunatnes STIGA kauss, V posms,2006.gads un jaunākas meitenes 31.03.2018 0.50 44

Rīgas čempionāts, 5.-8.apakšgrupas 2007-11-03 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jānis Cīrulis120886Sporta klubs "Universitātes sports" 31317-191298
2Balabanovs Vladimirs180850Rīgas 37.vidusskola 3890 50940
3Bergs Anrijs081064Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 3617 3620
4Vasiļevskis Imants050357Talsu Sporta nama GT sekcija 3341-3338
5Kartuzovs Oļegs090587Specializētā tenisa sporta skola 41367 21369
6Gamajunovs Jurijs010562Galda tenisa klubs "Laura" 4790-13777
7Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 4507 43550
8Rodinkovs Daniils011291Rīgas 37.vidusskola 4333 1334
9Grunte Jānis230648Talsu Sporta nama GT sekcija 439-435
10Reinholds Artūrs 090188Galda tenisa klubs "Laura" 41082 151097
11Uģis Šāvējs300774Jēkabpils sporta centrs 4906 7913
12Ilgonis Aželis170341Jūrmala (bez kluba) 4746 2748
13Siņicins Vladimirs150255RVR sporta klubs 4474-1473
14Ķeizars Andrejs170249Talsu Sporta nama GT sekcija 419-118
15Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 4969 21990
16Štekleins(Petrovs) Antons130989Galda tenisa klubs "Laura" 4963-22941
17Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 4666 38704
18Balbieris Aivars210650SSB Jūrmala 4415 2417
19Siliņš Aivars (Talsi)101154Talsu Sporta nama GT sekcija 471-269
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-21Jānis Cīrulis 0 : 1Balabanovs Vladimirs 42
 2Jānis Cīrulis 1 : 0Bergs Anrijs
Jānis Cīrulis 1 : 0Vasiļevskis Imants
 6Balabanovs Vladimirs 1 : 0Bergs Anrijs-3
 2Balabanovs Vladimirs 1 : 0Vasiļevskis Imants
 6Bergs Anrijs 1 : 0Vasiļevskis Imants-3
 2Kartuzovs Oļegs 1 : 0Gamajunovs Jurijs
Kartuzovs Oļegs 1 : 0Pāvels Kosopalovs
Kartuzovs Oļegs 1 : 0Rodinkovs Daniils
Kartuzovs Oļegs 1 : 0Grunte Jānis
-16Gamajunovs Jurijs 0 : 1Pāvels Kosopalovs 32
 3Gamajunovs Jurijs 1 : 0Rodinkovs Daniils-1
Gamajunovs Jurijs 1 : 0Grunte Jānis
 8Pāvels Kosopalovs 1 : 0Rodinkovs Daniils-4
 3Pāvels Kosopalovs 1 : 0Grunte Jānis-1
 6Rodinkovs Daniils 1 : 0Grunte Jānis-3
 8Reinholds Artūrs 1 : 0Uģis Šāvējs-4
 5Reinholds Artūrs 1 : 0Ilgonis Aželis-2
 2Reinholds Artūrs 1 : 0Siņicins Vladimirs
Reinholds Artūrs 1 : 0Ķeizars Andrejs
 8Uģis Šāvējs 1 : 0Ilgonis Aželis-4
 3Uģis Šāvējs 1 : 0Siņicins Vladimirs-1
Uģis Šāvējs 1 : 0Ķeizars Andrejs
 6Ilgonis Aželis 1 : 0Siņicins Vladimirs-3
 2Ilgonis Aželis 1 : 0Ķeizars Andrejs
 3Siņicins Vladimirs 1 : 0Ķeizars Andrejs-1
 14Maslovs Leonīds 1 : 0Štekleins(Petrovs) Antons-8
 5Maslovs Leonīds 1 : 0Krūmiņš Andris-2
 2Maslovs Leonīds 1 : 0Aivars Balbieris
Maslovs Leonīds 1 : 0Siliņš Aivars (Talsi)
-16Štekleins(Petrovs) Antons 0 : 1Krūmiņš Andris 32
 2Štekleins(Petrovs) Antons 1 : 0Aivars Balbieris
Štekleins(Petrovs) Antons 1 : 0Siliņš Aivars (Talsi)
 6Krūmiņš Andris 1 : 0Aivars Balbieris-3
 2Krūmiņš Andris 1 : 0Siliņš Aivars (Talsi)
 5Aivars Balbieris 1 : 0Siliņš Aivars (Talsi)-2