2019. gada 21. septembris
Mariss, Matīss, Modris
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sacīkstes, D grupa, fināli 09.12.2006 1.00 33
LR 2017.gada komandu čempionāts jauniešiem, II sabraukums 2002.-2003.g.dz. meitenes 15.10.2017 0.50 6

Latvijas jaunatnes m-sacīkstes, D grupa, fināli 2006-12-09 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 3237 17254
2Aleksandrova Agate020197Bauskas rajona BJSS 324-159
3Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 3120 5125
4Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 3104-1103
5Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 3168 5173
6Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 375-867
7Urbane Violeta150396Specializētā tenisa sporta skola 355-253
8Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 3155 11166
9Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 331 738
10Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 30-60
11Kuzmiča Karīna211295Bauskas rajona BJSS 30-60
12Ignāte Anna170595Liepājas RSS 35-50
13Simaško Samanta261195Bauskas rajona BJSS 323 2952
14Pluce Alise170697LSK "Dartija" 30-250
15Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 37 1118
16Ulņirova Aleksandra240295Galda tenisa klubs "OLIISA" 337 744
17Mežaka Lāsma020796LSK "Dartija" 20 11
18Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 20-180
19Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 30 3030
20Januševiča Sintija180796LSK "Dartija" 30 1111
21Vītola Monna-Terēze011296Liepājas raj. bez kluba 20-180
22Avdjukeviča Ieva290396Kuldīgas rajona Sporta skola 30-80
23Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 30 1111
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Aleksandrova Agate-3
 6Ivanova Viktorija 1 : 0Buļmeistere Arina-5
 7Ivanova Viktorija 1 : 0Frīdenberga Zane-6
-6Aleksandrova Agate 0 : 1Rusinova Diana 7
-6Aleksandrova Agate 0 : 1Majorova Viktorija 7
-9Rusinova Diana 0 : 1Buļmeistere Arina 10
 7Rusinova Diana 1 : 0Urbane Violeta-6
-6Buļmeistere Arina 0 : 1Isajeva Alīna 7
 7Isajeva Alīna 1 : 0Majorova Viktorija-6
-9Isajeva Alīna 0 : 1Frīdenberga Zane 10
-9Majorova Viktorija 0 : 1Urbane Violeta 10
-6Urbane Violeta 0 : 1Frīdenberga Zane 7
 8Šīmane Beate 1 : 0Meimere Lauma-7
 8Šīmane Beate 1 : 0Ignāte Anna-7
-9Šīmane Beate 0 : 1Simaško Samanta 10
-9Meimere Lauma 0 : 1Kuzmiča Karīna 10
 10Meimere Lauma 1 : 0Pluce Alise-9
-8Kuzmiča Karīna 0 : 1Ignāte Anna 9
-8Kuzmiča Karīna 0 : 1Dabra Sintija 9
-7Ignāte Anna 0 : 1Ulņirova Aleksandra 8
 9Simaško Samanta 1 : 0Pluce Alise-8
 10Simaško Samanta 1 : 0Ulņirova Aleksandra-9
-8Pluce Alise 0 : 1Dabra Sintija 9
-7Dabra Sintija 0 : 1Ulņirova Aleksandra 8
-9Mežaka Lāsma 0 : 1Kalniņa Una 10
 10Mežaka Lāsma 1 : 0Avdjukeviča Ieva-9
-9Taranda Karīna 0 : 1Kalniņa Una 10
-9Taranda Karīna 0 : 1Zimina Anastasija 10
 10Kalniņa Una 1 : 0Januševiča Sintija-9
 10Januševiča Sintija 1 : 0Vītola Monna-Terēze-9
 10Januševiča Sintija 1 : 0Avdjukeviča Ieva-9
-9Vītola Monna-Terēze 0 : 1Zimina Anastasija 10
 10Avdjukeviča Ieva 1 : 0Zimina Anastasija-9