2019. gada 21. septembris
Mariss, Matīss, Modris
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sacīkstes, D grupa, apakšgrupas 09.12.2006 1.00 55
LR 2017.gada komandu čempionāts jauniešiem, II sabraukums 2006.g.dz. un jaunāki zēni 15.10.2017 0.25 10

Latvijas jaunatnes m-sacīkstes, D grupa, apakšgrupas 2006-12-09 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 5214 23237
2Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 597 23120
3Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 56 17
4Januševiča Sintija180796LSK "Dartija" 50-150
5Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 514 1731
6Vītola Monna-Terēze011296Liepājas raj. bez kluba 50-340
7Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 5124 31155
8Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 549 2675
9Ulņirova Aleksandra240295Galda tenisa klubs "OLIISA" 522 1537
10Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 50-190
11Kuzmiča Karīna211295Bauskas rajona BJSS 500
12Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 50-380
13Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 5138 30168
14Simaško Samanta261195Bauskas rajona BJSS 59 1423
15Urbane Violeta150396Specializētā tenisa sporta skola 527 2855
16Mežaka Lāsma020796LSK "Dartija" 50-190
17Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 50-190
18Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 50-190
19Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 476 28104
20Aleksandrova Agate020197Bauskas rajona BJSS 40 2424
21Ignāte Anna170595Liepājas RSS 40 55
22Pluce Alise170697LSK "Dartija" 40-140
23Avdjukeviča Ieva290396Kuldīgas rajona Sporta skola 40-330
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 10Ignāte Anna 1 : 0Pluce Alise-9
 10Ignāte Anna 1 : 0Avdjukeviča Ieva-9
 10Pluce Alise 1 : 0Avdjukeviča Ieva-9
 6Ivanova Viktorija 1 : 0Rusinova Diana-5
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Dabra Sintija-3
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Januševiča Sintija-3
 5Ivanova Viktorija 1 : 0Šīmane Beate-4
 4Ivanova Viktorija 1 : 0Vītola Monna-Terēze-3
 7Rusinova Diana 1 : 0Dabra Sintija-6
 7Rusinova Diana 1 : 0Januševiča Sintija-6
 7Rusinova Diana 1 : 0Šīmane Beate-6
 7Rusinova Diana 1 : 0Vītola Monna-Terēze-6
 9Dabra Sintija 1 : 0Januševiča Sintija-8
-8Dabra Sintija 0 : 1Šīmane Beate 9
 9Dabra Sintija 1 : 0Vītola Monna-Terēze-8
-8Januševiča Sintija 0 : 1Šīmane Beate 9
 10Januševiča Sintija 1 : 0Vītola Monna-Terēze-9
 9Šīmane Beate 1 : 0Vītola Monna-Terēze-8
 7Frīdenberga Zane 1 : 0Majorova Viktorija-6
 6Frīdenberga Zane 1 : 0Ulņirova Aleksandra-5
 6Frīdenberga Zane 1 : 0Kalniņa Una-5
 6Frīdenberga Zane 1 : 0Kuzmiča Karīna-5
 6Frīdenberga Zane 1 : 0Taranda Karīna-5
 8Majorova Viktorija 1 : 0Ulņirova Aleksandra-7
 8Majorova Viktorija 1 : 0Kalniņa Una-7
 8Majorova Viktorija 1 : 0Kuzmiča Karīna-7
 8Majorova Viktorija 1 : 0Taranda Karīna-7
 9Ulņirova Aleksandra 1 : 0Kalniņa Una-8
 9Ulņirova Aleksandra 1 : 0Kuzmiča Karīna-8
 9Ulņirova Aleksandra 1 : 0Taranda Karīna-8
-9Kalniņa Una 0 : 1Kuzmiča Karīna 10
 10Kalniņa Una 1 : 0Taranda Karīna-9
 10Kuzmiča Karīna 1 : 0Taranda Karīna-9
 6Isajeva Alīna 1 : 0Simaško Samanta-5
 6Isajeva Alīna 1 : 0Urbane Violeta-5
 6Isajeva Alīna 1 : 0Mežaka Lāsma-5
 6Isajeva Alīna 1 : 0Zimina Anastasija-5
 6Isajeva Alīna 1 : 0Meimere Lauma-5
-8Simaško Samanta 0 : 1Urbane Violeta 9
 9Simaško Samanta 1 : 0Mežaka Lāsma-8
 9Simaško Samanta 1 : 0Zimina Anastasija-8
 9Simaško Samanta 1 : 0Meimere Lauma-8
 8Urbane Violeta 1 : 0Mežaka Lāsma-7
 8Urbane Violeta 1 : 0Zimina Anastasija-7
 8Urbane Violeta 1 : 0Meimere Lauma-7
-9Mežaka Lāsma 0 : 1Zimina Anastasija 10
 10Mežaka Lāsma 1 : 0Meimere Lauma-9
-9Zimina Anastasija 0 : 1Meimere Lauma 10
 7Buļmeistere Arina 1 : 0Aleksandrova Agate-6
 7Buļmeistere Arina 1 : 0Ignāte Anna-6
 7Buļmeistere Arina 1 : 0Pluce Alise-6
 7Buļmeistere Arina 1 : 0Avdjukeviča Ieva-6
 10Aleksandrova Agate 1 : 0Ignāte Anna-9
 10Aleksandrova Agate 1 : 0Pluce Alise-9
 10Aleksandrova Agate 1 : 0Avdjukeviča Ieva-9