2019. gada 21. septembris
Mariss, Matīss, Modris
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas 59.skolēnu sporta spēles, 93.dz.g. un jaun. 18.03.2006 1.00 37
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības galda tenisā 2017/2018, III kārta 501 + 20.01.2018 0.50 80

Latvijas 59.skolēnu sporta spēles, 93.dz.g. un jaun. 2006-03-18 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Lepse Ieva151093Kuldīgas rajona Sporta skola 4383 16399
2Ziņģe Linda030593Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 50-210
3Pivnjuka Sofija190497Galda tenisa klubs "Laura" 50 55
4Buļmeistere Arina300196Specializētā tenisa sporta skola 558-1840
5Austere Agate Kate300594Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 424 1236
6Isajeva Alīna210895Preiļu BJSS 496 26122
7Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 30-50
8Veipa Egija250695Cēsu pilsētas Sporta skola 45 712
9Madžule Meldra270394LSK "Dartija" 472-171
10Viktorija Zabalujeva250695Sporta klubs "Cerība" 4184-5179
11Karele Marta260494Cēsu pilsētas Sporta skola 40 77
12Ozoliņa Dārta060794LSK "Dartija" 40 2424
13Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 494 18112
14Tisjaka Renāte120893Kuldīgas rajona Sporta skola 438-236
15Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 448-1038
16Urbane Violeta150396Specializētā tenisa sporta skola 533
17Zeiza Anastasija070996Galda tenisa klubs "Laura" 30-230
18Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 4249 10259
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Lepse Ieva 1 : 0Pivnjuka Sofija-2
 3Lepse Ieva 1 : 0Austere Agate Kate-2
 4Lepse Ieva 1 : 0Isajeva Alīna-3
 6Lepse Ieva 1 : 0Černauska Lauma-5
-9Ziņģe Linda 0 : 1Pivnjuka Sofija 10
-6Ziņģe Linda 0 : 1Buļmeistere Arina 7
 10Ziņģe Linda 1 : 0Zimina Anastasija-9
-9Ziņģe Linda 0 : 1Ozoliņa Dārta 10
-7Ziņģe Linda 0 : 1Tisjaka Renāte 8
 13Pivnjuka Sofija 1 : 0Buļmeistere Arina-11
-9Pivnjuka Sofija 0 : 1Karele Marta 10
-7Pivnjuka Sofija 0 : 1Tisjaka Renāte 8
-10Buļmeistere Arina 0 : 1Austere Agate Kate 11
-11Buļmeistere Arina 0 : 1Veipa Egija 13
 7Buļmeistere Arina 1 : 0Zeiza Anastasija-6
-7Austere Agate Kate 0 : 1Madžule Meldra 8
 10Austere Agate Kate 1 : 0Majorova Viktorija-9
 7Isajeva Alīna 1 : 0Zimina Anastasija-6
 9Isajeva Alīna 1 : 0Madžule Meldra-8
 13Isajeva Alīna 1 : 0Viktorija Zabalujeva-11
 10Zimina Anastasija 1 : 0Zeiza Anastasija-9
-6Veipa Egija 0 : 1Madžule Meldra 7
-9Veipa Egija 0 : 1Ozoliņa Dārta 10
 9Veipa Egija 1 : 0Urbane Violeta-8
-8Madžule Meldra 0 : 1Frīdenberga Zane 9
 5Viktorija Zabalujeva 1 : 0Karele Marta-4
 7Viktorija Zabalujeva 1 : 0Frīdenberga Zane-6
-6Viktorija Zabalujeva 0 : 1Černauska Lauma 7
-9Karele Marta 0 : 1Ozoliņa Dārta 10
 10Karele Marta 1 : 0Urbane Violeta-9
-6Ozoliņa Dārta 0 : 1Frīdenberga Zane 7
 8Frīdenberga Zane 1 : 0Majorova Viktorija-7
-8Tisjaka Renāte 0 : 1Majorova Viktorija 9
-10Tisjaka Renāte 0 : 1Urbane Violeta 11
-3Majorova Viktorija 0 : 1Černauska Lauma 4
 9Urbane Violeta 1 : 0Zeiza Anastasija-8
-3Urbane Violeta 0 : 1Černauska Lauma 4