2019. gada 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas 58.skolēnu sporta spēles, 89.-91.dz.g. 20.03.2005 1.00 37
Latvijas 2016./2017.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību III kārta, zēni 2005.dz.g. 17.12.2016 0.50 42

Latvijas 58.skolēnu sporta spēles, 89.-91.dz.g. 2005-03-20 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 4630 8638
2Garbaruka Tatjana141190Rīgas 37.vidusskola 533 235
3Heisele Daira250591Specializētā tenisa sporta skola 30-40
4Vestenberga Anna020390Galda tenisa klubs "LV-22" 486 389
5Vītola Dārta030191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 4120 11131
6Bagdone Linda210691Bauskas rajona BJSS 4291 6297
7Pettere Marta050391Liepājas Kompleksā sporta skola 548 1563
8Krama Klinta170891Gulbene (bez kluba) 425-619
9Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 4316 26342
10Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 4275 27302
11Andersone Līga030391Liepājas Kompleksā sporta skola 436 1248
12Kļava Sintija290191Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 555-847
13Romanovska Madara200790Bauskas rajona BJSS 4198-5193
14Šinkarjova Kristina290691Jēkabpils Sporta skola 4145 12157
15Malahova Veronika100290Galda tenisa klubs "LV-22" 464-163
16Kozlova Santa080791Galda tenisa klubs "Laura" 30-230
17Raka Marina121189Rīgas 37.vidusskola 55-120
18Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 4445-20425
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Opincāne Anžela 1 : 0Garbaruka Tatjana
 1Opincāne Anžela 1 : 0Vestenberga Anna
 3Opincāne Anžela 1 : 0Bogdanova Jekaterina-2
 3Opincāne Anžela 1 : 0Kovaļova Marina-2
 8Garbaruka Tatjana 1 : 0Heisele Daira-7
-6Garbaruka Tatjana 0 : 1Vītola Dārta 7
-8Garbaruka Tatjana 0 : 1Pettere Marta 9
 8Garbaruka Tatjana 1 : 0Raka Marina-7
-7Heisele Daira 0 : 1Pettere Marta 8
 10Heisele Daira 1 : 0Kozlova Santa-9
 11Vestenberga Anna 1 : 0Vītola Dārta-10
-3Vestenberga Anna 0 : 1Bagdone Linda 4
-5Vestenberga Anna 0 : 1Romanovska Madara 6
 7Vītola Dārta 1 : 0Krama Klinta-6
 7Vītola Dārta 1 : 0Andersone Līga-6
 4Bagdone Linda 1 : 0Pettere Marta-3
-8Bagdone Linda 0 : 1Bogdanova Jekaterina 9
 6Bagdone Linda 1 : 0Šinkarjova Kristina-5
-9Pettere Marta 0 : 1Krama Klinta 10
 10Pettere Marta 1 : 0Kļava Sintija-9
-3Krama Klinta 0 : 1Bogdanova Jekaterina 4
-7Krama Klinta 0 : 1Malahova Veronika 8
 15Bogdanova Jekaterina 1 : 0Mazjāne Ieva-12
 4Kovaļova Marina 1 : 0Andersone Līga-3
 7Kovaļova Marina 1 : 0Romanovska Madara-6
 18Kovaļova Marina 1 : 0Mazjāne Ieva-14
 10Andersone Līga 1 : 0Kļava Sintija-9
 11Andersone Līga 1 : 0Malahova Veronika-10
-5Kļava Sintija 0 : 1Romanovska Madara 6
 7Kļava Sintija 1 : 0Kozlova Santa-6
 8Kļava Sintija 1 : 0Raka Marina-7
-11Romanovska Madara 0 : 1Šinkarjova Kristina 13
 7Šinkarjova Kristina 1 : 0Malahova Veronika-6
-3Šinkarjova Kristina 0 : 1Mazjāne Ieva 4
 7Malahova Veronika 1 : 0Raka Marina-6
-8Kozlova Santa 0 : 1Raka Marina 9
-1Raka Marina 0 : 1Mazjāne Ieva 2