2019. gada 18. septembris
Alita, Elita, Liesma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas Ziemeļu rajona atklātās sacensības 17.10.2004 0.50 40
LR 2017.gada jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā (1999.g.dz. un jaunāki),zēni 08.04.2017 1.00 138

Rīgas Ziemeļu rajona atklātās sacensības 2004-10-17 17:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 10225 39264
2Porjadina Rimma130492Galda tenisa klubs "LV-22" 54141
3Timošenko Ārija210192Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 43 811
4Aksjonoka Jevgeņija110292Galda tenisa klubs "LV-22" 47-110
5Vološina Aleksandra120492Galda tenisa klubs "Laura" 4167 7174
6Zariņa Laura080793Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 485-976
7Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 443 750
8Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 513551355
9Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 4555-3552
10Vestenberga Anna020390Galda tenisa klubs "LV-22" 495-293
11Vigule Alise221087Rīgas 37.vidusskola 4557-4553
12Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 4575-10565
13Lubgāne (Trofimova) Irina201281Sporta klubs "Universitātes sports" 4408 9417
14Čebikina Olga020254Galda tenisa klubs "Laura" 4607 7614
15Upīte Māra300460Latvijas US 439 1756
16Vanaga Vineta010153Kuldīgas rajona Sporta skola 4168-10158
17Kuzmane Gunta010163Tukuma SAK 4507 2509
18Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 4196-4192
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Kovaļova Marina 1 : 0Porjadina Rimma-2
 2Kovaļova Marina 1 : 0Timošenko Ārija-1
 2Kovaļova Marina 1 : 0Aksjonoka Jevgeņija-1
 4Kovaļova Marina 1 : 0Vološina Aleksandra-3
 3Kovaļova Marina 1 : 0Drozda Darja-2
Kovaļova Marina 0 : 1Jozepsone Ina
 12Kovaļova Marina 1 : 0Opincāne Anžela-9
 3Kovaļova Marina 1 : 0Vestenberga Anna-2
 12Kovaļova Marina 1 : 0Žuromska Margarita-9
-2Kovaļova Marina 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 3
 4Porjadina Rimma 1 : 0Timošenko Ārija-3
 4Porjadina Rimma 1 : 0Aksjonoka Jevgeņija-3
-2Porjadina Rimma 0 : 1Vološina Aleksandra 3
-4Porjadina Rimma 0 : 1Drozda Darja 5
 5Timošenko Ārija 1 : 0Aksjonoka Jevgeņija-4
 7Timošenko Ārija 1 : 0Zariņa Laura-5
-3Aksjonoka Jevgeņija 0 : 1Zariņa Laura 4
 4Vološina Aleksandra 1 : 0Zariņa Laura-3
 3Vološina Aleksandra 1 : 0Drozda Darja-2
-5Zariņa Laura 0 : 1Drozda Darja 6
Jozepsone Ina 1 : 0Opincāne Anžela
Jozepsone Ina 1 : 0Vestenberga Anna
Jozepsone Ina 1 : 0Žuromska Margarita
Jozepsone Ina 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
 1Opincāne Anžela 1 : 0Vestenberga Anna
 5Opincāne Anžela 1 : 0Vigule Alise-4
Vestenberga Anna 0 : 1Vigule Alise 1
 5Vigule Alise 1 : 0Žuromska Margarita-4
-6Vigule Alise 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 8
 3Žuromska Margarita 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-2
 1Čebikina Olga 1 : 0Upīte Māra
 1Čebikina Olga 1 : 0Vanaga Vineta
 4Čebikina Olga 1 : 0Kuzmane Gunta-3
 1Čebikina Olga 1 : 0Trofimova Tatjana
 8Upīte Māra 1 : 0Vanaga Vineta-6
Upīte Māra 0 : 1Kuzmane Gunta 1
 9Upīte Māra 1 : 0Trofimova Tatjana-7
-1Vanaga Vineta 0 : 1Kuzmane Gunta 2
-3Vanaga Vineta 0 : 1Trofimova Tatjana 4
 2Kuzmane Gunta 1 : 0Trofimova Tatjana-1