2019. gada 19. septembris
Muntis, Verners
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sacīkstes "A" gr., priekšsac. 01.05.2004 1.00 39
GTK Namejs kauss 2016/2017 nr.12 300 + 25.02.2017 0.50 116

Latvijas jaunatnes m-sacīkstes "A" gr., priekšsac. 2004-05-01 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Anastasija Jakimova010289Preiļu novada BJSS 2544 3547
2Suharevska Baiba250787LSK "Dartija" 517 724
3Rasskazova Anna260890Galda tenisa klubs "LV-22" 30-20
4Munde Sabīne281287LSK "Dartija" 5108 28136
5Vološina Aleksandra120492Laura 6172-26146
6Govrenkova Anna230590Galda tenisa klubs "Laura" 4311 11322
7Vestenberga Anna020390Galda tenisa klubs "LV-22" 668 1381
8Malahova Veronika100290Galda tenisa klubs "LV-22" 431-922
9Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 2416 9425
10Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 2461 6467
11Golubkina Valerija210692Galda tenisa klubs "LV-22" 40-120
12Porjadina Rimma130492Galda tenisa klubs "LV-22" 527 2249
13Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 5165 9174
14Leja Marita080787Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 4256 16272
15Tirāne Kristīne140189Rīgas 37.vidusskola 6179-7172
16Kapača Elīna110187LSK "Dartija" 5102 6108
17Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 530-1614
18Jakušenoka Jūlija061186LSK "Dartija" 30-200
19Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 2486 5491
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-5Govrenkova Anna 0 : 1Žuromska Margarita 6
 6Govrenkova Anna 1 : 0Kovaļova Marina-5
 6Govrenkova Anna 1 : 0Tirāne Kristīne-5
 8Vestenberga Anna 1 : 0Malahova Veronika-7
 7Vestenberga Anna 1 : 0Golubkina Valerija-6
-6Vestenberga Anna 0 : 1Kovaļova Marina 7
-4Vestenberga Anna 0 : 1Leja Marita 5
 11Vestenberga Anna 1 : 0Kapača Elīna-10
-2Malahova Veronika 0 : 1Žuromska Margarita 3
-9Malahova Veronika 0 : 1Porjadina Rimma 10
 2Opincāne Anžela 1 : 0Porjadina Rimma-1
 4Opincāne Anžela 1 : 0Leja Marita-3
-7Golubkina Valerija 0 : 1Porjadina Rimma 8
 10Golubkina Valerija 1 : 0Jakušenoka Jūlija-9
-5Porjadina Rimma 0 : 1Kovaļova Marina 6
 10Porjadina Rimma 1 : 0Drozda Darja-9
-6Kovaļova Marina 0 : 1Leja Marita 7
-11Tirāne Kristīne 0 : 1Kapača Elīna 13
 6Tirāne Kristīne 1 : 0Drozda Darja-5
-2Kapača Elīna 0 : 1Galsone Ramona 3
 8Drozda Darja 1 : 0Jakušenoka Jūlija-7
-1Drozda Darja 0 : 1Galsone Ramona 2
 1Anastasija Jakimova 1 : 0Suharevska Baiba
 2Anastasija Jakimova 1 : 0Munde Sabīne-1
 9Suharevska Baiba 1 : 0Rasskazova Anna-8
-4Suharevska Baiba 0 : 1Vološina Aleksandra 5
-8Suharevska Baiba 0 : 1Malahova Veronika 9
 10Suharevska Baiba 1 : 0Drozda Darja-9
 10Rasskazova Anna 1 : 0Golubkina Valerija-9
-4Rasskazova Anna 0 : 1Tirāne Kristīne 5
 13Munde Sabīne 1 : 0Vološina Aleksandra-11
-6Munde Sabīne 0 : 1Kovaļova Marina 7
 13Munde Sabīne 1 : 0Tirāne Kristīne-11
 9Munde Sabīne 1 : 0Kapača Elīna-8
-6Vološina Aleksandra 0 : 1Leja Marita 7
-8Vološina Aleksandra 0 : 1Tirāne Kristīne 9
-11Vološina Aleksandra 0 : 1Kapača Elīna 13
 5Vološina Aleksandra 1 : 0Jakušenoka Jūlija-4
 4Govrenkova Anna 1 : 0Vestenberga Anna-3