2019. gada 18. septembris
Alita, Elita, Liesma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas SVS 41.sporta spēles 07.02.2004 1.00 79
GTK Namejs un RTU kauss 2015/2016 15.posms 100+ 23.04.2016 0.50 45

Latvijas SVS 41.sporta spēles 2004-02-07 16:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 71375 11376
2Bulaha Ludmila100947LSK "Dartija" 7300 12312
3Zariņa Līvija170856Cēsis (bez kluba) 792 19111
4Ancāne Gunta180363Preiļi (bez kluba) 50-270
5Belte Sarmīte261263Jelgava (bez kluba) 70-10
6Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 7862-30832
7Pole Maija060945Valmieras galda tenisa klubs 7138 21159
8Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 763-162
9Audzere Lūcija010950Daugavpils galda tenisa klubs 50-80
10Irina Paščenko050464Senioru sporta biedrība Jūrmala 734 76110
11Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 6653 28681
12Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 6210-14196
13Šmēdiņa Ina100860Talsu Sporta nama GT sekcija 627 1340
14Vitova Zoja280658Preiļi (bez kluba) 60-170
15Čebikina Olga020254Galda tenisa klubs "Laura" 6604 30634
16Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6350-9341
17Lapsa Regīna020455Jelgava (bez kluba) 64 59
18Vilcāne Mārīte120160Preiļi (bez kluba) 60-320
19Kirillova Svetlana100353Sporta klubs "Universitātes sports" 5795-9786
20Straumīte Anita180451Valmieras galda tenisa klubs 5205 23228
21Buša Agafija100348LSK "Dartija" 45 1520
22Foršū Brigita240648Talsu Sporta nama GT sekcija 40-10
23Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 4648 21669
24Ansveriņa Ārija210245Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 4338-12326
25Balode Lidija150448Daugavpils galda tenisa klubs 418-200
26Bungše Aleksandra281139Bauska (bez kluba) 10 1010
27Šķiliņa Ruta121235Jelgava (bez kluba) 112-93
28Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 3241-19222
29Jordāne Laimdota070527Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 3165 26191
30Nedeļkina Gitūze271127Valmieras galda tenisa klubs 3130 14144
31Kudrjavceva Vilhelmīne041126Rīgas rajons (bez kluba) 30-120
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Kartuzova Olga 1 : 0Bulaha Ludmila
Kartuzova Olga 1 : 0Zariņa Līvija
Kartuzova Olga 1 : 0Ancāne Gunta
Kartuzova Olga 1 : 0Belte Sarmīte
Kartuzova Olga 1 : 0Irina Paščenko
 1Kartuzova Olga 1 : 0Eriksone Vera
Kartuzova Olga 1 : 0Čebikina Olga
 4Bulaha Ludmila 1 : 0Zariņa Līvija-3
 4Bulaha Ludmila 1 : 0Ancāne Gunta-3
 4Bulaha Ludmila 1 : 0Belte Sarmīte-3
Bulaha Ludmila 0 : 1Ročāne Daina 1
 7Bulaha Ludmila 1 : 0Trofimova Tatjana-6
-7Bulaha Ludmila 0 : 1Štamere Dace 8
 7Zariņa Līvija 1 : 0Ancāne Gunta-6
 7Zariņa Līvija 1 : 0Belte Sarmīte-6
-7Zariņa Līvija 0 : 1Pole Maija 8
 8Zariņa Līvija 1 : 0Birzniece Austra-7
 7Zariņa Līvija 1 : 0Vilcāne Mārīte-6
-9Ancāne Gunta 0 : 1Belte Sarmīte 10
-9Ancāne Gunta 0 : 1Audzere Lūcija 10
-5Belte Sarmīte 0 : 1Pole Maija 6
-7Belte Sarmīte 0 : 1Šmēdiņa Ina 8
 10Belte Sarmīte 1 : 0Vitova Zoja-9
 1Ročāne Daina 1 : 0Pole Maija
Ročāne Daina 1 : 0Birzniece Austra
Ročāne Daina 1 : 0Audzere Lūcija
Ročāne Daina 1 : 0Irina Paščenko
-16Ročāne Daina 0 : 1Eriksone Vera 21
-16Ročāne Daina 0 : 1Čebikina Olga 21
 7Pole Maija 1 : 0Birzniece Austra-6
 6Pole Maija 1 : 0Audzere Lūcija-5
-12Pole Maija 0 : 1Irina Paščenko 15
 6Pole Maija 1 : 0Lapsa Regīna-5
 7Birzniece Austra 1 : 0Audzere Lūcija-6
-10Birzniece Austra 0 : 1Irina Paščenko 11
 8Birzniece Austra 1 : 0Šmēdiņa Ina-7
 7Birzniece Austra 1 : 0Lapsa Regīna-6
-7Audzere Lūcija 0 : 1Irina Paščenko 8
 18Irina Paščenko 1 : 0Trofimova Tatjana-14
 24Irina Paščenko 1 : 0Štamere Dace-18
 2Eriksone Vera 1 : 0Trofimova Tatjana-1
 1Eriksone Vera 1 : 0Šmēdiņa Ina
 1Eriksone Vera 1 : 0Vitova Zoja
 3Eriksone Vera 1 : 0Štamere Dace-2
 5Trofimova Tatjana 1 : 0Šmēdiņa Ina-4
 4Trofimova Tatjana 1 : 0Vitova Zoja-3
-2Trofimova Tatjana 0 : 1Čebikina Olga 3
 8Šmēdiņa Ina 1 : 0Vitova Zoja-7
 8Šmēdiņa Ina 1 : 0Vilcāne Mārīte-7
-8Vitova Zoja 0 : 1Lapsa Regīna 9
 10Vitova Zoja 1 : 0Vilcāne Mārīte-9
 4Čebikina Olga 1 : 0Štamere Dace-3
 1Čebikina Olga 1 : 0Lapsa Regīna
 1Čebikina Olga 1 : 0Vilcāne Mārīte
 3Štamere Dace 1 : 0Lapsa Regīna-2
 3Štamere Dace 1 : 0Vilcāne Mārīte-2
 9Lapsa Regīna 1 : 0Vilcāne Mārīte-8
 1Kirillova Svetlana 1 : 0Straumīte Anita
Kirillova Svetlana 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša
Kirillova Svetlana 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū
-12Kirillova Svetlana 0 : 1Gāga Baiba 15
 2Kirillova Svetlana 1 : 0Ansveriņa Ārija-1
 5Straumīte Anita 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-4
 4Straumīte Anita 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-3
-1Straumīte Anita 0 : 1Gāga Baiba 2
 15Straumīte Anita 1 : 0Ansveriņa Ārija-12
 9Gaļina (Agafija) Buša 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-8
 10Gaļina (Agafija) Buša 1 : 0Balode Lidija-9
 10(Svitiņa) Brigita Foršū 1 : 0Balode Lidija-9
 3Gāga Baiba 1 : 0Ansveriņa Ārija-2
 1Gāga Baiba 1 : 0Balode Lidija
 3Ansveriņa Ārija 1 : 0Balode Lidija-2
 10Bungše Aleksandra 1 : 0Šķiliņa Ruta-9
-11Devičenska Olga 0 : 1Jordāne Laimdota 13
-12Devičenska Olga 0 : 1Nedeļkina Gitūze 15
 4Devičenska Olga 1 : 0Kudrjavceva Vilhelmīne-3
 8Jordāne Laimdota 1 : 0Nedeļkina Gitūze-7
 5Jordāne Laimdota 1 : 0Kudrjavceva Vilhelmīne-4
 6Nedeļkina Gitūze 1 : 0Kudrjavceva Vilhelmīne-5