2019. gada 15. septembris
Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
GTK "Laura" turnīrs "Jaunie talanti" 3.kārta, fināli 10.01.2004 0.50 33
LR 2016.gada individuālais čempionāts, fināli ,apakšgrupas,vīrieši 19.03.2016 2.00 24

GTK "Laura" turnīrs "Jaunie talanti" 3.kārta, fināli 2004-01-10 09:30:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 6432 5437
2Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 6327 23350
3Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 6373373
4Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 663 568
5Spolīte Elīna170591LSK "Dartija" 614-95
6Kalēja Lauma301091Bauskas rajona BJSS 6115115
7Romanovska Madara200790Bauskas rajona BJSS 6135-1134
8Lepse Ieva151093Kuldīgas rajona Sporta skola 3157 1158
9Miteniece Džoanna230192SSO sporta klubs "FloTe" 32121
10Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 329 1241
11Sporne Daiga120192LSK "Dartija" 358-652
12Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 383-281
13Grundmane Linda250193Kuldīgas rajona Sporta skola 330-1119
14Eņģele Liesma300792Bauskas rajona BJSS 327 936
15Vološina Aleksandra120492Laura 3146 10156
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-6Galsone Ramona 0 : 1Mazjāne Ieva 8
 4Galsone Ramona 1 : 0Opincāne Anžela-3
 2Galsone Ramona 1 : 0Kovaļova Marina-1
 1Galsone Ramona 1 : 0Spolīte Elīna
 2Galsone Ramona 1 : 0Kalēja Lauma-1
 2Galsone Ramona 1 : 0Romanovska Madara-1
 6Mazjāne Ieva 1 : 0Opincāne Anžela-5
 2Mazjāne Ieva 1 : 0Kovaļova Marina-1
 2Mazjāne Ieva 1 : 0Spolīte Elīna-1
 2Mazjāne Ieva 1 : 0Kalēja Lauma-1
 3Mazjāne Ieva 1 : 0Romanovska Madara-2
 2Opincāne Anžela 1 : 0Kovaļova Marina-1
 2Opincāne Anžela 1 : 0Spolīte Elīna-1
 2Opincāne Anžela 1 : 0Kalēja Lauma-1
 2Opincāne Anžela 1 : 0Romanovska Madara-1
 4Kovaļova Marina 1 : 0Spolīte Elīna-3
 7Kovaļova Marina 1 : 0Kalēja Lauma-5
-3Kovaļova Marina 0 : 1Romanovska Madara 4
-2Spolīte Elīna 0 : 1Kalēja Lauma 3
-2Spolīte Elīna 0 : 1Romanovska Madara 3
 5Kalēja Lauma 1 : 0Romanovska Madara-4
 3Lepse Ieva 1 : 0Miteniece Džoanna-2
-6Lepse Ieva 0 : 1Drozda Darja 8
 4Lepse Ieva 1 : 0Černauska Lauma-3
-3Miteniece Džoanna 0 : 1Sporne Daiga 4
 5Miteniece Džoanna 1 : 0Grundmane Linda-4
 6Drozda Darja 1 : 0Sporne Daiga-5
-2Drozda Darja 0 : 1Vološina Aleksandra 3
-5Sporne Daiga 0 : 1Eņģele Liesma 6
 4Černauska Lauma 1 : 0Grundmane Linda-3
-3Černauska Lauma 0 : 1Vološina Aleksandra 4
-4Grundmane Linda 0 : 1Eņģele Liesma 5
-2Eņģele Liesma 0 : 1Vološina Aleksandra 3