2019. gada 15. septembris
Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
GTK "Laura" turnīrs "Jaunie talanti" 3.kārta, apakšgrupas 10.01.2004 0.50 40
Roberta Reimaņa piemiņas turnīrs sievietes 12.03.2016 0.50 18

GTK "Laura" turnīrs "Jaunie talanti" 3.kārta, apakšgrupas 2004-01-10 09:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Lepse Ieva151093Kuldīgas rajona Sporta skola 4145 12157
2Miteniece Džoanna230192SSO sporta klubs "FloTe" 48 1321
3Zemberga Megija260392Kuldīgas rajona Sporta skola 40-50
4Jahontova Vineta170892Sporta klubs "Spins" s/o 411 415
5Ozoliņa Dārta060794LSK "Dartija" 40-140
6Vološina Aleksandra120492Laura 4134 12146
7Eņģele Liesma300792Bauskas rajona BJSS 414 1327
8Gemze Alise230594Cēsu pilsētas Sporta skola 40-50
9Āboliņa Annija141295Kuldīgas rajona Sporta skola 40 44
10Lauciņa Līna120894LSK "Dartija" 40-140
11Sporne Daiga120192LSK "Dartija" 451 758
12Drozda Darja030792Galda tenisa klubs "Laura" 48 2129
13Tisjaka Renāte120893Kuldīgas rajona Sporta skola 40 33
14Liepiņa Liene150492Cēsu pilsētas Sporta skola 40-150
15Venediktova Kristiāna020194Cēsu pilsētas Sporta skola 40-60
16Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 467 1683
17Roberta Ieva080293Kuldīgas rajona Sporta skola 40 33
18Grundmane Linda250193Kuldīgas rajona Sporta skola 418 1230
19Virza Paula180695Galda tenisa klubs "Laura" 40-60
20Madžule Meldra270394LSK "Dartija" 410-150
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 3Lepse Ieva 1 : 0Miteniece Džoanna-2
 3Lepse Ieva 1 : 0Zemberga Megija-2
 3Lepse Ieva 1 : 0Jahontova Vineta-2
 3Lepse Ieva 1 : 0Ozoliņa Dārta-2
 5Miteniece Džoanna 1 : 0Zemberga Megija-4
 5Miteniece Džoanna 1 : 0Jahontova Vineta-4
 5Miteniece Džoanna 1 : 0Ozoliņa Dārta-4
-4Zemberga Megija 0 : 1Jahontova Vineta 5
 5Zemberga Megija 1 : 0Ozoliņa Dārta-4
 5Jahontova Vineta 1 : 0Ozoliņa Dārta-4
 3Vološina Aleksandra 1 : 0Eņģele Liesma-2
 3Vološina Aleksandra 1 : 0Gemze Alise-2
 3Vološina Aleksandra 1 : 0Āboliņa Annija-2
 3Vološina Aleksandra 1 : 0Lauciņa Līna-2
 5Eņģele Liesma 1 : 0Gemze Alise-4
 5Eņģele Liesma 1 : 0Āboliņa Annija-4
 5Eņģele Liesma 1 : 0Lauciņa Līna-4
-4Gemze Alise 0 : 1Āboliņa Annija 5
 5Gemze Alise 1 : 0Lauciņa Līna-4
 5Āboliņa Annija 1 : 0Lauciņa Līna-4
-5Sporne Daiga 0 : 1Drozda Darja 6
 4Sporne Daiga 1 : 0Tisjaka Renāte-3
 4Sporne Daiga 1 : 0Liepiņa Liene-3
 4Sporne Daiga 1 : 0Venediktova Kristiāna-3
 5Drozda Darja 1 : 0Tisjaka Renāte-4
 5Drozda Darja 1 : 0Liepiņa Liene-4
 5Drozda Darja 1 : 0Venediktova Kristiāna-4
 5Tisjaka Renāte 1 : 0Liepiņa Liene-4
 5Tisjaka Renāte 1 : 0Venediktova Kristiāna-4
-4Liepiņa Liene 0 : 1Venediktova Kristiāna 5
 4Černauska Lauma 1 : 0Roberta Ieva-3
 4Černauska Lauma 1 : 0Grundmane Linda-3
 4Černauska Lauma 1 : 0Virza Paula-3
 4Černauska Lauma 1 : 0Madžule Meldra-3
-4Roberta Ieva 0 : 1Grundmane Linda 5
 5Roberta Ieva 1 : 0Virza Paula-4
 5Roberta Ieva 1 : 0Madžule Meldra-4
 5Grundmane Linda 1 : 0Virza Paula-4
 5Grundmane Linda 1 : 0Madžule Meldra-4
 5Virza Paula 1 : 0Madžule Meldra-4