2019. gada 16. septembris
Asja, Asnate, Dāgs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas junioru čempionāts 13.-36.vieta 18.10.2003 1.00 34
Rīgas pilsētas atklātais veterānu čempionāts,sievietes 50+ 30.01.2016 0.50 6

Latvijas junioru čempionāts 13.-36.vieta 2003-10-18 16:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Siljānis Kalvis060487Specializētā tenisa sporta skola 2243-6237
2Reinis Kasparāns290790Galda tenisa klubs "OLIISA" 3296 3299
3Dainis Reinholds220290Galda tenisa klubs "Laura" 3722-7715
4Māris Ķuda120783Liepājas Kompleksā sporta skola 2707-24683
5Šibko-Šipkovskis Jevgenij290489Galda tenisa klubs "Laura" 354 761
6Štekleins(Petrovs) Antons130989Galda tenisa klubs "Laura" 3245 21266
7Jermačenko Egils240191Liepājas Kompleksā sporta skola 3165-14151
8Butlers Edgars170785SSO sporta klubs "FloTe" 3152-4148
9Kaniščevs Maksims220789Galda tenisa klubs "Laura" 3166 16182
10Dolmatovs Aleksandrs260492Kul.RSS 3242-1241
11Ivanovs Vladimirs (Laura)070187Galda tenisa klubs "Laura" 3229 4233
12Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 371-1457
13Ļečebrins Artjoms250288Laura 21010
14Čugunovs Aleksejs270994Galda tenisa klubs "Laura" 38-62
15Popovs Danila080892Galda tenisa klubs "Laura" 342 648
16Berzins Jevgenijs180291Galda tenisa klubs "Laura" 33 1215
17Tuls Andris300592Galda tenisa klubs "Laura" 247-245
18Klaucāns Arvis280987Cēsu pilsētas Sporta skola 30-230
19Čugurovs Aleksejs010889Galda tenisa klubs "Laura" 39-72
20Šķēls Erlands280484SSO sporta klubs "FloTe" 30 3131
21Dzenis Edgars251287SSO sporta klubs "FloTe" 20 2020
22Kriķis Edgars070492SSO sporta klubs "FloTe" 20-170
23Volobujevs Jevgēņijs171290Specializētā tenisa sporta skola 20 22
24Monajenkovs Deniss070193Galda tenisa klubs "Laura" 225-124
25Agurjanovs Vladislavs031289Sporta klubs "Cerība" 1797 1798
26Petrovs Sergejs230690Galda tenisa klubs "Laura" 1596 4600
27Reinholds Artūrs090188Laura 1335 24359
28Jovļevs Maksims190688Galda tenisa klubs "LV-22" 1421 21442
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-9Čugurovs Aleksejs 0 : 1Šķēls Erlands 10
 10Dzenis Edgars 1 : 0Kriķis Edgars-9
 10Dzenis Edgars 1 : 0Volobujevs Jevgēņijs-9
-8Kriķis Edgars 0 : 1Monajenkovs Deniss 9
 11Volobujevs Jevgēņijs 1 : 0Monajenkovs Deniss-10
-6Siljānis Kalvis 0 : 1Reinis Kasparāns 7
Siljānis Kalvis 0 : 1Agurjanovs Vladislavs 1
-1Reinis Kasparāns 0 : 1Dainis Reinholds 2
-3Reinis Kasparāns 0 : 1Petrovs Sergejs 4
 9Dainis Reinholds 1 : 0Māris Ķuda-8
-18Dainis Reinholds 0 : 1Reinholds Artūrs 24
-16Māris Ķuda 0 : 1Jovļevs Maksims 21
-4Šibko-Šipkovskis Jevgenij 0 : 1Štekleins(Petrovs) Antons 5
 15Šibko-Šipkovskis Jevgenij 1 : 0Jermačenko Egils-12
-4Šibko-Šipkovskis Jevgenij 0 : 1Dolmatovs Aleksandrs 5
 7Štekleins(Petrovs) Antons 1 : 0Butlers Edgars-6
 9Štekleins(Petrovs) Antons 1 : 0Ivanovs Vladimirs (Laura)-8
-9Jermačenko Egils 0 : 1Butlers Edgars 10
 7Jermačenko Egils 1 : 0Maslovs Leonīds-6
-8Butlers Edgars 0 : 1Kaniščevs Maksims 9
 13Kaniščevs Maksims 1 : 0Dolmatovs Aleksandrs-11
-6Kaniščevs Maksims 0 : 1Ivanovs Vladimirs (Laura) 7
 5Dolmatovs Aleksandrs 1 : 0Maslovs Leonīds-4
 5Ivanovs Vladimirs (Laura) 1 : 0Maslovs Leonīds-4
 9Ļečebrins Artjoms 1 : 0Čugunovs Aleksejs-8
-9Ļečebrins Artjoms 0 : 1Berzins Jevgenijs 10
-7Čugunovs Aleksejs 0 : 1Popovs Danila 8
 9Čugunovs Aleksejs 1 : 0Klaucāns Arvis-8
-10Popovs Danila 0 : 1Berzins Jevgenijs 11
 8Popovs Danila 1 : 0Čugurovs Aleksejs-7
-9Berzins Jevgenijs 0 : 1Šķēls Erlands 10
 8Tuls Andris 1 : 0Klaucāns Arvis-7
-10Tuls Andris 0 : 1Šķēls Erlands 11
-8Klaucāns Arvis 0 : 1Čugurovs Aleksejs 9