2020. gada 2. aprīlis
Imgarde, Irmgarde
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas junioru čempionāts 5.-8.apakšgrupas 18.10.2003 1.00 32
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem( zēni 2001.gadā dzimuši un jaunākii) 13.02.2016 1.00 110

Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem( zēni 2001.gadā dzimuši un jaunākii) 2016-02-13 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Juodelis Osvaldas020401Lietuva 000
2Lukša Šimonas070103Lietuva 0
3Mečionis Vakaris141101Lietuva 000
3Samakaljevas Vilius 261202Lietuva 000
5Navumenka Artsiom270703Bez kluba 0
6Farbtuhs Valērijs 130202GTK Namejs 0752752 10
7Karapetjanas Danas111002Lietuva 000
8Vainavičius Lukas280501Lietuva 0
9Malakhau Bogdan131202Baltkrievija 000
10Gustys Nojus 070503Lietuva 0
11Maciorowscy Krystian010302Polija 0
12Petrauskas Dovydas130803Lietuva 0
13Armannsson Kari120701Islande 000
14Shyshkin Artsiom080401Baltkrievija 000
15Kogans Daniels060803Rīgas 3. BJSS 0487487
16Nechayeu Dzmitry161203Baltkrievija 0
17Bučinskas DomantasjādzēšLietuva 0
18Janušas Vincas030303Lietuva 0
19Urlikas Martynas180201Lietuva 000
19Rimkys ValentasLietuvaBez kluba 0
19Gebauers Kārlis191002Kuldīgas SS 0241241
19Porietis Ēriks Kristiāns250901Rīgas 3. BJSS 0230230
19Sīlis Markuss190502Kuldīgas SS 0416416
19Rustamov Maksud260505Bez kluba 0
19Rindzevičius Paulius300301Lietuva 000
19Mitkevičius Titas170605Lietuva 0
19Leshchanka Dzianis071003Baltkrievija 0
19Klarenbeek Eligijus230703Lietuva 0
19Mikhaltsou Aliaksandr180805Baltkrievija 0
19Šišanovas Ignas290307Lietuva 0
19Ingvason Johannes010701Islande 000
19Chodosevičius Martynas150501Lietuva 000
19Zakharau Maksim150401Baltkrievija 000
19Mirzokhidov Mirakbar141203Bez kluba 0
19Averin Timofey020703Krievija 0
19Mikhaltsou Dzianis180805Baltkrievija 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta