2019. gada 16. septembris
Asja, Asnate, Dāgs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas SVS 40.sporta spēles 40-59 gadi, fināli 16.02.2003 1.00 32
GTK Namejs un RTU kauss 2015/2016 5.posms 200+ 14.11.2015 0.50 112

Latvijas SVS 40.sporta spēles 40-59 gadi, fināli 2003-02-16 13:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 31304 41308
2Čebikina Olga020254Galda tenisa klubs "Laura" 3498 1499
3Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 3640 22662
4Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 3372-22350
5Svetlana Kirillova100353RVR sporta klubs 3792-13779
6Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 3643 3646
7Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 3922 5927
8Straumīte Anita180451Valmieras galda tenisa klubs 3188 17205
9Mukāne Svetlana251054Galda tenisa klubs "LV-22" 3154 17171
10Šmēdiņa Ina100860Talsu Sporta nama GT sekcija 41 2627
11Vilcāne Mārīte120160Preiļi (bez kluba) 10-80
12Lapsa Regīna020455Jelgava (bez kluba) 33 14
13Budjko Olga070455Ogre (bez kluba) 349-1237
14Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 357 764
15Rubene Aina221260Gulbene (bez kluba) 36-220
16Audzere Lūcija010950Daugavpils galda tenisa klubs 31-50
17Zariņa Līvija170856Cēsis (bez kluba) 384 993
18Kalniņa Lidija210550Galda tenisa klubs "LV-22" 2796 3799
19Bulaha Ludmila100947LSK "Dartija" 2294 5299
20Kraukle Mudīte090247Smiltenes GTK "Vidzeme" 2343 3346
21Jacenko Zoja171245Liepāja (bez kluba) 2126-7119
22Žilinska Irēna150350Ogre (bez kluba) 1102 7109
23Buša Agafija100348LSK "Dartija" 127-621
24Balode Lidija150448Daugavpils galda tenisa klubs 19 918
25Foršū Brigita240648Talsu Sporta nama GT sekcija 17-80
26Reikmane Daina011050Ogre (bez kluba) 10 1010
27Romanovska Velta030853Rēzekne (bez kluba) 10-90
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Kartuzova Olga 1 : 0Čebikina Olga
 1Kartuzova Olga 1 : 0Eriksone Vera
 3Kartuzova Olga 1 : 0Ročāne Daina-2
 6Čebikina Olga 1 : 0Štamere Dace-5
-5Čebikina Olga 0 : 1Gāga Baiba 6
 4Eriksone Vera 1 : 0Štamere Dace-3
 18Eriksone Vera 1 : 0Svetlana Kirillova-14
-14Štamere Dace 0 : 1Straumīte Anita 18
 6Svetlana Kirillova 1 : 0Gāga Baiba-5
-5Svetlana Kirillova 0 : 1Ročāne Daina 6
 2Gāga Baiba 1 : 0Straumīte Anita-1
 1Ročāne Daina 1 : 0Straumīte Anita
 5Mukāne Svetlana 1 : 0Šmēdiņa Ina-4
 5Mukāne Svetlana 1 : 0Lapsa Regīna-4
 7Mukāne Svetlana 1 : 0Zariņa Līvija-6
 9Šmēdiņa Ina 1 : 0Vilcāne Mārīte-8
 11Šmēdiņa Ina 1 : 0Budjko Olga-10
 10Šmēdiņa Ina 1 : 0Audzere Lūcija-9
 11Lapsa Regīna 1 : 0Budjko Olga-10
-6Lapsa Regīna 0 : 1Birzniece Austra 7
 8Budjko Olga 1 : 0Rubene Aina-7
 7Birzniece Austra 1 : 0Rubene Aina-6
-7Birzniece Austra 0 : 1Zariņa Līvija 8
-9Rubene Aina 0 : 1Audzere Lūcija 10
-6Audzere Lūcija 0 : 1Zariņa Līvija 7
 1Kalniņa Lidija 1 : 0Bulaha Ludmila
 2Kalniņa Lidija 1 : 0Kraukle Mudīte-1
 5Bulaha Ludmila 1 : 0Jacenko Zoja-4
 4Kraukle Mudīte 1 : 0Jacenko Zoja-3
 7Žilinska Irēna 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-6
 9Balode Lidija 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-8
 10Reikmane Daina 1 : 0Romanovska Velta-9