2019. gada 15. septembris
Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Lauku 22.sporta spēles 03.03.2002 1.00 58
LR 2015.gada komandu čempionāts jauniešiem, I sabraukums meitenes 2002.-2003. 26.04.2015 0.25 11
LR 2015.gada komandu čempionāts jauniešiem, I sabraukums zēni 2002.-2003. 26.04.2015 0.25 18
LR 2015.gada komandu čempionāts jauniešiem, I sabraukums zēni 1997.-1997. 26.04.2015 0.50 6
LR 2015.gada komandu čempionāts jauniešiem, I sabraukums meitenes1997.-1997. 26.04.2015 0.50 3

Latvijas Lauku 22.sporta spēles 2002-03-03 15:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 6615 5620
2Groma Larisa141275Krāslava (bez kluba) 50 22
3Straumīte Anita180451Valmieras galda tenisa klubs 7168 1169
4Gurtajute Vera140665Daugavpils galda tenisa klubs 6187 4191
5Pusaudze Anita111057Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6645 8653
6Pērkone Inga240276Gulbene (bez kluba) 50 2626
7Kraukle Mudīte090247Smiltenes GTK "Vidzeme" 6356-2354
8Egle Ieva050978Kandavas LT sporta klubs 5141-1140
9Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 7862 3865
10Bluka Arita030984Ludza (bez kluba) 50-200
11Kristīne Šišla201280Sporta klubs "Cerība" 697 15112
12Vērdiņa Inga131073Talsu Sporta nama GT sekcija 6104-2777
13Petuško Emīlija180139Jēkabpils Sporta skola 752-1141
14Jaunkampe Santa080279Limbaži (bez kluba) 60-150
15Žukovska Irina060275LLU sporta klubs 6418 11429
16Natālija Ivanova (Makarova)170472Jelgava (bez kluba) 60 3333
17Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 7898 22920
18Orlova Adrija130481Sporta klubs "Universitātes sports" 7866-6860
19Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 7632 10642
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Eriksone Vera 1 : 0Groma Larisa
 2Eriksone Vera 1 : 0Straumīte Anita-1
 2Eriksone Vera 1 : 0Gurtajute Vera-1
 2Eriksone Vera 1 : 0Egle Ieva-1
 1Eriksone Vera 1 : 0Kristīne Šišla
-3Eriksone Vera 0 : 1Balabanova Ira 4
-4Groma Larisa 0 : 1Straumīte Anita 5
-4Groma Larisa 0 : 1Gurtajute Vera 5
 10Groma Larisa 1 : 0Jaunkampe Santa-9
Groma Larisa 0 : 1Balabanova Ira
-8Straumīte Anita 0 : 1Gurtajute Vera 9
 6Straumīte Anita 1 : 0Petuško Emīlija-5
Straumīte Anita 0 : 1Balabanova Ira 1
Straumīte Anita 0 : 1Orlova Adrija 1
-1Straumīte Anita 0 : 1Gāga Baiba 2
-14Gurtajute Vera 0 : 1Pērkone Inga 18
 5Gurtajute Vera 1 : 0Natālija Ivanova (Makarova)-4
Gurtajute Vera 0 : 1Balabanova Ira 1
 1Pusaudze Anita 1 : 0Pērkone Inga
 8Pusaudze Anita 1 : 0Kraukle Mudīte-6
 1Pusaudze Anita 1 : 0Egle Ieva
 1Pusaudze Anita 1 : 0Petuško Emīlija
-3Pusaudze Anita 0 : 1Balabanova Ira 4
-2Pērkone Inga 0 : 1Kraukle Mudīte 3
-5Pērkone Inga 0 : 1Egle Ieva 6
 15Pērkone Inga 1 : 0Vērdiņa Inga-12
 4Kraukle Mudīte 1 : 0Egle Ieva-3
Kraukle Mudīte 0 : 1Ročāne Daina 1
-3Kraukle Mudīte 0 : 1Gāga Baiba 4
-3Egle Ieva 0 : 1Žukovska Irina 4
Ročāne Daina 1 : 0Bluka Arita
Ročāne Daina 1 : 0Kristīne Šišla
Ročāne Daina 1 : 0Vērdiņa Inga
Ročāne Daina 1 : 0Petuško Emīlija
 2Ročāne Daina 1 : 0Orlova Adrija
-6Bluka Arita 0 : 1Kristīne Šišla 7
-5Bluka Arita 0 : 1Vērdiņa Inga 6
-9Bluka Arita 0 : 1Jaunkampe Santa 10
Bluka Arita 0 : 1Orlova Adrija
 10Kristīne Šišla 1 : 0Vērdiņa Inga-9
-2Kristīne Šišla 0 : 1Žukovska Irina 3
Kristīne Šišla 0 : 1Orlova Adrija
-12Vērdiņa Inga 0 : 1Natālija Ivanova (Makarova) 15
Vērdiņa Inga 0 : 1Orlova Adrija
 7Petuško Emīlija 1 : 0Jaunkampe Santa-6
-2Petuško Emīlija 0 : 1Žukovska Irina 3
-11Petuško Emīlija 0 : 1Natālija Ivanova (Makarova) 13
Petuško Emīlija 0 : 1Gāga Baiba 1
-1Jaunkampe Santa 0 : 1Žukovska Irina 2
-9Jaunkampe Santa 0 : 1Natālija Ivanova (Makarova) 10
Jaunkampe Santa 0 : 1Gāga Baiba 1
 2Žukovska Irina 1 : 0Natālija Ivanova (Makarova)-1
-3Žukovska Irina 0 : 1Gāga Baiba 4
Natālija Ivanova (Makarova) 0 : 1Gāga Baiba 1
 8Balabanova Ira 1 : 0Orlova Adrija-7
 4Balabanova Ira 1 : 0Gāga Baiba-3
Pusaudze Anita 1 : 0Kraukle Mudīte
Ročāne Daina 0 : 1Orlova Adrija