2019. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas junioru meistarsacīkstes - finālgrupas 29.12.2000 2.00 27
GTK Namejs un RTU kauss 2015 4. posms 315++ 16.11.2014 0.50 133
GTK Namejs un RTU kauss 2015 4. posms 200++ 16.11.2014 0.50 101
GTK Namejs un RTU kauss 2015 4. posms 100++ 16.11.2014 0.50 84
GTK Namejs un RTU kauss 2015 4. posms 1++ 16.11.2014 0.50 44

GTK Namejs un RTU kauss 2015 4. posms 315++ 2014-11-16 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Čiekurs Gundars230184Bez kluba 7264 18282 20
2Kogans Daniels060803Rīgas 3. BJSS 7166 21187 15
3Sviķis Guntars022976GTK Ugāle 7219 19238 10
4Zīds Nauris281192GTK Namejs 6290 7297 8
5Tomkovičs Gļebs080699GTK Namejs 719 2241 6
5Rubīns Andris191147Latvijas US 6229 11240 6
7Reinholds Ilmārs010855FloTe 6117 9126 4
8Nicmanis Ainārs231073Bez kluba 6253-5248 3
9Tomkovičs Vladimirs071073GTK Namejs 7202 7209
10Lauciņa Līna120894Dartija 0159159
11Malvess Māris151054LABA 7149 10159
11Dernovs Aleksandrs140765LABA 7209-6203
13Lucenko Viktors060776Bez kluba 7120 6126
13Smaļķis Aigars110398EXPLO 7108 2110
15Ruselis Jānis100979GTK Namejs 785 994
16Kronis Ģirts Kristers300999Laimīte 733 437
17Lielmanis Rūdolfs150973GTK Namejs 675 580
18Krasnoslobodcevs Jurijs041056Bez kluba 60 99
19Vidušs Mārtiņš121147GTK Namejs 77373
19Madžule Meldra270394Dartija 0209209
21Bonders Vjačeslavs210376Bez kluba 767 976
21Naglis Ernests131200Laimīte 783 285
23Deksne Irēna220950GTK Namejs 7212 5217
24Gerasimenko Valērijs 280565SSB Jūrmala 7129-3126
25Vasiļjevs Vjačeslavs110276Bez kluba 754 963
26Buša Agafija100348GTK Namejs 7230-4226
27Volkovs Aivars250865EXPLO 7118 4122
27Pavārs Guntars 020175Bez kluba 689-980
29Borisovs Jurijs221064Bez kluba 70 33
29Dembovskis Ēriks020360Bez kluba 632-131
31Bogdanovs Anatolijs240744GTK Namejs 711-56
32Sāvičs Ints110263 711-110
33Aleksandrovs Aleksandrs170949Oliisa 6158-4154
33Grīnbergs Ronalds231297EXPLO 660-456
34Pučkovska Aurika 280801GTK Namejs 745 449
35Hoperskis Aleksandrs121270GTK Namejs 618 220
36Grivcovs Vairis020780GTK Namejs 61 45
36Smirnovs Valērijs030569Bez kluba 70 55
37Uspenskis Mihails140662Bez kluba 600
38Steļmačenoka Jana 120699GTK Namejs 65-32

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2. vieta
3.-4. vieta
5.-6. vieta
9.-10. vieta
11.-12. vieta
15.-16. vieta
17.-18. vieta
19.-20. vieta
23.-24. vieta
25.-26. vieta
27.-28. vieta
31.-32. vieta
33.-34. vieta
35.-36. vieta