2019. gada 16. septembris
Asja, Asnate, Dāgs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas veterānu 37.sporta spēles 06.02.2000 1.00 73
LU un SIA „Namejs L” Lieldienu reitinga sacensības 310+++ 19.04.2014 0.50 133
LU un SIA „Namejs L” Lieldienu reitinga sacensības Nr. 186. – 309 19.04.2014 0.50 186
LU un SIA „Namejs L” Lieldienu reitinga sacensības Nr. 105. – 185 19.04.2014 0.50 97
LU un SIA „Namejs L” Lieldienu reitinga sacensības 1+++ 19.04.2014 0.50 66

Latvijas veterānu 37.sporta spēles 2000-02-06 09:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kalniņa Lidija210550Galda tenisa klubs "LV-22" 8751 30781
2Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 8645-45600
3Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 8307 30337
4Čebikina Olga020254Galda tenisa klubs "Laura" 6233 7240
5Zariņa Līvija170856Cēsis (bez kluba) 679-970
6Pole Maija060945Valmieras galda tenisa klubs 677 1087
7Svetlana Kirillova100353RVR sporta klubs 7702-1701
8Pusaudze Anita111057Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 7601 37638
9Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 7598 1599
10Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 4181 3184
11Kucina Elena290459Tukums (bez kluba) 72-190
12Ansveriņa Ārija210245Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 6307 12319
13Ševcova Gaļina230747Daugavpils galda tenisa klubs 6230 45275
14Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 60 1919
15Buša Agafija100348LSK "Dartija" 60-190
16Balševica Valentīna150549Rēzekne (bez kluba) 60-380
17Kraukle Mudīte090247Smiltenes GTK "Vidzeme" 5296-5291
18Bulaha Ludmila100947LSK "Dartija" 5154-3151
19Jacenko Zoja171245Liepāja (bez kluba) 685 19104
20Foršū Brigita240648Talsu Sporta nama GT sekcija 60-20
21Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 4387-3384
22Janševica Vera180630Sporta klubs "Barons" 4224 17241
23Jordāne Laimdota070527Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 4147-13134
24Nedeļkina Gitūze271127Valmieras galda tenisa klubs 4111 29140
25Lobonosova Tatjana140127RER sporta klubs 40-150
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 6Kalniņa Lidija 1 : 0Eriksone Vera-5
 2Kalniņa Lidija 1 : 0Štamere Dace-1
 1Kalniņa Lidija 1 : 0Čebikina Olga
 1Kalniņa Lidija 1 : 0Zariņa Līvija
 1Kalniņa Lidija 1 : 0Pole Maija
 8Kalniņa Lidija 1 : 0Svetlana Kirillova-7
 6Kalniņa Lidija 1 : 0Pusaudze Anita-5
 5Kalniņa Lidija 1 : 0Gāga Baiba-4
-18Eriksone Vera 0 : 1Štamere Dace 24
 2Eriksone Vera 1 : 0Čebikina Olga-1
 1Eriksone Vera 1 : 0Zariņa Līvija
 1Eriksone Vera 1 : 0Pole Maija
-6Eriksone Vera 0 : 1Svetlana Kirillova 7
-10Eriksone Vera 0 : 1Pusaudze Anita 11
-10Eriksone Vera 0 : 1Gāga Baiba 11
 7Štamere Dace 1 : 0Čebikina Olga-6
 4Štamere Dace 1 : 0Zariņa Līvija-3
 4Štamere Dace 1 : 0Pole Maija-3
-2Štamere Dace 0 : 1Svetlana Kirillova 3
-3Štamere Dace 0 : 1Pusaudze Anita 4
-3Štamere Dace 0 : 1Gāga Baiba 4
 5Čebikina Olga 1 : 0Zariņa Līvija-4
 5Čebikina Olga 1 : 0Pole Maija-4
 4Čebikina Olga 1 : 0Kucina Elena-3
-9Zariņa Līvija 0 : 1Pole Maija 10
 7Zariņa Līvija 1 : 0Kucina Elena-6
 7Pole Maija 1 : 0Kucina Elena-6
-12Svetlana Kirillova 0 : 1Pusaudze Anita 15
 6Svetlana Kirillova 1 : 0Gāga Baiba-5
 1Svetlana Kirillova 1 : 0Trofimova Tatjana
 1Svetlana Kirillova 1 : 0Kucina Elena
 9Pusaudze Anita 1 : 0Gāga Baiba-8
 2Pusaudze Anita 1 : 0Trofimova Tatjana-1
 1Pusaudze Anita 1 : 0Kucina Elena
 2Gāga Baiba 1 : 0Trofimova Tatjana-1
 1Gāga Baiba 1 : 0Kucina Elena
 5Trofimova Tatjana 1 : 0Kucina Elena-4
-11Ansveriņa Ārija 0 : 1Ševcova Gaļina 13
 3Ansveriņa Ārija 1 : 0Birzniece Austra-2
 3Ansveriņa Ārija 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-2
 3Ansveriņa Ārija 1 : 0Balševica Valentīna-2
 9Ansveriņa Ārija 1 : 0Kraukle Mudīte-8
 5Ansveriņa Ārija 1 : 0Bulaha Ludmila-4
 4Ševcova Gaļina 1 : 0Birzniece Austra-3
 4Ševcova Gaļina 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-3
 4Ševcova Gaļina 1 : 0Balševica Valentīna-3
 13Ševcova Gaļina 1 : 0Kraukle Mudīte-11
 7Ševcova Gaļina 1 : 0Bulaha Ludmila-6
 10Birzniece Austra 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-9
 10Birzniece Austra 1 : 0Balševica Valentīna-9
-6Birzniece Austra 0 : 1Jacenko Zoja 7
 10Birzniece Austra 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-9
 10Gaļina (Agafija) Buša 1 : 0Balševica Valentīna-9
-6Gaļina (Agafija) Buša 0 : 1Jacenko Zoja 7
-9Gaļina (Agafija) Buša 0 : 1(Svitiņa) Brigita Foršū 10
-6Balševica Valentīna 0 : 1Jacenko Zoja 7
-9Balševica Valentīna 0 : 1(Svitiņa) Brigita Foršū 10
 6Kraukle Mudīte 1 : 0Bulaha Ludmila-5
 4Kraukle Mudīte 1 : 0Jacenko Zoja-3
 4Kraukle Mudīte 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-3
 7Bulaha Ludmila 1 : 0Jacenko Zoja-6
 5Bulaha Ludmila 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-4
 7Jacenko Zoja 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-6
-14Devičenska Olga 0 : 1Janševica Vera 18
 4Devičenska Olga 1 : 0Jordāne Laimdota-3
 4Devičenska Olga 1 : 0Nedeļkina Gitūze-3
 3Devičenska Olga 1 : 0Lobonosova Tatjana-2
 7Janševica Vera 1 : 0Jordāne Laimdota-6
-12Janševica Vera 0 : 1Nedeļkina Gitūze 15
 4Janševica Vera 1 : 0Lobonosova Tatjana-3
-10Jordāne Laimdota 0 : 1Nedeļkina Gitūze 11
 6Jordāne Laimdota 1 : 0Lobonosova Tatjana-5
 6Nedeļkina Gitūze 1 : 0Lobonosova Tatjana-5