2019. gada 17. septembris
Vaira, Vairis, Vera
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas komandu čempionāts Elites līga 2.posms 15.05.1999 2.00 44

Latvijas komandu čempionāts Elites līga 2.posms 1999-05-15 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 41064 281092
2Kogane Elīna270783Rīgas 37.vidusskola 4873 18891
3Freiberga Rasma220259Liepāja (bez kluba) 4914 18932
4Čaļenko Jevgeņija010678Sporta klubs "Universitātes sports" 4781 8789
5Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 61099 281127
6Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 1679-11668
7Vīnerte Antra040285Latvijas US 5863 27890
8Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 7848-12836
9Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 4737 54791
10Trinkūne (Paškeviča) Alek120378RTU sporta klubs 6306-1305
11Vēja Ieva051070RTU sporta klubs 7439 45484
12Ķiepe Linda051077Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 5624 5629
13Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 7634-11623
14Žukovska Irina060275LLU sporta klubs 6397 3400
15Mihailova Marina290580Kuldīgas rajona Sporta skola 0358358
16Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 5739 33772
17Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 7714 17731
18Zolotarjova Olga280979Galda tenisa klubs "OLIISA" 60-20
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 8Jozepsone Ina 1 : 0Antra Vīnerte-3
 8Jozepsone Ina 1 : 0Kirillova Ņina-3
 6Jozepsone Ina 1 : 0Ročāne Daina-2
 6Jozepsone Ina 1 : 0Krūmiņa Laura-2
 2Kogane Elīna 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne
 4Kogane Elīna 1 : 0Vēja Ieva-1
 8Kogane Elīna 1 : 0Eriksone Vera-3
 4Kogane Elīna 1 : 0Žukovska Irina-1
-4Freiberga Rasma 0 : 1Kartuzova Olga 10
 14Freiberga Rasma 1 : 0Kirillova Ņina-6
 8Freiberga Rasma 1 : 0Ķiepe Linda-3
Freiberga Rasma 1 : 0Zolotarjova Olga
-10Čaļenko Jevgeņija 0 : 1Balabanova Ira 22
 6Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Vēja Ieva-2
 12Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Eriksone Vera-5
Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Zolotarjova Olga
 8Kartuzova Olga 1 : 0Kirillova Ņina-3
Kartuzova Olga 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne
 2Kartuzova Olga 1 : 0Vēja Ieva
 2Kartuzova Olga 1 : 0Žukovska Irina
 6Kartuzova Olga 1 : 0Ročāne Daina-2
-11Inta Iļķena 0 : 1Ķiepe Linda 26
 2Antra Vīnerte 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne
 4Antra Vīnerte 1 : 0Žukovska Irina-1
 12Antra Vīnerte 1 : 0Ročāne Daina-5
 12Antra Vīnerte 1 : 0Krūmiņa Laura-5
 4Kirillova Ņina 1 : 0Vēja Ieva-1
 8Kirillova Ņina 1 : 0Eriksone Vera-3
-12Kirillova Ņina 0 : 1Ročāne Daina 30
Kirillova Ņina 1 : 0Zolotarjova Olga
 12Balabanova Ira 1 : 0Ķiepe Linda-5
 18Balabanova Ira 1 : 0Krūmiņa Laura-8
 2Balabanova Ira 1 : 0Zolotarjova Olga
-6(Paškeviča) Alek Trinkūne 0 : 1Žukovska Irina 14
-1(Paškeviča) Alek Trinkūne 0 : 1Krūmiņa Laura 4
 6(Paškeviča) Alek Trinkūne 1 : 0Zolotarjova Olga-2
 36Vēja Ieva 1 : 0Eriksone Vera-14
 16Vēja Ieva 1 : 0Žukovska Irina-7
-3Vēja Ieva 0 : 1Krūmiņa Laura 8
-8Ķiepe Linda 0 : 1Eriksone Vera 18
-5Ķiepe Linda 0 : 1Ročāne Daina 12
-6Eriksone Vera 0 : 1Krūmiņa Laura 14
 2Eriksone Vera 1 : 0Zolotarjova Olga
-2Žukovska Irina 0 : 1Krūmiņa Laura 6